Cineva vrea sa isi traiasca copilaria [Sho0tT]

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
hmitza97
Posts: 22

Cineva vrea sa isi traiasca copilaria [Sho0tT]

Post by hmitza97 » Thu Jul 31, 2014 5:26 am

Sunt multi pe care in trecut Sho0tT i-a injurat si vor fi multi pe care ii va mai injura si.....stiti voi cum e cu copiii...acest player probabil nu a trecut de varsta de 14 ani si vrea si el sa se dea important intr-un metin unde desigur ca in viata de zi cu zi predomina Banul[Bacnota]

Rugamintea mea este: Daca Sho0tT va injura sau il apuca rasul de ceva ....va rog eu frumos nu il bagati in seama....asa este el....pana la urma toti am fost copii http://postimg.org/image/6soipmkot/

User avatar
[ADM]Disayer
Posts: 875
Location: hawaii
Contact:

Re: Cineva vrea sa isi traiasca copilaria [Sho0tT]

Post by [ADM]Disayer » Thu Jul 31, 2014 9:49 am

Daca vrei sa faci o reclamatie la acet player , ai gresit sectiunea !
★Regulile sunt facute pt binele vostru,daca voi nu vreti sa le respectati★
→Noi nu va obligam,dar suportati consecintele !

Image

Image

hmitza97
Posts: 22

Re: Cineva vrea sa isi traiasca copilaria [Sho0tT]

Post by hmitza97 » Thu Jul 31, 2014 6:01 pm

Nu vroiam reclamarie...dupa cum am spus...nu are rost anuntam ceilalti plaieri sa nu isi mai prinda mintea ei cu reclamati....

User avatar
[VIP]Anesthesia
Posts: 134
Location: Don't quit.
Contact:

Re: Cineva vrea sa isi traiasca copilaria [Sho0tT]

Post by [VIP]Anesthesia » Fri Aug 01, 2014 9:27 pm

Tipu' e mic copil, am vazut si "alte specimene" putin mai evoluate. Bafta in continuare. :)

Myriam Mtfkr.
Posts: 23
Location: Baia Mare
Contact:

Re: Cineva vrea sa isi traiasca copilaria [Sho0tT]

Post by Myriam Mtfkr. » Sat Aug 02, 2014 5:21 pm

Foarte , foarte inteligent .
Image
Decât să le dau satisfacție.
Celor ce vor să mă vadă căzând!
Mai bine, mă dărâm singură...
Și-o să cad râzând!

User avatar
oSurv1vaL
Posts: 246

Re: Cineva vrea sa isi traiasca copilaria [Sho0tT]

Post by oSurv1vaL » Sun Aug 03, 2014 12:59 am

Ias da foc l-as arde dupaia il transez , il bag in saci il arunc pe Dunare , si sa moara [VIP]3s3 de ciuda il dau sa`l mance.
Image

[MOD]Little
Posts: 82

Re: Cineva vrea sa isi traiasca copilaria [Sho0tT]

Post by [MOD]Little » Sun Aug 03, 2014 1:42 am

Nu iti mai pierde vremea cu el e prea involuat,eu i-am zis de prea multe ori ca e redus,dar el o tine moarta,nush cum l-a primit la banca cand a donat,dupa cum vorbeste in joc presupun ca trimis-o pe mamica lui sa doneze cum fac altii,si da si eu l-as taia si transa etc., dar nu am toate aceste tendinte de criminal in serie,dar repedt e prea prost pentru jocuri online/lume virtuala/lume reala/specia homo sapiens sapiens,el a ramas la specia PRIMATE.

uNNiQue
Posts: 107

Re: Cineva vrea sa isi traiasca copilaria [Sho0tT]

Post by uNNiQue » Mon Aug 04, 2014 3:05 pm

Dragos wrote:Nu iti mai pierde vremea cu el e prea involuat,eu i-am zis de prea multe ori ca e redus,dar el o tine moarta,nush cum l-a primit la banca cand a donat,dupa cum vorbeste in joc presupun ca trimis-o pe mamica lui sa doneze cum fac altii,si da si eu l-as taia si transa etc., dar nu am toate aceste tendinte de criminal in serie,dar repedt e prea prost pentru jocuri online/lume virtuala/lume reala/specia homo sapiens sapiens,el a ramas la specia PRIMATE.
Prea adevarat. Pe mine unu, ma enerveaza rau copilasu' asta .
Image

Unicat
Posts: 4

Re: Cineva vrea sa isi traiasca copilaria [Sho0tT]

Post by Unicat » Tue Aug 05, 2014 3:17 am

Dragos wrote:Nu iti mai pierde vremea cu el e prea involuat,eu i-am zis de prea multe ori ca e redus,dar el o tine moarta,nush cum l-a primit la banca cand a donat,dupa cum vorbeste in joc presupun ca trimis-o pe mamica lui sa doneze cum fac altii,si da si eu l-as taia si transa etc., dar nu am toate aceste tendinte de criminal in serie,dar repedt e prea prost pentru jocuri online/lume virtuala/lume reala/specia homo sapiens sapiens,el a ramas la specia PRIMATE.

Eu nustiu de ce ai facut acest topic inutil.. sa te bage lumea in seama? Nustiu ce ai tu cu limbajul lui.. fiecare vorbeste cum vrea si cum a fost educat.. si tu l'ai taia ? e usor sa spui chestile astea din spatele tastaturi :))))

Mădă ❤ A
Posts: 5

Re: Cineva vrea sa isi traiasca copilaria [Sho0tT]

Post by Mădă ❤ A » Thu Aug 07, 2014 4:02 pm

Pe bune , eşti penibil . Nu ştiu la ce ai făcut topicu' ăsta , te-ai simţit când a spus că a făcut prezenţa la proşti ? Eşti terminat -.-'' .
Nu vorbesc frumos când îmi vine să-mi bag pula, asta înseamnă că nu pot să îmi ţin gura! Poţi să mă urăşti, nu te condamn, dar când suntem faţă în faţă mai bine îmi eşti fan.

Locked