Evente forum + server !
    • [MISS]Lorena

Site Admin
      Leona♕❤⚘
      • 6319 Mar Ian 26, 2016 3:37 pm

Mesaj #1

Imagine

Muntele Sohan este cunoscut în joc sub numele de Ţara de Gheaţă. În această zonă roiesc vampirii incluzând Omul ciumei, Golemi de Gheaţă şi Nouă Cozi.
      Partea de dreapta jos a hărtii este Lungsam, unde poate fi găsită Pădurea roşie.În timpul sezonului de Crăciun, înainte de 2011, un Copac de Crăciun aparea in mijlocul Muntelui Sohan, iar jucătorii puteau agăţa şosete în el.

Jucătorii trebuie să fie atenţi la drum deoarece majoritatea monştrilor dintre Teleporter si portalele spre Joan, Pyungmoo şi Yongan sunt agresivi, deci trebuie sa fie atenţi.

Bine v-am regăsit la un nou eveniment.
      Evenimentul este foarte simplu ce trebuie să faceţi o să vă spun mai jos.
      Trebuie să bateţi Golemi de gheaţă din ţara de gheaţă pentru a face Perle Ingheţate. Pentru o perlă ingheţată aveţi nevoie de 500 Ice Marble( 500 globuri de gheaţă). Apoi globurile le transformaţi in perle ingheţate la "Maestru" care se află in map 1.
      Golem de gheaţă : Imagine
      Evenimentul o să ţină 6 zile iar in cele 6 zile o să aveţi de făcut un număr de perle diferite pentru cele trei misiuni, O misiune are 1 câştigător pentru locul 1 , a doua misiune are 1 câştigător pentru locul 2 , iar a 3 -a misiune are un câştigător pentru locul 3. Atenţie cine a câştigat deja locul 1, la prima misiune nu mai are voie să câştige şi locul 2 şi 3 la a doua şi a 3-a misiune. . De ex:in prima misiune trebuie să-mi strângeţi x perle, cine postează primul şi numărul cerut de perle câştigă locul 1 . . Pe lângă perlele cerute vreau să aveţi şi o mică filmare de cel puţin 30-40 de secunde , poate să fie şi mai mult dacă voi vreţi , pe care o urcaţi pe youtube. Filmarea trebuie fācută in momentul cãnd voi farmaţi la golemi pentru globuri ca să se vadă din globuri in inventar, şi aşa văd şi eu că munciţi pentru ele.
      Cei 3 câştigători sunt obligaţi să-mi dea mie perlele in schimbul premiilor. Regulament: -Membrii staff/mod nu au voie să participe nici măcar de pe contul de player.
      -Nu aveţi voie să editaţi postarea, sunteţi eliminaţi din eveniment.
      -Nu aveţi voie să participaţi de pe mai multe conturi riscaţi jail !!
      -Nu aveţi voie să postaţi cuvinte/poze/jignitoare sau care nu au treabă cu evenimentul primiţi warn+ştergerea mesajului dacă este cazul (in cazuri extreme)!!
      -Memebrii VIP pot participa.

Premii Locul 1: mod 50% cod la alegere +2 freză la alegere nemod dintre: v12/v13/v14/v15 +20coliere milionare

Locul 2: pumnale infiniti 50% cod .

Locul 3: 50 colier milionare+ 2x armuri nemod +0 sau +7 la alegere dintre (pose, rubin, safir,smarald, lumină) + 2x armură la alegere dintre (timp/spaţiu /quaz/enon) +rasa aleasă.

Premii de participare : 5 x colier de milionar.

**Model de postare : Nume joc: [VIP]Lora
      Poza perle: aici imi puneţi poza cu perlele pe care o incărcaţi pe ce site vreţi voi.
      Filmare :aici imi puneţi filmarea cand voi farmaţi.

Evenimentul incepe astăzi in data de 14:02:2018 şi se termină pe data de 20.02.2018 , premiile le ridicaţi pe data de 21.02.2018.(dacă sunt gata, şi eu sunt online pe data de 20 seara).
      Pentru intrebări legate de eveniment pm pe joc [MISS]Lorena şi [SGA]Zohan.
      Eveniment oferit de [MISS]Lorena +[SGA]Zohan şi [ADM]WHO.
      Imagine

Misiunea Nr 1 Pentru Locul 1 :aveţi de strâns 10 bucăţi de Perle Ingheţate!!

Imagine

Imagine

"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
      şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"

♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥

Imagine

Imagine
    • [Dn]TheRealK

[Dn]TheRealK
      • 77 Mar Feb 13, 2018 4:20 pm

Mesaj #2

Haidaa sa participe fomistiiiiiiiiiii .

ai warn deoarece nu are legătură cu evenimentul #Lorena.

★ I'm the DARKy. ★

★ NoLifeR. ★

★ [Dn]TheRealK ★

★ I`m a PRINCE of the EGYPT ★

" ★ Darkness really exists, but it is the place where light has managed to penetrate. ★"
    • geani

geani
      • 45 Lun Feb 05, 2018 3:35 pm

Mesaj #4

imi place originalitatea, bv lorena tu faci cele mai misto evente
    • [MISS]Lorena

Site Admin
      Leona♕❤⚘
      • 6319 Mar Ian 26, 2016 3:37 pm

Mesaj #10

Eveniment incheiat câştigătorii sunt: Locul 1 Iulia09,
      Locul 2 xMen69Jr şi locul 3 [VIP]Luffy, felicitări.
      Mulţumim pentru participare t/c.

Imagine

Imagine

"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
      şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"

♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥

Imagine

Imagine

Cine este online?

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

Permisiunile mele aici:

Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Translation/Traducere: phpBB România