[EVENT]Competiția OX

Evente forum + server !
Locked
User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

[EVENT]Competiția OX

Post by [Diva]Diabla » Tue Oct 16, 2018 8:06 am

Image


Meciul nu se termină decât atunci când dai mâna la fileu cu adversarul. Eu am întors un meci în favoarea mea chiar şi într-o situaţie în care adversara a avut trei mingi de meci, dar am şi fost întoarsă. Trebuie să ştii să înveţi să câştigi, dar şi să pierzi. Atunci când câştigi nu trebuie să te bucuri foarte mult, iar când pierzi să nu te superi prea tare, ci să o iei mereu de la capăt.


Conditii de desfasurare!

Jucatorii participanti trebuie sa intre FARA:
- Arma/Armura
- Cal
- Buff
- Sigilii
- Glob de transformare
- De asemenea in harta OX sunt interzise SHOP-URILE (magazinele)!!!

Nerespectarea acestor conditii va duce la crearea lag-ului, datorita faptului ca un numar foarte mare de jucatori va fi concentrat intr-un spatiu (harta) foarte mic.
Membrul staff organizator isi rezerva dreptul de a da "Kick" celor care nu respecta aceasta regula, in plus jucatorii care jignesc; fac spam (trimit mesaje in repetate randuri); jucatorii care "Striga" raspunsul corect!

Cum se desfasoara competitia OX? Simplu!


- Deschiderea competitiei se face printr-un anunt automat, vizibil pe chat.
- Inscrierea se face vorbind cu !!!Uriel, localizat in Map1 din fiecare regat. !!!
- Numarul de jucatori participanti este stabilit de Membrul staff organizator, el are posibilitatea sa opreasca intrarea la competitie in orice moment, cand considera ca numarul de jucatori participanti este suficient pentru o buna desfasurare.
- Inchiderea inscrierilor se face printr-un anunt automat, vizibil pe chat.

Intrebari si Raspunsuri!


- Intrebarile acopera numai domeniul din metin2!
- La intrebari se raspunde cu DA sau NU (Da = O Nu = X) .
- !!! Jucatorii trebuie sa isi mute caracterul pe zona hartii corespunzatoare raspunsului pe care il considera corect (Da = O | Nu = X). !!!
- Jucatorii care raspund corect raman in zona de concurs si continua cu urmatoarea intrebare.

Castigatori/Premii!

- Membrul Staff organizator poate sa opreasca oricand competitia, premiind jucatorii ramasi in concurs, indiferent de numarul lor (1,2,5,6,etc.)
- Premiile sunt stabilite de catre membrul staff organizator si pot sa difere de la runda la runda.
- Premiile ajung direct in inventarul jucatorilor castigatori.

Image

Locked