avtr şi smntr

User avatar
Myriam
Posts: 234
Location: legends never die
Contact:

avtr şi smntr

Post by Myriam » Fri Jun 24, 2016 9:08 pm

Imagine: http://imgur.com/a/j7x2l
Text principal: Myriam
Text secundar (opţional): -
Alte detalii (opţional): -
/
Text principal: Myriam
Text secundar (opţional): I killed people in my mind
Alte delatii (opţional): -
o banană,
două portocale,
tutti frutti

User avatar
[VIP]Răzv
Posts: 379
Location: Micro Air of Texas.

Re: avtr şi smntr

Post by [VIP]Răzv » Fri Jun 24, 2016 9:52 pm

Image
Image
Rutina îmi dă teroare, de-aia îmi plac schimbările
Şi mă plictisesc uşor, de-aia schimb şi stările.

User avatar
Anna♕
Posts: 181
Location: The Real Q.

Re: avtr şi smntr

Post by Anna♕ » Fri Jun 24, 2016 10:18 pm

[VIP]Răzv wrote:
Image
Image
Chiar nu inteleg de ce tu si altii ca tine va bagati peste aceste cereri din moment ce sectiunea este clar a lui Mistic si doar el are grad de designer :|
We can't all be queens, someone has to clap when I go by.
Image
Image
''Si cel mai tare doare sa vezi persoana iubita ca iubeste pe altcineva''-Andru 2k16
Image

[MOD]Mistic

Re: avtr şi smntr

Post by [MOD]Mistic » Fri Jun 24, 2016 10:32 pm

Image

Code: Select all

http://i.imgur.com/Td7NYS4.png
Image

Code: Select all

http://i.imgur.com/N52uw2s.png

User avatar
[VIP]Adinna
Posts: 5597
Location: » la dracu la Mereni
Contact:

Re: avtr şi smntr

Post by [VIP]Adinna » Fri Jun 24, 2016 11:52 pm

Anna♕ wrote:
[VIP]Răzv wrote:
Image
Image
Chiar nu inteleg de ce tu si altii ca tine va bagati peste aceste cereri din moment ce sectiunea este clar a lui Mistic si doar el are grad de designer :|

Atunci ar trebui făcută câte o secţiune pentru fiecare persoană care ştie să lucreze în photoshop ?
Dacă sunt mai mulţi care lucrează în photoshop au dreptu' să facă şi ei, nu numai Marius.. părerea mea. :P
Image

User avatar
Myriam
Posts: 234
Location: legends never die
Contact:

Re: avtr şi smntr

Post by Myriam » Sat Jun 25, 2016 12:10 am

viewtopic.php?f=40&t=17173 :?
Merci Răzvan, Marius.
o banană,
două portocale,
tutti frutti

[MOD]Mistic

Re: avtr şi smntr

Post by [MOD]Mistic » Sat Jun 25, 2016 12:32 am

[A]Adinna wrote:
Anna♕ wrote:
[VIP]Răzv wrote:
Image
Image
Chiar nu inteleg de ce tu si altii ca tine va bagati peste aceste cereri din moment ce sectiunea este clar a lui Mistic si doar el are grad de designer :|

Atunci ar trebui făcută câte o secţiune pentru fiecare persoană care ştie să lucreze în photoshop ?
Dacă sunt mai mulţi care lucrează în photoshop au dreptu' să facă şi ei, nu numai Marius.. părerea mea. :P
Pana acum deschidea topic-uri ca e facuta de ochii lumii categoria, ca vai n-are el grad si era frustrat din cauza asta. Daca ai sustinut ca "e facuta de ochii lumii" chiar daca pana acum se plangeau toti ca nu e categorie de genul, de ce vii tu sa postezi peste mine? Bun, esti suparat ca n-ai tu grad si iti arati frustrarea inteleg, vrei grad? Ma cauti frumos pe skype vorbim, imi spui cat timp ai la dispozitie pentru a raspunde la cereri si poate ma gandesc sa-ti dau.

User avatar
[VIP]Răzv
Posts: 379
Location: Micro Air of Texas.

Re: avtr şi smntr

Post by [VIP]Răzv » Sat Jun 25, 2016 12:59 am

[MOD]Mistic wrote: Pana acum deschidea topic-uri ca e facuta de ochii lumii categoria, ca vai n-are el grad si era frustrat din cauza asta. Daca ai sustinut ca "e facuta de ochii lumii" chiar daca pana acum se plangeau toti ca nu e categorie de genul, de ce vii tu sa postezi peste mine? Bun, esti suparat ca n-ai tu grad si iti arati frustrarea inteleg, vrei grad? Ma cauti frumos pe skype vorbim, imi spui cat timp ai la dispozitie pentru a raspunde la cereri si poate ma gandesc sa-ti dau.
E strict problema mea cum îmi exprim punctu' de vedere, prin aşa zisele topicuri ţi-am adus aminte să faci blacklistu', pentru asta să-i mulţumeşti lui Esse, ştii de ce.
Stai liniştit că nu am nevoie de grad, nu mă bag peste 'munca' ta de dizainăr, postează liniştit în cereri. Dacă ai fi vrut să eviţi post'urile mele şi ale lui Geo pur şi simplu puteai să editezi regulile şi-ţi rezolvai problema.
Una peste alta, eu sunt ăla frustrat? Să ştii că pentru atât lucru sunt negru de supărare :lol: viewtopic.php?f=40&t=17342 ţi-a dat Geo o mână de ajutor aici sau cum?
Ce tastezi tu e frustrare,
[MOD]Mistic wrote: vrei grad? Ma cauti frumos pe skype vorbim, imi spui cat timp ai la dispozitie pentru a raspunde la cereri si poate ma gandesc sa-ti dau

Mister personalitate, comentezi de alţii da' şi tu o arzi la fel.
Rutina îmi dă teroare, de-aia îmi plac schimbările
Şi mă plictisesc uşor, de-aia schimb şi stările.

[MOD]Mistic

Re: avtr şi smntr

Post by [MOD]Mistic » Sat Jun 25, 2016 1:14 am

[VIP]Răzv wrote:
[MOD]Mistic wrote: Pana acum deschidea topic-uri ca e facuta de ochii lumii categoria, ca vai n-are el grad si era frustrat din cauza asta. Daca ai sustinut ca "e facuta de ochii lumii" chiar daca pana acum se plangeau toti ca nu e categorie de genul, de ce vii tu sa postezi peste mine? Bun, esti suparat ca n-ai tu grad si iti arati frustrarea inteleg, vrei grad? Ma cauti frumos pe skype vorbim, imi spui cat timp ai la dispozitie pentru a raspunde la cereri si poate ma gandesc sa-ti dau.
E strict problema mea cum îmi exprim punctu' de vedere, prin aşa zisele topicuri ţi-am adus aminte să faci blacklistu', pentru asta să-i mulţumeşti lui Esse, ştii de ce.
Stai liniştit că nu am nevoie de grad, nu mă bag peste 'munca' ta de dizainăr, postează liniştit în cereri. Dacă ai fi vrut să eviţi post'urile mele şi ale lui Geo pur şi simplu puteai să editezi regulile şi-ţi rezolvai problema.
Una peste alta, eu sunt ăla frustrat? Să ştii că pentru atât lucru sunt negru de supărare :lol: viewtopic.php?f=40&t=17342 ţi-a dat Geo o mână de ajutor aici sau cum?
Ce tastezi tu e frustrare,
[MOD]Mistic wrote: vrei grad? Ma cauti frumos pe skype vorbim, imi spui cat timp ai la dispozitie pentru a raspunde la cereri si poate ma gandesc sa-ti dau

Mister personalitate, comentezi de alţii da' şi tu o arzi la fel.
Hai ca m-ai facut sa rad sincer, e strict problema ta cum iti exprimi punctu' de vedere, corect. Dar e "strict problema ta" asa ca ti-o pentru tine. Si stai linistit ca stiam de blacklist, si cum ti-am zis si atunci, blacklist-ul aparea cand voiam eu sa bag pe cineva in el, da pentru ca te-ai gasit tu repede sa comentezi l-am facut, multumit? De ce era sa fiu eu ala nesimtit si sa modific reguli in favoarea mea? Ti-am adus eu comentarii proaste inainte sa-ti arati tu frustarea? Nu cred.

Si de ce il bagi pe Geo cum nu trebuie? Stai linistit ca nu sunt singurul care a facut o semnatura asemanatoare. Luminatule, daca lucram amandoi pe un stock asta inseamna ca fur idei?

Semnatura facuta de mine acum ceva timp.
Image

Semnatura facuta de Geo recent.
Image

[VIP]Răzv wrote:Mister personalitate, comentezi de alţii da' şi tu o arzi la fel.

Vorbesti de personalitate, ai idee ce e aia in primul rand ?

Daca eram eu ala frustrat, tu erai aici in locul meu, si eu faceam topic-uri la probleme si intrebari in care comentam prost.

Si lumineaza-ma si pe mine, de ce sa-i multumesc lui Esse?

User avatar
[VIP]Răzv
Posts: 379
Location: Micro Air of Texas.

Re: avtr şi smntr

Post by [VIP]Răzv » Sat Jun 25, 2016 1:31 am

[MOD]Mistic wrote:
[VIP]Răzv wrote:
[MOD]Mistic wrote: Pana acum deschidea topic-uri ca e facuta de ochii lumii categoria, ca vai n-are el grad si era frustrat din cauza asta. Daca ai sustinut ca "e facuta de ochii lumii" chiar daca pana acum se plangeau toti ca nu e categorie de genul, de ce vii tu sa postezi peste mine? Bun, esti suparat ca n-ai tu grad si iti arati frustrarea inteleg, vrei grad? Ma cauti frumos pe skype vorbim, imi spui cat timp ai la dispozitie pentru a raspunde la cereri si poate ma gandesc sa-ti dau.
E strict problema mea cum îmi exprim punctu' de vedere, prin aşa zisele topicuri ţi-am adus aminte să faci blacklistu', pentru asta să-i mulţumeşti lui Esse, ştii de ce.
Stai liniştit că nu am nevoie de grad, nu mă bag peste 'munca' ta de dizainăr, postează liniştit în cereri. Dacă ai fi vrut să eviţi post'urile mele şi ale lui Geo pur şi simplu puteai să editezi regulile şi-ţi rezolvai problema.
Una peste alta, eu sunt ăla frustrat? Să ştii că pentru atât lucru sunt negru de supărare :lol: viewtopic.php?f=40&t=17342 ţi-a dat Geo o mână de ajutor aici sau cum?
Ce tastezi tu e frustrare,
[MOD]Mistic wrote: vrei grad? Ma cauti frumos pe skype vorbim, imi spui cat timp ai la dispozitie pentru a raspunde la cereri si poate ma gandesc sa-ti dau

Mister personalitate, comentezi de alţii da' şi tu o arzi la fel.
Hai ca m-ai facut sa rad sincer, e strict problema ta cum iti exprimi punctu' de vedere, corect. Dar e "strict problema ta" asa ca ti-o pentru tine. Si stai linistit ca stiam de blacklist, si cum ti-am zis si atunci, blacklist-ul aparea cand voiam eu sa bag pe cineva in el, da pentru ca te-ai gasit tu repede sa comentezi l-am facut, multumit? De ce era sa fiu eu ala nesimtit si sa modific reguli in favoarea mea? Ti-am adus eu comentarii proaste inainte sa-ti arati tu frustarea? Nu cred.

Si de ce il bagi pe Geo cum nu trebuie? Stai linistit ca nu sunt singurul care a facut o semnatura asemanatoare. Luminatule, daca lucram amandoi pe un stock asta inseamna ca fur idei?

Semnatura facuta de mine acum ceva timp.
Image

Semnatura facuta de Geo recent.
Image

[VIP]Răzv wrote:Mister personalitate, comentezi de alţii da' şi tu o arzi la fel.

Vorbesti de personalitate, ai idee ce e aia in primul rand ?

Daca eram eu ala frustrat, tu erai aici in locul meu, si eu faceam topic-uri la probleme si intrebari in care comentam prost.
Judeci pe cineva abia în punctu' ăla în care ajungi să-l cunoşti, mister personalitate, nu m-ai cunoscut deci nu ai pentru ce să comentezi la fel cum nici eu nu am început să-ţi arunc vorbe.
Şi dacă ţii să despici firu' în 4, nu mă refer la stock ci la stilu' în care a fost editat, din câte se observă sunt cam la fel. Văd că tu o ţii pe a ta şi te ataci în continuare, dacă erai aşa pacifist puteai tu să mă cauţi pe skype şi să-mi spui ce te deranjează nu să stai să comentezi pe forum, nu? De obicei ăla care sare de cur în sus că nu e aşa, e fix contrar.
Rutina îmi dă teroare, de-aia îmi plac schimbările
Şi mă plictisesc uşor, de-aia schimb şi stările.

Locked