avtr şi smntr

[MOD]Mistic

Re: avtr şi smntr

Post by [MOD]Mistic » Sat Jun 25, 2016 1:44 am

[VIP]Răzv wrote:Judeci pe cineva abia în punctu' ăla în care ajungi să-l cunoşti, mister personalitate, nu m-ai cunoscut deci nu ai pentru ce să comentezi la fel cum nici eu nu am început să-ţi arunc vorbe.
Şi dacă ţii să despici firu' în 4, nu mă refer la stock ci la stilu' în care a fost editat, din câte se observă sunt cam la fel. Văd că tu o ţii pe a ta şi te ataci în continuare, dacă erai aşa pacifist puteai tu să mă cauţi pe skype şi să-mi spui ce te deranjează nu să stai să comentezi pe forum, nu? De obicei ăla care sare de cur în sus că nu e aşa, e fix contrar.
Da tu ma cunosti, si nu stiu eu sau cum? N-ai inceput sa arunci vorbe, asta asa e, dar ai inceput sa bati apropouri proaste si fara rost. Si stai linistit ca nu m-a ajutat Geo, eu si Geo avem stiluri total diferite. Daca tu poti sa judeci o persoana pe un joc, si sa spui ca ajungi s-o cunosti doar pe metin esti desprins de realitate prietene.
Nu spun ca nu ajungi sa cunosti anumite persoane aici, dar de la virtual la real e diferenta mare ;) .
Nici tu nu m-ai cautat pe mine pe skype sa-mi spui frumos ce te deranja cand am facut categoria.

T/C - Esti frustrat? uita-te in oglinda .

Locked