[Portofoliu] Seba

Arată-ne şi nouă căt de bun eşti.
Evelline
Posts: 21

Re: [Portofoliu] Seba

Post by Evelline » Sat Aug 22, 2015 4:21 pm

TwisTLeMoN07 wrote: ARATĂ SUPER ! ! ! ! Mai trebuie doar să ştergi tot şi să te culci , consideră că a fost un vis urât .
N-ARE ROT SĂ MINŢIM , HAI CU CĂRŢILE PE FAŢĂ :arrow: ŢIE ÎŢI PLACE DOAR SĂ CRITICI , ÎN LOC SĂ-I ÎNCURAJEZI CĂ ÎNCEARCĂ ŞI EI , TU CRITICI , TU TE CREZI PERFECT , TU NU FACI GREŞELI ŞI ALTE CHESTII , IA VEZI-ŢI DE TREABA TA ŞI LASĂ-I . FIECARE E CU MUNCA LUI . FIECARE FACE CE VREA ŞI CUM ÎI PLACE , TU NU AI GUSTURILE LOR , TU FĂ-ŢI CE VREI ŞI NU MAI COMENTA LA TOPICURILE LOR * PERFECTULE * . ÎŢI PLACE DOAR SĂ COMENTEZI VĂD . . EU ZIC SĂ NE ARĂŢI ŞI TU * OPERELE TALE PERFECTE * SĂ VEDEM CÂTE LAUDE PRIMEŞTI . . :? MIE ÎMI PLACE LUCRUL FĂCUT DE SEBA ŞI MULTORA LE PLACE . . MĂCAR EL NU E AŞA * LĂUDĂROS ŞI PERFECT * CUM TE CREZI TU CĂ LE FACI * PERFECTE * -.- ADU-NE ŞI NOUĂ NIŞTE * OPERE PERFECTE * SĂ VEDEM CÂT DE FRUMOASE SUNT ALE TALE . AI COMENTAT ŞI LA PORTOFOLIUL LUI RĂZVAN CĂ FACE EL NU ŞTIU CE ŞI NU ŞTIU CUM ŞI AI ÎNCEPUT TU CU * PERFECŢIUNEA TA * , AŞA AI FĂCUT ŞI LA PORTOFOLIUL ADINEI * ADINA LE FACE CHIAR FOARTE FRUMOASE ŞI MIE-MI PLAC * ŞI LA GEO , SINCER , GEO LE FACE FRUMOASE , NU E CUM CREZI TU ŞI VORBA LUI * CE-AM MAI RÂS LA CE-AI SCRIS * . MR. PERFECŢIUNE TE CREZI , SĂ ŞTII CĂ NU-S TOŢI AŞA PERFECŢI CUM TE CREZI TU ! :? -.- CE TE-AI FI GÂNDIT TU * HAI SĂ MĂ LAUD EU , SĂ LE ARĂT CĂ EU ŞTIU SĂ LE FAC MAI BINE DECÂT EI * <- LAUDĂ , MDA , CSZ , BRAVO MANE , ŢINE-O TOT AŞA CU LAUDA ŞI TOT VREAU ŞI EU SĂ-ŢI VĂD OPERELE * TALE PERFECTE * ŞI POATE VOR ŞI EI SĂ-ŢI VADĂ * PERFECŢIUNEA * O DAR VAI , CSZ -.- . :?

[VIP]Seba .
Posts: 26

Re: [Portofoliu] Seba

Post by [VIP]Seba . » Sat Aug 22, 2015 4:31 pm

Evelline wrote:
TwisTLeMoN07 wrote: ARATĂ SUPER ! ! ! ! Mai trebuie doar să ştergi tot şi să te culci , consideră că a fost un vis urât .
EU ZIC SĂ NE ARĂŢI ŞI TU * OPERELE TALE PERFECTE * SĂ VEDEM CÂTE LAUDE PRIMEŞTI . . :?

Poate sa fie creatile lu' dumnezo ca tot imi bat joc de ele
:lol:
Image

Evelline
Posts: 21

Re: [Portofoliu] Seba

Post by Evelline » Sat Aug 22, 2015 4:42 pm

[VIP]Seba . wrote:
Evelline wrote:
TwisTLeMoN07 wrote: ARATĂ SUPER ! ! ! ! Mai trebuie doar să ştergi tot şi să te culci , consideră că a fost un vis urât .
EU ZIC SĂ NE ARĂŢI ŞI TU * OPERELE TALE PERFECTE * SĂ VEDEM CÂTE LAUDE PRIMEŞTI . . :?
Poate sa fie creatile lu' dumnezo ca tot imi bat joc de ele :lol:
Nu ştiu cum face şi nu mă interesează , dar m-am săturat să vă tot facă obervaţii şi el să fie * DOMNUL DE ÎNALTĂ SOCIETATE PERFECT * , vreau să-i văd aşa zisele lui creaţii * PERFECTE * ooo , dar vai , oare are aşa , mnu , nu cred -.- Ce am scris eu m-ai sus poate o să-l deranjeze , dar puţin îmi pasă , eu vreau să-i văd doar operele lui * PERFECTE şi INTERESANTE * , că el prea mult se laudă , hai să mă laud şi eu că am tablou cu Mihai Bendeac de nu ştiu câte milioane , da` când colo e doar un poster pus într-o ramă <- Exemplu de laudă , ooo , dar vai , el e * CEL MAI PERFECT OM DE PE TERRA * , nu ştiu cum face , vreau să-mi arăte creaţiile lui , să văd cât de frumoase sunt -.- * Cap de nucă * , o tulai Doamnie , ca la ardeleni s-o numesc . . Îi place să critice şi să se laude singur , că nu ştiu dacă altă persoană îl mai lăudă , măcar el singur să se laude . :? Păcat . . Mai ales pe tine am impresia că te-a criticat mai rău . Da nu . . El e * PERFECT * , eu zic să ne dea şi nouă din perfecţiunea lui de * OM DE ÎNALTĂ SOCIETATE * . . El aşa s-o fi crezând , dar nu . . -.- Puţin îmi pasă dacă-mi reproşează că-s comentatoare . :lol: :? Semnăn cu el , că şi el comentează . :? Nu ?

[VIP]Seba .
Posts: 26

Re: [Portofoliu] Seba

Post by [VIP]Seba . » Sat Aug 22, 2015 4:47 pm

Se oftica la fiecare portofoliu in parte
si astea is praf nu? http://darkdev.eu/index.php?pagina=portofoliu
Image

Evelline
Posts: 21

Re: [Portofoliu] Seba

Post by Evelline » Sat Aug 22, 2015 5:05 pm

[VIP]Seba . wrote: Se oftica la fiecare portofoliu in parte
si astea is praf nu? http://darkdev.eu/index.php?pagina=portofoliu
Pentru el sunt 100% praf . . -.-

[VIP]Seba .
Posts: 26

Re: [Portofoliu] Seba

Post by [VIP]Seba . » Sat Aug 22, 2015 9:35 pm

up!
Image

TwisTLeMoN07
Posts: 13

Re: [Portofoliu] Seba

Post by TwisTLeMoN07 » Sat Aug 22, 2015 10:35 pm

Eveline , stai tu cuminte acolo că la ce avatar frumos ai nici nu mă aşteptam să ai gusturi . Nu e nevoie să postez eu , pentru că lumea mă ştie. Dacă tu eşti de ieri pe serveru' ăsta , nu e problema mea ;) .
Cât despre DarkDev , nu ştiu de ce te compari tu cu el , când tu faci nişte rahaturi în paint . Mai deschide photoshop-ul şi apoi să faci gură mare la mine . Cât despre faptul că , " comentez " , de asta sunt portofoliile ;) .

Evelline
Posts: 21

Re: [Portofoliu] Seba

Post by Evelline » Sat Aug 22, 2015 10:48 pm

TwisTLeMoN07 wrote: Nu e nevoie să postez eu , pentru că lumea mă ştie .

M-ai nimerit man , sunt de ieri . 1. Pun ce avatar vreau , nu e treaba ta :? Da tu ai prea mulă * PERFECŢIUNE * de a bate şi-n tastatură , dar şi de-a te lăuda . Că tot spuneai tu că-s urâte sau mai ştiu eu cum . . Nu ne arăţi şi nouă creaţiile tale ? Să vedem ce * MINUNĂŢII * ascunzi faţă de noi . . Că dacă ale lor sunt aşa cum spui tu , arată-ne şi nouă operele tale . -.-

[VIP]Seba .
Posts: 26

Re: [Portofoliu] Seba

Post by [VIP]Seba . » Sat Aug 22, 2015 11:49 pm

TwisTLeMoN07 wrote:Eveline , stai tu cuminte acolo că la ce avatar frumos ai nici nu mă aşteptam să ai gusturi . Nu e nevoie să postez eu , pentru că lumea mă ştie. Dacă tu eşti de ieri pe serveru' ăsta , nu e problema mea ;) .
Cât despre DarkDev , nu ştiu de ce te compari tu cu el , când tu faci nişte rahaturi în paint . Mai deschide photoshop-ul şi apoi să faci gură mare la mine . Cât despre faptul că , " comentez " , de asta sunt portofoliile ;) .
Ba esti cam tare-n clanta eu vreau sa-ti vad portofoliu'.In paint nu cred ca poti sa faci animatie si avataru' tau e mai fain no? apai de semnatura nu mai zic. =))
''TwisTLeMoN07'' ce nume de 'mAf10TuNr1' ai :lol: :lol:
Image

Sophie.
Posts: 337

Re: [Portofoliu] Seba

Post by Sophie. » Sat Aug 22, 2015 11:56 pm

Faceţi mare scandal dintr-o prostie : pentru că şi-a dat cu părerea. :roll:

Seba, urmaţi-i exemplul lui Geo şi ignoraţi-l, că dacă îi răspundeţi la atacuri îi faceţi pe plac. :?

Ok, poate unii au creaţii mai slabe, alţii mai bune, dar... mhm, fiecare are o părere. Twist are lucrări bune, într-adevăr, dar idk, cam aspru eşti tu cu ceilalţi. . . :lol:

Post Reply