[Portofoliu] Seba

Arată-ne şi nouă căt de bun eşti.
[Lady]Bia

Re: [Portofoliu] Seba

Post by [Lady]Bia » Sat Sep 19, 2015 12:51 pm

Mă Seba te descurci tu cât de cât dar încă faci greşeli vizibile, oricum, probabil cu timpul o să le corectezi, felicitări!
Legat de ce a spus @Twist, chiar dacă nu are portofoliu lucrează impecabil în PS şi cu singuraţă toţi ce sunt "designeri" acum, pe vremea când el lucrea în PS ei nu ştiau nici să redimensioneze ;), prin urmare, dacă spune ceva chiar spune bine.

User avatar
xxxRadu
Posts: 266
Location: FAN [GM]JustMe

Re: [Portofoliu] Seba

Post by xxxRadu » Thu Feb 11, 2016 7:56 pm

Fain , frumos cat de cat
Image by [Dn]Cryss
Image
Image by Adinna

User avatar
[VIP]Răzv
Posts: 379
Location: Micro Air of Texas.

Re: [Portofoliu] Seba

Post by [VIP]Răzv » Sun Jun 12, 2016 4:56 am

Bump!
Rutina îmi dă teroare, de-aia îmi plac schimbările
Şi mă plictisesc uşor, de-aia schimb şi stările.

User avatar
[VIP]Eve
Posts: 292

Re: [Portofoliu] Seba

Post by [VIP]Eve » Sun Jun 12, 2016 10:20 am

şmk :mrgreen:
→ '' #Monoton, simţ uşor, dezinvolt. Un copil pierdut sau mort.
Într-o lume psihopată, dereglată, înnecată.
Într-o artă fără pată, dar la capăt colorată! '' ♥

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: [Portofoliu] Seba

Post by [MOD]Lorena » Sat Jul 30, 2016 1:27 am

Up.
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

User avatar
[VIP]Sophieee
Posts: 3380
Location: → untouchable ←
Contact:

Re: [Portofoliu] Seba

Post by [VIP]Sophieee » Sat Jul 30, 2016 7:07 pm

Evelline wrote:
Nu ştiu cum face şi nu mă interesează , dar m-am săturat să vă tot facă obervaţii şi el să fie * DOMNUL DE ÎNALTĂ SOCIETATE PERFECT * , vreau să-i văd aşa zisele lui creaţii * PERFECTE * ooo , dar vai , oare are aşa , mnu , nu cred -.- Ce am scris eu m-ai sus poate o să-l deranjeze , dar puţin îmi pasă , eu vreau să-i văd doar operele lui * PERFECTE şi INTERESANTE * , că el prea mult se laudă , hai să mă laud şi eu că am tablou cu Mihai Bendeac de nu ştiu câte milioane , da` când colo e doar un poster pus într-o ramă <- Exemplu de laudă , ooo , dar vai , el e * CEL MAI PERFECT OM DE PE TERRA * , nu ştiu cum face , vreau să-mi arăte creaţiile lui , să văd cât de frumoase sunt -.- * Cap de nucă * , o tulai Doamnie , ca la ardeleni s-o numesc . . Îi place să critice şi să se laude singur , că nu ştiu dacă altă persoană îl mai lăudă , măcar el singur să se laude . :? Păcat . . Mai ales pe tine am impresia că te-a criticat mai rău . Da nu . . El e * PERFECT * , eu zic să ne dea şi nouă din perfecţiunea lui de * OM DE ÎNALTĂ SOCIETATE * . . El aşa s-o fi crezând , dar nu . . -.- Puţin îmi pasă dacă-mi reproşează că-s comentatoare . :lol: :? Semnăn cu el , că şi el comentează . :? Nu ?

ce toxică era rianna asta :lol: :lol:
Passe, passe, passera, la dernière restera

User avatar
[VIP]Claudiu <3
Posts: 92

Re: [Portofoliu] Seba

Post by [VIP]Claudiu <3 » Wed Mar 15, 2017 6:56 pm

[Lady]Bia wrote:Mă Seba te descurci tu cât de cât dar încă faci greşeli vizibile, oricum, probabil cu timpul o să le corectezi, felicitări!
Legat de ce a spus @Twist, chiar dacă nu are portofoliu lucrează impecabil în PS şi cu singuraţă toţi ce sunt "designeri" acum, pe vremea când el lucrea în PS ei nu ştiau nici să redimensioneze ;), prin urmare, dacă spune ceva chiar spune bine.
Gataaaaaaaaa ştiu când am câştigat costum 100+freză 100+armă 100 bia a şters tot de pe forum aproape =))))
Image
Image

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: [Portofoliu] Seba

Post by [MOD]Lorena » Thu Mar 16, 2017 11:33 am

rip seba...
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

Post Reply