[Portofoliu]Geo (Lyght)

Arată-ne şi nouă căt de bun eşti.
User avatar
[VIP]Geo
Posts: 896
Location: DnB
Contact:

Re: [Portofoliu]Geo (Lyght)

Post by [VIP]Geo » Fri Aug 21, 2015 12:39 pm

TwisTLeMoN07 wrote:Foarte , dar foarte slab ai rămas . . Mă gândeam că mai progresezi şi tu , tot cu ce ţi-am arătat eu ai rămas . . Mai exersează , muuuuuuuuuult .
Era să râd, sincer.
Image

TwisTLeMoN07
Posts: 13

Re: [Portofoliu]Geo (Lyght)

Post by TwisTLeMoN07 » Fri Aug 21, 2015 3:43 pm

[SGA]Geo wrote:
TwisTLeMoN07 wrote:Foarte , dar foarte slab ai rămas . . Mă gândeam că mai progresezi şi tu , tot cu ce ţi-am arătat eu ai rămas . . Mai exersează , muuuuuuuuuult .
Era să râd, sincer.
Am râs eu destul când ţi-am văzut inevoluţia .

User avatar
[VIP]Geo
Posts: 896
Location: DnB
Contact:

Re: [Portofoliu]Geo (Lyght)

Post by [VIP]Geo » Fri Aug 21, 2015 3:57 pm

Am de la cine primi pareri, mai bune ca ale tale, si pro si contra, de la designeri mult mai evoluati :lol: Poti sa razi pana o sa-ti pice parul din cap, iar mie o sa-mi pese atunci cand soarele o sa se invarta in jurul pamantului. Te-ai trezit si tu acum sa umbli pe aici. Putem s-o lungim pana maine cu prostii de genu', da' stii cum se intampla, tu vorbesti, iar eu imi admir router-ul de langa monitor. Let's keep doing that, it's fun.
Image

TwisTLeMoN07
Posts: 13

Re: [Portofoliu]Geo (Lyght)

Post by TwisTLeMoN07 » Fri Aug 21, 2015 4:49 pm

Te dai superior ? :)) Ai uitat când erai un lake şi mă pupai în cur să-ţi arăt şi ţie cum se face un border ? Ruşine băi Geo .

User avatar
[VIP]Adinna
Posts: 5597
Location: » la dracu la Mereni
Contact:

Re: [Portofoliu]Geo (Lyght)

Post by [VIP]Adinna » Fri Aug 21, 2015 4:55 pm

TwisTLeMoN07 wrote:Te dai superior ? :)) Ai uitat când erai un lake şi mă pupai în cur să-ţi arăt şi ţie cum se face un border ? Ruşine băi Geo .
AJUNGE.
Dacă vă mai certaţi aici, ne supărăm. Aveţi skype, mess, joc - PM să vă certaţi, sau telefon, pnm.
Radu, ok, dai o părere, e ok, cine vrea ţi-o ascultă, dar nu trebuie să faci din asta un scandal.
Să nu spui că nu te-am avertizat!
Image

User avatar
[VIP]Geo
Posts: 896
Location: DnB
Contact:

Re: [Portofoliu]Geo (Lyght)

Post by [VIP]Geo » Fri Aug 21, 2015 5:00 pm

[SGA]Geo wrote:"iar eu imi admir router-ul de langa monitor. Let's keep doing that, it's fun."
Image

TwisTLeMoN07
Posts: 13

Re: [Portofoliu]Geo (Lyght)

Post by TwisTLeMoN07 » Fri Aug 21, 2015 5:40 pm

[SGA]Geo wrote:
[SGA]Geo wrote:"iar eu imi admir router-ul de langa monitor. Let's keep doing that, it's fun."
Pentru că atât poţi face , nu mă poţi contrazice .

User avatar
[VIP]Geo
Posts: 896
Location: DnB
Contact:

Re: [Portofoliu]Geo (Lyght)

Post by [VIP]Geo » Fri Aug 21, 2015 5:56 pm

TwisTLeMoN07 wrote:
[SGA]Geo wrote:
[SGA]Geo wrote:"iar eu imi admir router-ul de langa monitor. Let's keep doing that, it's fun."
Pentru că atât poţi face , nu mă poţi contrazice .
Nu, pentru ca asta trebuie facut, ne putem contrazice zi si noapte, si nu ajungem nicaieri, de contrazis te poate contrazice si nepotu' meu ala mic, d-apoi eu, la mine-i o distractie, nu te chinui pe aici degeaba.
Image

User avatar
#Mereluş is here ;>
Posts: 66

Re: [Portofoliu]Geo (Lyght)

Post by #Mereluş is here ;> » Sat Aug 22, 2015 2:07 pm

Bravo Geo, mie îmi plac cum arăt toate lucrările + că am văzut şi nişte poze care mi le făcusei mie şi numai ţine cont de părerea tuturor,sals.
Image
Image -> varianta feminin & masculin, numai pe metin2 Steel :>

User avatar
[VIP]Geo
Posts: 896
Location: DnB
Contact:

Re: [Portofoliu]Geo (Lyght)

Post by [VIP]Geo » Sat Aug 22, 2015 4:18 pm

#Mereluş is here ;> wrote:Bravo Geo, mie îmi plac cum arăt toate lucrările + că am văzut şi nişte poze care mi le făcusei mie şi numai ţine cont de părerea tuturor,sals.
Mersi Mirele, deja faceam asta :lol:


New creation:


Image
Image

Post Reply