[Adea ]♥[ Snitel]

Arată-ne şi nouă căt de bun eşti.
User avatar
[VIP]Miley
Posts: 707
Location: ❥°Designer° ✂️

Re: [Adea]♥[Snitel]

Post by [VIP]Miley » Mon Jan 15, 2018 11:14 pm

[VIP]Admir wrote:Stiu draga mea, decursul evenimentului poza aia era acolo, iar tu n-ai postat-o inainte de event cu fix o luna. A fost cu mai mult timp in urma. Imi spui mie ca vorbesc in necunostinta de cauza, iar apoi imi spui ca nu stiu nici cum ma cheama. Inteligent! Bai Andrei, vezi ca ma caracterizezi cam mult si nu e frumos din partea ta. Eu nu te-am facut pe tine proasta sau inculta, si n-o sa te fac limitata pentru ca nu o sa intelegi textul asta.
"Un site strain" i-auzi, si cum se numeste draga site-ul ala?
Mrrrr nu ma mai caracteriza asa ca o dam in nasoale.
Editasem postul ca sa adaug diamantele iar prima poza se vedea pixelata si dupa am cautat site-uri de incarcat poze sa se vada mai clar si gasisem alt site si se vedea mai clar ca inainte si am editat iar ... :roll:
Nu are rost sa mai continui ... credeam ca [GA]Kizev exagereaza cand imi vorbea de tine ... dar nu a exagerat deloc ;) Bafta avocatule.
------------------------------
Image
------------------------------

https://www.youtube.com/watch?v=oHmBf4ExtZk

bLue69
Posts: 33
Location: Prince.

Re: [Adea]♥[Snitel]

Post by bLue69 » Tue Jan 16, 2018 5:56 pm

Admire, zici ca nu-ti bati capu' atunci, ce pula mea te intereseaza daca a sters ceva miley sau nu, nu ma bag pentru miley ca si asa ma doare n pula, da mai calmeaza-te si tu, crezi ca rezolvi ceva daca te dai zeu ? Nu boss, nu rezolvi nimic, poti sa sari pe mine, ai creier,
foloseste l tata, ca nu-l ai degeaba.
★ Nu te da smecher in fata unui zeu . ★
★ Fiindca.. te ineaca ploaia... ★
★ [Dn]TheRealK ★

User avatar
[VIP]Miley
Posts: 707
Location: ❥°Designer° ✂️

Re: [Adea]♥[Snitel]

Post by [VIP]Miley » Tue Jan 16, 2018 6:53 pm

Image
Image
------------------------------
Image
------------------------------

https://www.youtube.com/watch?v=oHmBf4ExtZk

eium
Posts: 143

Re: [Adea]♥[Snitel]

Post by eium » Wed Jan 17, 2018 7:04 am

[DSG]Miley wrote:
Image
Image

imi dai si mie itm ca vad ca ai o gramada..

User avatar
[a.d.m.]who
Posts: 335
Location: Metin2Steel
Contact:

Re: [Adea]♥[Snitel]

Post by [a.d.m.]who » Thu Jan 18, 2018 11:24 pm

E o diferenta intre continutul mesajelor mele, si continutul mesajelor ei. Eu nu m-am legat de persoana ei, ci strict de ce a facut ea. Nu asteptam raspuns, si daca tot a raspuns putea sa raspunda in context fara alte adaugari la persoana mea. Nu imi bat capul cu jignirile sau apropourile batute dar asta nu inseamna ca n-am drept la replica. Si nu imi bat nici capul cu topicul ei sters, am dat reply pentru simplu fapt ca pot sa dau si n-am nevoie de un motiv anume sa o fac, cum ii puteam da un "bravo frumoasa poza" asa i-am dat si acel mesaj. Scrie undeva ca reply-urile in aceasta sectiune tre' sa cuprinda doar limbi si laude? Nu.
Diferenta e ca tu o acuzai pe ea , ca sters poza, pentru ca a primit suspend .
Ceea ce tin sa te contrazic , poza a ramas tot acolo , doar ca link-ul a expirat .
Daca tie a asta tia fost impresia , e una gresita .
Din ce am inteles, au fost unele persoane care au facut asta, in urma plecarii lor de pe server , dar asta nu inseamna ca toti fac la fel !
Nu judeca oamneii ,inainte sa intrebi daca chiar a fost asa sau nu , mai ales daca nu ai o sursa sigura , nu e ok , nici in metin , nici in viata reala, nici unde.
E un sfat !
Exprimati parerea negativa cu argumente reale , nu trebuie sa lauzi , din potriva , mesajele negative , criticile , te ajuta sa te motivezi si sa faci un lucru din ce in ce mai bun ;)
Unde nu sti si nu intelegi, INTREABA !
Image

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: [Adea]♥[Snitel]

Post by [VIP]Admir » Fri Jan 19, 2018 3:47 am

[ADM]Who wrote:
E o diferenta intre continutul mesajelor mele, si continutul mesajelor ei. Eu nu m-am legat de persoana ei, ci strict de ce a facut ea. Nu asteptam raspuns, si daca tot a raspuns putea sa raspunda in context fara alte adaugari la persoana mea. Nu imi bat capul cu jignirile sau apropourile batute dar asta nu inseamna ca n-am drept la replica. Si nu imi bat nici capul cu topicul ei sters, am dat reply pentru simplu fapt ca pot sa dau si n-am nevoie de un motiv anume sa o fac, cum ii puteam da un "bravo frumoasa poza" asa i-am dat si acel mesaj. Scrie undeva ca reply-urile in aceasta sectiune tre' sa cuprinda doar limbi si laude? Nu.
Diferenta e ca tu o acuzai pe ea , ca sters poza, pentru ca a primit suspend .
Ceea ce tin sa te contrazic , poza a ramas tot acolo , doar ca link-ul a expirat .
Daca tie a asta tia fost impresia , e una gresita .
Din ce am inteles, au fost unele persoane care au facut asta, in urma plecarii lor de pe server , dar asta nu inseamna ca toti fac la fel !
Nu judeca oamneii ,inainte sa intrebi daca chiar a fost asa sau nu , mai ales daca nu ai o sursa sigura , nu e ok , nici in metin , nici in viata reala, nici unde.
E un sfat !
Exprimati parerea negativa cu argumente reale , nu trebuie sa lauzi , din potriva , mesajele negative , criticile , te ajuta sa te motivezi si sa faci un lucru din ce in ce mai bun ;)
A-ti da cu parerea bine sau rau, nu este gresit nicioada. E gresit atunci cand nu accepti contrariul pareri tale, dupa caz. Ceea ce eu am acceptat asta.

A fost o parere gresita, pe care ea nu a stiut sa o trateze pentru ca n-are habar cum sa raspunda. Comportament tipic de om de la tara, crescut in casa, intre 2 strazi, care nu stie nici inainte nici inapoi.
Calca un taran pe pantof din greseala si cere-ti scuze. O sa fii injurat din prima secunda.
.

Kizev
Posts: 1177

Re: [Adea]♥[Snitel]

Post by Kizev » Fri Jan 19, 2018 8:48 pm

[VIP]Admir wrote:
[ADM]Who wrote:
E o diferenta intre continutul mesajelor mele, si continutul mesajelor ei. Eu nu m-am legat de persoana ei, ci strict de ce a facut ea. Nu asteptam raspuns, si daca tot a raspuns putea sa raspunda in context fara alte adaugari la persoana mea. Nu imi bat capul cu jignirile sau apropourile batute dar asta nu inseamna ca n-am drept la replica. Si nu imi bat nici capul cu topicul ei sters, am dat reply pentru simplu fapt ca pot sa dau si n-am nevoie de un motiv anume sa o fac, cum ii puteam da un "bravo frumoasa poza" asa i-am dat si acel mesaj. Scrie undeva ca reply-urile in aceasta sectiune tre' sa cuprinda doar limbi si laude? Nu.
Diferenta e ca tu o acuzai pe ea , ca sters poza, pentru ca a primit suspend .
Ceea ce tin sa te contrazic , poza a ramas tot acolo , doar ca link-ul a expirat .
Daca tie a asta tia fost impresia , e una gresita .
Din ce am inteles, au fost unele persoane care au facut asta, in urma plecarii lor de pe server , dar asta nu inseamna ca toti fac la fel !
Nu judeca oamneii ,inainte sa intrebi daca chiar a fost asa sau nu , mai ales daca nu ai o sursa sigura , nu e ok , nici in metin , nici in viata reala, nici unde.
E un sfat !
Exprimati parerea negativa cu argumente reale , nu trebuie sa lauzi , din potriva , mesajele negative , criticile , te ajuta sa te motivezi si sa faci un lucru din ce in ce mai bun ;)
A-ti da cu parerea bine sau rau, nu este gresit nicioada. E gresit atunci cand nu accepti contrariul pareri tale, dupa caz. Ceea ce eu am acceptat asta.

A fost o parere gresita, pe care ea nu a stiut sa o trateze pentru ca n-are habar cum sa raspunda. Comportament tipic de om de la tara, crescut in casa, intre 2 strazi, care nu stie nici inainte nici inapoi.
Calca un taran pe pantof din greseala si cere-ti scuze. O sa fii injurat din prima secunda.
.
Mie mi se pare ca oamenii de la tara sunt mult mai educati decat cei de la oras. Mai degraba te scuipa-n gura unu' de la oras daca-l calci pe pantof, fata de unul de la tara.

User avatar
[VIP]Miley
Posts: 707
Location: ❥°Designer° ✂️

Re: [Adea]♥[Snitel]

Post by [VIP]Miley » Sat Feb 03, 2018 9:15 pm

------------------------------
Image
------------------------------

https://www.youtube.com/watch?v=oHmBf4ExtZk

User avatar
[VIP]Adea
Posts: 1925
Location: ° ❥Designer✂️ °

Re: [Adea]♥[Snitel]

Post by [VIP]Adea » Sat Feb 03, 2018 9:16 pm

Când poţi.. inspiră , când nu mai poţi expiră..
----------------------------------------

User avatar
[VIP]Geo
Posts: 896
Location: DnB
Contact:

Re: [Adea]♥[Snitel]

Post by [VIP]Geo » Tue Feb 06, 2018 11:43 pm

[VIP]Adea wrote:
Interesant concept, felicitari!
Image

Post Reply