Gothboyclique's artwork

Arată-ne şi nouă căt de bun eşti.
User avatar
AriehBaws
Posts: 156

Re: Cadouri

Post by AriehBaws » Wed May 16, 2018 6:29 pm

Diabla draga,stii ca este portofoliu de ce dai warn ? :~
Image
Image

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Cadouri

Post by [VIP]Admir » Wed May 16, 2018 8:53 pm

Nu stiu de ce, dar cand m-am uitat peste topicul asta si peste avatare, mi-a venit asa parca sa ii multumesc lui Miley încă odată pentru avatarul meu si cele 7 luni de zile de când il port pentru ca imi place. Deci Miley daca vezi asta, sa stii ca ma simt bine ca te avem printre noi. Tu ne înțelegi cel mai bine.

User avatar
AriehBaws
Posts: 156

Re: Cadouri

Post by AriehBaws » Wed May 16, 2018 10:13 pm

Image
Image

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Cadouri

Post by [VIP]Admir » Wed May 16, 2018 10:36 pm

Eu zic sa te lasi...

User avatar
[VIP]Miley
Posts: 707
Location: ❥°Designer° ✂️

Re: Cadouri

Post by [VIP]Miley » Wed May 16, 2018 11:01 pm

[VIP]Admir wrote:Nu stiu de ce, dar cand m-am uitat peste topicul asta si peste avatare, mi-a venit asa parca sa ii multumesc lui Miley încă odată pentru avatarul meu si cele 7 luni de zile de când il port pentru ca imi place. Deci Miley daca vezi asta, sa stii ca ma simt bine ca te avem printre noi. Tu ne înțelegi cel mai bine.
Cu plăcere , multumesc ...
------------------------------
Image
------------------------------

https://www.youtube.com/watch?v=oHmBf4ExtZk

User avatar
AriehBaws
Posts: 156

Re: Cadouri

Post by AriehBaws » Wed May 16, 2018 11:18 pm

[VIP]Admir wrote:
Eu zic sa te lasi...
Practic frate nu am mai facut asa ceva de 2-3 ani..
Image
Image

User avatar
[VIP]Miley
Posts: 707
Location: ❥°Designer° ✂️

Re: Cadouri

Post by [VIP]Miley » Wed May 16, 2018 11:54 pm

AriehBaws wrote:
[VIP]Admir wrote:
Eu zic sa te lasi...
Practic frate nu am mai facut asa ceva de 2-3 ani..
Incearca sa folosești și alt tip de font .
------------------------------
Image
------------------------------

https://www.youtube.com/watch?v=oHmBf4ExtZk

User avatar
[VIP]Aiyana
Posts: 51
Location: peste tot si everywhere

Re: Cadouri

Post by [VIP]Aiyana » Thu May 17, 2018 7:55 am

I-auzi puii mei, mari critici, care sunteţi, mă!?
John-ule, el e la început probabil ( p-asta cu ' n-am lucrat de mult nu merge, şi eu am perioade de luni de zile când nu intru în ps şi totuşi să fim serioşi )
Hai să ne aducem aminte că toţi am fost aşa la început, poate unii am învăţat de la alţii ;) ( nu dau nume să nu fiu răuţă )
Deci mai bine să-i dăm sfaturi decât să sărim cu gura, zic
Şi să nu ne mai dăm aere dă' mare mafioţeală când de fapt am învăţat de la alţii dinaintea noastră sau îi întrebam pe alţii cum fac x,y în ps ;)
Aşa cum şi eu am învăţat de la Răzv şi Geo o groază, restul cu stilul propriu e pe parcurs, nu cred să stau să mă cred mare superioară p-aici, pur şi simplu nu comentez, dau sfaturi când pot

Deci şi deci şi iară deci, terminaţi-vă dreacu' şi nu mai fiţi răutăcioşi că nu sunteţi cu nimic mai buni, hatz
Image

jake
Posts: 338

Re: Cadouri

Post by jake » Thu May 17, 2018 9:15 am

[VIP]Aiyana wrote:I-auzi puii mei, mari critici, care sunteţi, mă!?
John-ule, el e la început probabil ( p-asta cu ' n-am lucrat de mult nu merge, şi eu am perioade de luni de zile când nu intru în ps şi totuşi să fim serioşi )
Hai să ne aducem aminte că toţi am fost aşa la început, poate unii am învăţat de la alţii ;) ( nu dau nume să nu fiu răuţă )
Deci mai bine să-i dăm sfaturi decât să sărim cu gura, zic
Şi să nu ne mai dăm aere dă' mare mafioţeală când de fapt am învăţat de la alţii dinaintea noastră sau îi întrebam pe alţii cum fac x,y în ps ;)
Aşa cum şi eu am învăţat de la Răzv şi Geo o groază, restul cu stilul propriu e pe parcurs, nu cred să stau să mă cred mare superioară p-aici, pur şi simplu nu comentez, dau sfaturi când pot

Deci şi deci şi iară deci, terminaţi-vă dreacu' şi nu mai fiţi răutăcioşi că nu sunteţi cu nimic mai buni, hatz

swgi

User avatar
AriehBaws
Posts: 156

Re: Cadouri

Post by AriehBaws » Thu May 17, 2018 11:54 am

jhonule ms de sutinere,chiar nu am mai facut de mult timp,si da se poate spune ca sunt la inceput + ca m-am uitat doar la 2-3 tutoriale
Image
Image

Locked