"King of Stones"

Ai vreun video cu Metin2Steel şi vrei să îl arăţi şi celorlalţi? Aceasta este secţiunea potrivită pentru a arăta şi altora
Locked
User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

"King of Stones"

Post by [MOD]Lorena » Sun May 14, 2017 9:25 pm

Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

User avatar
[Dn]CarliG
Posts: 50

Re: "King of Stones"

Post by [Dn]CarliG » Mon May 15, 2017 9:39 am

Parca era vorba sa pui tot eventul nu 1 minut.... vreau sa vad cand tu faci reguli si nu le respecti ... inca odata dai dovada ca ai facutpe blat

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: "King of Stones"

Post by [MOD]Lorena » Mon May 15, 2017 3:22 pm

ţi-am pus dovada că ei au câştigat să nu mai zici că e blat , o ai in faţă.
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: "King of Stones"

Post by [Diva]Diabla » Mon May 15, 2017 9:49 pm

[Dn]CarliG wrote:Parca era vorba sa pui tot eventul nu 1 minut.... vreau sa vad cand tu faci reguli si nu le respecti ... inca odata dai dovada ca ai facutpe blat
ce blat ?..ca ti-a pus dovada mura'n gura ce vroiai mai mult?

User avatar
[Dn]CarliG
Posts: 50

Re: "King of Stones"

Post by [Dn]CarliG » Tue May 16, 2017 1:03 am

Diabla daca nu ai fost la event sa vezi ce regulii a facut te rog nu te baga ,


A spus asa ca regula este 2 stau langa pietre apara pietrele metin si 2 ataca celelalte pietre , cand sa jucat prima runda sa respectat regula dar cand sa jucat a doua cu regatul rosu in care era lexx si care mai era nu sa mai respectat ... va mai zic odata nu e vorba de iteme , e vorba de respect.

User avatar
[Dn]CarliG
Posts: 50

Re: "King of Stones"

Post by [Dn]CarliG » Tue May 16, 2017 1:09 am

Lorena pune te rog toata filmarea ca sa ma lamuresti cum trebuie , daca nu vrei sa pui filmarea esti vinovata de blat , ce sa o mai dam la deal la vale se vede ca a fost blat , ca ai pus doar 1 minut din tot eventul , cand am vb cu tine in PM ai zis ca pui toata filmarea , si cred ca te-ai uitat in filmare si ai vazut ca ai gresit . Macar recunoaste

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: "King of Stones"

Post by [Diva]Diabla » Tue May 16, 2017 5:39 am

ai warn pentru dublu-post

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: "King of Stones"

Post by [MOD]Lorena » Tue May 16, 2017 2:39 pm

bă8 prietene ai filmare cu winneri ,a fost şi Adinna acolo remember aşa că scuteşte-ma cu blatul tău. Nu este vina mea că echipa ta. NU a fost organizată v-am spus destul de clar că fiecare echipă, vor avea 4 membri +2 pietre metin şi e logic că 2 trebuiau să le
Apere ,iar 2 să lupte v-am spus asta şi mă repet. Mai uită-te odată la regulamentul evenimentului.
[Dn]CarliG wrote:Lorena pune te rog toata filmarea ca sa ma lamuresti cum trebuie , daca nu vrei sa pui filmarea esti vinovata de blat , ce sa o mai dam la deal la vale se vede ca a fost blat , ca ai pus doar 1 minut din tot eventul , cand am vb cu tine in PM ai zis ca pui toata filmarea , si cred ca te-ai uitat in filmare si ai vazut ca ai gresit . Macar recunoaste
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

Locked