Selfie-uri

Ai vreo poză cu Metin2Steel şi vrei să o arăţi şi celorlalţi? Aceasta este secţiunea potrivită pentru a arăta şi altora
User avatar
[GM]Lexx
Posts: 5871
Location: ▶ YouTube: Lexx Gaming
Contact:

Re: Selfie-uri

Post by [GM]Lexx » Tue Dec 29, 2015 8:04 pm

Ly :mrgreen:
Image

CONTACT:
▶ Pe joc: [GM]Lexx / [Dn]Lexx / Lexx
▶ Discord: Lexx#7523
▶ Youtube: http://www.youtube.com/LexxGaming
▶ Facebook: https://www.facebook.com/lexx.gaming.75
▶ Server de Discord: https://dsc.gg/metin2steel


Image

User avatar
[Dn]Cryss
Posts: 703
Location: Skype: CryssSnk
Contact:

Re: Selfie-uri

Post by [Dn]Cryss » Tue Dec 29, 2015 8:39 pm

Wave. # wrote:
[Dn]Cryss wrote:Adina face toată poza : lol
Cum să pupi in cur partea 1.
Hmm,mă doare-n agha de ce comentează un prost/ă.Ce te doare pe tine ce zic eu?Un prost/ă face mereu observații și se băga mereu unde nu trb.Dacă zic eu cv,înseamnă ca *pup în cur* B0$$?Când nu ai ce face te bagi ca aght în seamă.Nu am ce să îți cer...
Image

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: Selfie-uri

Post by [Diva]Diabla » Sat Mar 04, 2017 7:14 pm

Subiect mutat :arrow: Imagini

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: Selfie-uri

Post by [MOD]Lorena » Sat Mar 04, 2017 8:53 pm

dap.
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

User avatar
[VIP]Al3x
Posts: 1220
Location: A♥A

Re: Selfie-uri

Post by [VIP]Al3x » Sat May 20, 2017 9:08 am

:!:
Image
Să ierți, e divin.
Să-i dai dracu, e senzațional. ^_^

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Selfie-uri

Post by [VIP]Admir » Sun May 21, 2017 9:34 pm

Wow, aproape ca am plans de bucurie si de extaz la cat de minunata e poza, ma bucur cand vad atata bucurie imprejur, cand vad atata iubire intre reply'uri, iar acele mesaje gen " foarte frumoasa poza " imi umple sufletul de dragoste si rasfat, sunt multumit ca am ajuns sa cunosc asa oameni si imi doresc din tot sufletul sa continuam aceasta relatie. Ce sa spun, va astept pe fiecare in map1 sa facem poze, sa ne simtim bine, sa radem, sa ne distram, sa ne pierdem viata reala, sa devenim niste sentimentalisti pe baza unor pixeli, sa inlocuim pozele din viata reala cu ss'urile, sa ne punem selfie'uri pe facebook cu samancele si ninjalai, sa ne dam check'in-uri in tara de gheata si in padurea fantomelor unde a am violat driadele, sa mergem la plaja in desert sa ne dezbracam de posedate si sa ne filmam cu bandicamu cum stam in oaza si incercam sa ne miscam apasand pe sagetile tastaturi in speranta ca va sarii vr-un strop de apa pixelata in sus, sa dam la peste impreuna sa prindem pisica de mare in baltile din map1:X Vaiii numai cand ma gandesc mi se umple sufletul de bucurie:X:X:X. Si peste 2-3 ani sa ne amintim cu drag, cat de mult ne distram noi pe server, persoanele cu care radeam, off ce amintiri frumoase, aproape ca am uitat de cele din viata reala... Slbz la tava,

User avatar
[VIP]Sophieee
Posts: 3380
Location: → untouchable ←
Contact:

Re: Selfie-uri

Post by [VIP]Sophieee » Sun May 21, 2017 9:45 pm

[VIP]Admir wrote:Wow, aproape ca am plans de bucurie si de extaz la cat de minunata e poza, ma bucur cand vad atata bucurie imprejur, cand vad atata iubire intre reply'uri, iar acele mesaje gen " foarte frumoasa poza " imi umple sufletul de dragoste si rasfat, sunt multumit ca am ajuns sa cunosc asa oameni si imi doresc din tot sufletul sa continuam aceasta relatie. Ce sa spun, va astept pe fiecare in map1 sa facem poze, sa ne simtim bine, sa radem, sa ne distram, sa ne pierdem viata reala, sa devenim niste sentimentalisti pe baza unor pixeli, sa inlocuim pozele din viata reala cu ss'urile, sa ne punem selfie'uri pe facebook cu samancele si ninjalai, sa ne dam check'in-uri in tara de gheata si in padurea fantomelor unde a am violat driadele, sa mergem la plaja in desert sa ne dezbracam de posedate si sa ne filmam cu bandicamu cum stam in oaza si incercam sa ne miscam apasand pe sagetile tastaturi in speranta ca va sarii vr-un strop de apa pixelata in sus, sa dam la peste impreuna sa prindem pisica de mare in baltile din map1:X Vaiii numai cand ma gandesc mi se umple sufletul de bucurie:X:X:X. Si peste 2-3 ani sa ne amintim cu drag, cat de mult ne distram noi pe server, persoanele cu care radeam, off ce amintiri frumoase, aproape ca am uitat de cele din viata reala... Slbz la tava,
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Passe, passe, passera, la dernière restera

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: Selfie-uri

Post by [Diva]Diabla » Sun May 21, 2017 9:47 pm

aproape am citit ce ai scris

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: Selfie-uri

Post by [VIP]Thor » Mon May 22, 2017 9:13 am

[VIP]Admir wrote:Wow, aproape ca am plans de bucurie si de extaz la cat de minunata e poza, ma bucur cand vad atata bucurie imprejur, cand vad atata iubire intre reply'uri, iar acele mesaje gen " foarte frumoasa poza " imi umple sufletul de dragoste si rasfat, sunt multumit ca am ajuns sa cunosc asa oameni si imi doresc din tot sufletul sa continuam aceasta relatie. Ce sa spun, va astept pe fiecare in map1 sa facem poze, sa ne simtim bine, sa radem, sa ne distram, sa ne pierdem viata reala, sa devenim niste sentimentalisti pe baza unor pixeli, sa inlocuim pozele din viata reala cu ss'urile, sa ne punem selfie'uri pe facebook cu samancele si ninjalai, sa ne dam check'in-uri in tara de gheata si in padurea fantomelor unde a am violat driadele, sa mergem la plaja in desert sa ne dezbracam de posedate si sa ne filmam cu bandicamu cum stam in oaza si incercam sa ne miscam apasand pe sagetile tastaturi in speranta ca va sarii vr-un strop de apa pixelata in sus, sa dam la peste impreuna sa prindem pisica de mare in baltile din map1:X Vaiii numai cand ma gandesc mi se umple sufletul de bucurie:X:X:X. Si peste 2-3 ani sa ne amintim cu drag, cat de mult ne distram noi pe server, persoanele cu care radeam, off ce amintiri frumoase, aproape ca am uitat de cele din viata reala... Slbz la tava,
Profunzimea acestor cuvinte imi fac inima sa palpiteze gandindu-ma la clipele frumoase petrecute pe server si de prietenii pe care mi i-am facut , si cu care intr-un final ne-am certat prin prisma faptului ca ei stateau pe langa mine sa ma fure si sa apuce ei cat mai mult , imi aduc aminte de fetele pe care le-am cunoscut ...erau baieti de treaba , imi amintesc de eventele de odinioara ...neschimbate pana in ziua de azi.
Gandul ca vin de la munca si intru pe server ma face sa jubilez , profunzimea si misterul acestui joc fascinant parca ma atrage si respinge in acelasi timp , dependenta de el ma face sa uit de greutatile vietii si ca maine ma voi trezii si ma voi duce la munca sa imi iau moduri si sa devin Rege si sa nu ma mai bata nimeni.
Atractia fata de acest joc ma face sa tresar de fiecare data
si muzica mirobolanta din joc ma spala pe creier mai mereu cand uit sa dau volumul incet, Traiasca Metin2 Steel
"Cel mai server Frumosh"
Va iubesc pe toti #SlbzLaTava

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Selfie-uri

Post by [VIP]Admir » Mon May 22, 2017 1:52 pm

[VIP]Thor wrote:
[VIP]Admir wrote:Wow, aproape ca am plans de bucurie si de extaz la cat de minunata e poza, ma bucur cand vad atata bucurie imprejur, cand vad atata iubire intre reply'uri, iar acele mesaje gen " foarte frumoasa poza " imi umple sufletul de dragoste si rasfat, sunt multumit ca am ajuns sa cunosc asa oameni si imi doresc din tot sufletul sa continuam aceasta relatie. Ce sa spun, va astept pe fiecare in map1 sa facem poze, sa ne simtim bine, sa radem, sa ne distram, sa ne pierdem viata reala, sa devenim niste sentimentalisti pe baza unor pixeli, sa inlocuim pozele din viata reala cu ss'urile, sa ne punem selfie'uri pe facebook cu samancele si ninjalai, sa ne dam check'in-uri in tara de gheata si in padurea fantomelor unde a am violat driadele, sa mergem la plaja in desert sa ne dezbracam de posedate si sa ne filmam cu bandicamu cum stam in oaza si incercam sa ne miscam apasand pe sagetile tastaturi in speranta ca va sarii vr-un strop de apa pixelata in sus, sa dam la peste impreuna sa prindem pisica de mare in baltile din map1:X Vaiii numai cand ma gandesc mi se umple sufletul de bucurie:X:X:X. Si peste 2-3 ani sa ne amintim cu drag, cat de mult ne distram noi pe server, persoanele cu care radeam, off ce amintiri frumoase, aproape ca am uitat de cele din viata reala... Slbz la tava,
Profunzimea acestor cuvinte imi fac inima sa palpiteze gandindu-ma la clipele frumoase petrecute pe server si de prietenii pe care mi i-am facut , si cu care intr-un final ne-am certat prin prisma faptului ca ei stateau pe langa mine sa ma fure si sa apuce ei cat mai mult , imi aduc aminte de fetele pe care le-am cunoscut ...erau baieti de treaba , imi amintesc de eventele de odinioara ...neschimbate pana in ziua de azi.
Gandul ca vin de la munca si intru pe server ma face sa jubilez , profunzimea si misterul acestui joc fascinant parca ma atrage si respinge in acelasi timp , dependenta de el ma face sa uit de greutatile vietii si ca maine ma voi trezii si ma voi duce la munca sa imi iau moduri si sa devin Rege si sa nu ma mai bata nimeni.
Atractia fata de acest joc ma face sa tresar de fiecare data
si muzica mirobolanta din joc ma spala pe creier mai mereu cand uit sa dau volumul incet, Traiasca Metin2 Steel
"Cel mai server Frumosh"
Va iubesc pe toti #SlbzLaTava
:lol: :lol: :lol: Acelasi lucru simt si eu, mvaiii

Post Reply