Selfie-uri

Ai vreo poză cu Metin2Steel şi vrei să o arăţi şi celorlalţi? Aceasta este secţiunea potrivită pentru a arăta şi altora
[VIP]Taylor
Posts: 209
Location: KING MISTIC

Re: Selfie-uri

Post by [VIP]Taylor » Tue May 30, 2017 5:53 pm

SA MA PIS IN AIA CARE AU SCRIS ASA MULT SUS, M*IE!

Image
"Ei zic că toate-s la fel, de multe ori le dau dreptate
Până găsesc una bună şi mai bună că toate."
Image

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Selfie-uri

Post by [VIP]Admir » Tue May 30, 2017 6:41 pm

[VIP]Taylor wrote:SA MA PIS IN AIA CARE AU SCRIS ASA MULT SUS, MUIE!

Image
Si ei iti ureaza la fel :lol:

Alexander ♛
Posts: 426
Location: goddamn, you look holy
Contact:

Re: Selfie-uri

Post by Alexander ♛ » Tue May 30, 2017 9:02 pm

[VIP]Taylor wrote:SA MA PIS IN AIA CARE AU SCRIS ASA MULT SUS, M*IE!

Image
leşin fmmm
Image
softer than satin was the light

User avatar
[Dn]Liviu
Posts: 227
Location: Bistrița-Năsăud
Contact:

Re: Selfie-uri

Post by [Dn]Liviu » Tue May 30, 2017 9:22 pm

[VIP]Taylor wrote:SA MA PIS IN AIA CARE AU SCRIS ASA MULT SUS, M*IE!

Image
OMG :lol: :lol: :lol: :lol:

sheikh. @thek1nG-
Posts: 45
Location: valoare mdfk.

Re: Selfie-uri

Post by sheikh. @thek1nG- » Tue May 30, 2017 9:29 pm

[VIP]Taylor wrote:SA MA PIS IN AIA CARE AU SCRIS ASA MULT SUS, M*IE!

Image
=)))))))))))))))) , mor .
-sheikh.-
-aka.-
-deniz.-
-i'm.-
-the.-
-king.-
-bitch.-
-<3.-
-romania.-
-powah.-
-mdfk.-

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: Selfie-uri

Post by [MOD]Lorena » Tue May 30, 2017 11:21 pm

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

User avatar
[VIP]Hao
Posts: 30

Re: Selfie-uri

Post by [VIP]Hao » Thu Jun 01, 2017 2:28 am

[VIP]Thor wrote:
[VIP]Admir wrote:Wow, aproape ca am plans de bucurie si de extaz la cat de minunata e poza, ma bucur cand vad atata bucurie imprejur, cand vad atata iubire intre reply'uri, iar acele mesaje gen " foarte frumoasa poza " imi umple sufletul de dragoste si rasfat, sunt multumit ca am ajuns sa cunosc asa oameni si imi doresc din tot sufletul sa continuam aceasta relatie. Ce sa spun, va astept pe fiecare in map1 sa facem poze, sa ne simtim bine, sa radem, sa ne distram, sa ne pierdem viata reala, sa devenim niste sentimentalisti pe baza unor pixeli, sa inlocuim pozele din viata reala cu ss'urile, sa ne punem selfie'uri pe facebook cu samancele si ninjalai, sa ne dam check'in-uri in tara de gheata si in padurea fantomelor unde a am violat driadele, sa mergem la plaja in desert sa ne dezbracam de posedate si sa ne filmam cu bandicamu cum stam in oaza si incercam sa ne miscam apasand pe sagetile tastaturi in speranta ca va sarii vr-un strop de apa pixelata in sus, sa dam la peste impreuna sa prindem pisica de mare in baltile din map1:X Vaiii numai cand ma gandesc mi se umple sufletul de bucurie:X:X:X. Si peste 2-3 ani sa ne amintim cu drag, cat de mult ne distram noi pe server, persoanele cu care radeam, off ce amintiri frumoase, aproape ca am uitat de cele din viata reala... Slbz la tava,
Profunzimea acestor cuvinte imi fac inima sa palpiteze gandindu-ma la clipele frumoase petrecute pe server si de prietenii pe care mi i-am facut , si cu care intr-un final ne-am certat prin prisma faptului ca ei stateau pe langa mine sa ma fure si sa apuce ei cat mai mult , imi aduc aminte de fetele pe care le-am cunoscut ...erau baieti de treaba , imi amintesc de eventele de odinioara ...neschimbate pana in ziua de azi.
Gandul ca vin de la munca si intru pe server ma face sa jubilez , profunzimea si misterul acestui joc fascinant parca ma atrage si respinge in acelasi timp , dependenta de el ma face sa uit de greutatile vietii si ca maine ma voi trezii si ma voi duce la munca sa imi iau moduri si sa devin Rege si sa nu ma mai bata nimeni.
Atractia fata de acest joc ma face sa tresar de fiecare data
si muzica mirobolanta din joc ma spala pe creier mai mereu cand uit sa dau volumul incet, Traiasca Metin2 Steel
"Cel mai server Frumosh"
Va iubesc pe toti #SlbzLaTava
Maleuuuuuu ...
Image

Post Reply