Loveste din nou.

Toate topicurile inchise se afla aici !
fMiki
Posts: 31

Re: Loveste din nou.

Post by fMiki » Tue May 01, 2018 6:44 pm

Aici sapcuta iara are dreptate x2 !
warn Lorena
Par un simple fait que j'ai rencontré ... maintenant je meurs de désespoir de vous revoir!

User avatar
[MISS]Ioana
Posts: 13

Re: Loveste din nou.

Post by [MISS]Ioana » Tue May 01, 2018 8:03 pm

special pentru Sapcuta si fMiki !
3.Postarea la topicul cu reclamatii, fara sa fiti creatorul postarii, sau vinovati :
- Prima abatere: Warn
- La acumularea de 3 Warn : Ban 3 zile
- Daca se continua dupa ban 3z.: Ban 9 zile
- Daca se continua dupa ban 9z.: Ban Permanent

special pentru [VIP]Alan!

5.Nerespactarea modelului dat :
- Prima abatere: Mutarea postraii la cosul de gunoi + warn
- La acumularea de 3 Warn :Ban 3 zile
- Daca se continua dupa ban 3z.: Ban 9 zile
- Daca se continua dupa ban 9z.: Ban Permanent

Model : Numele topicului trebuie sa fie numele vinovatului !

Cod: Selectaţi tot
► Numele tău de caracter:
► Nume vinovat :
► Motivul reclamaţiei:
► Dovada :



Toate campurile sunt obligatorii , altfel reclamatia nu va fi luata in considerare !

Alan la dovada de ce nu ai completat? Asa pot face si eu un topic si pune cutarescu dovezile ,nu este normal !
Eu imi asum tot ce am facut cu fruntea sus!
Image

fMiki
Posts: 31

Re: Loveste din nou.

Post by fMiki » Tue May 01, 2018 8:43 pm

ai citit din conversatia noastra .. bravo papusa ai un os fara carne alta data sa nu gresesti incat sa fii reclamata - bnksalpa
Par un simple fait que j'ai rencontré ... maintenant je meurs de désespoir de vous revoir!

Şăpcuţă
Posts: 33

Re: Loveste din nou.

Post by Şăpcuţă » Tue May 01, 2018 10:43 pm

[MISS]Ioana wrote:special pentru Sapcuta si fMiki !
3.Postarea la topicul cu reclamatii, fara sa fiti creatorul postarii, sau vinovati :
- Prima abatere: Warn
- La acumularea de 3 Warn : Ban 3 zile
- Daca se continua dupa ban 3z.: Ban 9 zile
- Daca se continua dupa ban 9z.: Ban Permanent

special pentru [VIP]Alan!

5.Nerespactarea modelului dat :
- Prima abatere: Mutarea postraii la cosul de gunoi + warn
- La acumularea de 3 Warn :Ban 3 zile
- Daca se continua dupa ban 3z.: Ban 9 zile
- Daca se continua dupa ban 9z.: Ban Permanent

Model : Numele topicului trebuie sa fie numele vinovatului !

Cod: Selectaţi tot
► Numele tău de caracter:
► Nume vinovat :
► Motivul reclamaţiei:
► Dovada :



Toate campurile sunt obligatorii , altfel reclamatia nu va fi luata in considerare !

Alan la dovada de ce nu ai completat? Asa pot face si eu un topic si pune cutarescu dovezile ,nu este normal !
Eu imi asum tot ce am facut cu fruntea sus!
Mă bucur că ai adus regulamentul la cunoştinţă dar totuşi cu regulamentul pus de tine şi totuşi (x2) reclamaţiile există deşi nici una nu e în conformitate cu regulamentul (a 3-a oară când zic "regulament", a 4-a oară). De ce nu le-ai mutat la coş aşa cum pretinzi că trebuie? Sau ai pus şi tu ceva acolo să dai bine pe sticlă?
Eşti paletă, îmi plăcea de tine dar nu vreau să am copii proşti.

badbadbadbadnr1
Posts: 35

Re: Loveste din nou.

Post by badbadbadbadnr1 » Tue May 01, 2018 11:28 pm

ce baetzi agresivi , ami plk

PeZona
Posts: 4

Re: Loveste din nou.

Post by PeZona » Wed May 02, 2018 1:02 am

Şăpcuţă wrote:
fMiki wrote:sapcuta dovada daca o are ioana pt ce are nevoie si alan sa o puna .. ? gandeste inainte de a scrie.


Pentru că Alan este reclamantul, pe ce bază o acuză? Pe baza unor dovezi ale ei? Ea poate să refuze să le arate sau să nu le aibă. Dar incompetentă e tot ea pentru că nu știe ce are de făcut cu un regulament în față. Alan are dreptu să încerce, e ca în viață, mă duc la curve, am dreptu să foot, dacă ridică vreo una coada e problema ei.

Trecator si eu pe aici :-s
Am si eu o curiozitate d-ilor :)
- Reclamatia este facuta de vip alan , de ce mai apar inca 2-3 prin topicu' asta, mai ales tu ala care esti la fel de frustrat ca si kleine.. :(
Spui de unu' ca e asa , spui de altu' ca e nu stiu cum :-s Imi place ca ai o parere buna despre dany prin topicu' de la cosul de gunoi , Tine-o tot asa ca poate cu ocazia asta iti pierzi si tu virginitatea :>
Din ce am inteles esti un fost membru din staff , idk nu ma intereseaza cine esti dar sunt sigur ca esti o cu*va cu doua fete , te iei de ei si incerci sa "dai in ei " , dar cand mergeati cu totii pe principiul "o mana o spala pe alta " de ce nu faceai gargara , din ce stiu eu singuru' care a sarit cu capu' inainte si a dat cu capul in Echipa Staff a sv-ului a fost kleine , si cand era in functie si dupa , ca or mai fii fost in trecut cand nu juca eu nu am de unde stii dar tind sa cred ca tu esti fost membru staff recent :P
P.S nu o lua personal , dar esti cam frustrat stai cu ochii pe postarile stafului si il pupi in anus pe dany/dreams :)) Ti-ai si gasit pe cine , dar e usor sa dai din gura si sa arunci cu noroiu in hades si restul din staff :))
Have Fun si daca apar probleme iti cumpar eu chibritu' ia-ti tu benzina si da'ti foc :ugeek:

Şăpcuţă
Posts: 33

Re: Loveste din nou.

Post by Şăpcuţă » Wed May 02, 2018 4:46 am

PeZona wrote:
Şăpcuţă wrote:
fMiki wrote:sapcuta dovada daca o are ioana pt ce are nevoie si alan sa o puna .. ? gandeste inainte de a scrie.


Pentru că Alan este reclamantul, pe ce bază o acuză? Pe baza unor dovezi ale ei? Ea poate să refuze să le arate sau să nu le aibă. Dar incompetentă e tot ea pentru că nu știe ce are de făcut cu un regulament în față. Alan are dreptu să încerce, e ca în viață, mă duc la curve, am dreptu să foot, dacă ridică vreo una coada e problema ei.

Trecator si eu pe aici :-s
Am si eu o curiozitate d-ilor :)
- Reclamatia este facuta de vip alan , de ce mai apar inca 2-3 prin topicu' asta, mai ales tu ala care esti la fel de frustrat ca si kleine.. :(
Spui de unu' ca e asa , spui de altu' ca e nu stiu cum :-s Imi place ca ai o parere buna despre dany prin topicu' de la cosul de gunoi , Tine-o tot asa ca poate cu ocazia asta iti pierzi si tu virginitatea :>
Din ce am inteles esti un fost membru din staff , idk nu ma intereseaza cine esti dar sunt sigur ca esti o cu*va cu doua fete , te iei de ei si incerci sa "dai in ei " , dar cand mergeati cu totii pe principiul "o mana o spala pe alta " de ce nu faceai gargara , din ce stiu eu singuru' care a sarit cu capu' inainte si a dat cu capul in Echipa Staff a sv-ului a fost kleine , si cand era in functie si dupa , ca or mai fii fost in trecut cand nu juca eu nu am de unde stii dar tind sa cred ca tu esti fost membru staff recent :P
P.S nu o lua personal , dar esti cam frustrat stai cu ochii pe postarile stafului si il pupi in anus pe dany/dreams :)) Ti-ai si gasit pe cine , dar e usor sa dai din gura si sa arunci cu noroiu in hades si restul din staff :))
Have Fun si daca apar probleme iti cumpar eu chibritu' ia-ti tu benzina si da'ti foc :ugeek:

Păi ce-am făcut domnule Admir? Nu avem tupeu să scriem de pe contu de [VIP]? Ne e frică de ban? Eu am luat ban IP de nu știu câte ori și încă mă doare-n plă. Vezi că confunzi brânza cu salamu. Nu sunt fost membru staff dacă așa ai tu impresia sau așa ți s-a comunicat și nu cred că e problema ta cine sunt eu atâta vreme cât în real life ești panaramă masculină și încerci să te afirmi pe un joc. Vezi de treaba ta că pot face multe. Iar faza că le țin partea unora din staff o fac doar pentru că ei sunt membri care merită să fie unde sunt, nu halal Diabla, Lorena sau Ioana care cu regulamentu în față nu știe de capu ei. O arzi apărătoru patriei pe aici sperând să fu*i și tu ceva? Ai și tu gânduri cu şamance? Câți ani ai mă coptule? Tot ce fac e pentru a-mi bate pla de voi ăștia cu aere. Nu e nevoie să fii jucător al acestui metin ca să îți dai seama sistemu pe care funcționează, cu câteva topicuri deschise am văzut care e cine.

PeZona
Posts: 4

Re: Loveste din nou.

Post by PeZona » Wed May 02, 2018 6:15 am

calmeaza'te printeso ca nu sunt admir
Cat despre contul care spui ca ma ascund vezi pe ce cont postezi tu apoi stam de vorba :lol: :lol:
Cat despre f***t nu are rost sa stau de vorba cu tine
vii si imi vinzi gogosi ca tii partea celor care "isi fac treaba"
Te rog frumos sa imi spui si mie ultima activitate a lui dream pe forum CHIAR SI LA JOCUL "FAZAN" CUM SPUI DE RESTUL
SA MAI IMI SPUI TE ROG SI ULTIMUL MUTE DAT DE DREAM PE JOC
O da , cu regulamentul in fata , imi pare rau ca nu mai am printul sa iti arat unde ti-l injur pe dream cu stelute si nu da mute , SPECIFIC CA ERA CLAR CE SPUNEAM !
hai sa nu intram in discutii contradictorii !
Cat despre varsta mea , reiese de aici ca sunt destul de matur incat sa imi dau seama ca , cu toticare m-am certat nu am venit sa plang pe forum ca ala face drege si alte chestii
Sa aberez ca as f**e pe x,y sau Z sau ca x-ulescu face "facultatea la distanta" TE CERTI PE UN JOC INCEARCA SA TII TREABA ASTA PE UN JOC FRUSTRATULE 8-) :lol:
Asta e ultimul raspuns care ti-l las printeso, las pe reclamat si reclamant sa isi termine "disputa" si cam atat ;) ;)
Have fun si m-am tinut de cuvant cu chibritu' sa stii :D :D

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: Loveste din nou.

Post by [MOD]Lorena » Wed May 02, 2018 10:34 am

aveţi warn cu toţii.
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

fMiki
Posts: 31

Re: Loveste din nou.

Post by fMiki » Wed May 02, 2018 6:46 pm

au' fak :lol: :lol: t/c ? si lasata pana la un rasp de la un superior ?
Par un simple fait que j'ai rencontré ... maintenant je meurs de désespoir de vous revoir!

Locked

Return to “Cazuri rezolvate raport Staff”