[MISS]Ioana

Toate topicurile inchise se afla aici !
User avatar
[VIP]Alan
Posts: 463

[MISS]Ioana

Post by [VIP]Alan » Tue May 01, 2018 12:25 am

► Numele tău de caracter:[VIP]Alan
► Nume vinovat : [MISS]Ioana
► Motivul reclamaţiei: Pai s-o luam asa, in primul rand ii da warn lu' [MOD]Berila pentru limbaj, in loc sa-i dea mute. Apoi dupa jumatate de ora, ii da mute in timp ce ala inca injura. Apoi da warn pe m0nsSTerKiLL, dupa care aplica comanda de jail 900 secunde, care nici macar nu s-a dus la jail, apoi tot ea sare cu gura ca noi toti astia care i-am atras atentia ca nu stim deloc cum se face. Noi incercam sa-i dam niste sfaturi iar ea le ia in nume de rau, "lasati-ma ma in pace, ca eu stiu cel mai bine ce fac, voi sunteti degeaba", pai nu Ioana, nu se face asa. Ce staff esti tu dand warn unui [MOD] si dand jail 900 secunde in loc sa dai mute, si ala nemeritat ca nu cred ca trebuia sa aplici comanda de mute sau de jail acolo, dar tu ai reusit treaba asta.. felicitari Ioana! A, da si astept cu nerabdare dovezile tale sa le pui aici, ca ai zis ca noi nu stim, sa iti fac reclamatie ca le pui aici.A da, si sa nu dea cineva T/C, pana nu raspunde Robert.
► Dovada :O pune Ioana.
Image

User avatar
[MISS]Ioana
Posts: 13

Re: [MISS]Ioana

Post by [MISS]Ioana » Tue May 01, 2018 12:39 am

Da Alan tu nu esti adept sa imi dai sfaturi sau alti VIP-uri ca eu daca am gresit ma sfatui cu colegi mei din STAFF !
1.Dovada mOnSterKiLL https://imgur.com/a/2rBn3Us
2.Dovada [MOD]Berila https://imgur.com/a/nrCzTx0





Astept raspunsul lui Who/Fifty !!
Image

User avatar
[VIP]Alan
Posts: 463

Re: [MISS]Ioana

Post by [VIP]Alan » Tue May 01, 2018 12:49 am

Alea sunt dovezi? Screen n-ai cand i-ai dat warn lu' [MOD]Berila? sau cand ai dat jail la m0nster?
Image

User avatar
[MISS]Ioana
Posts: 13

Re: [MISS]Ioana

Post by [MISS]Ioana » Tue May 01, 2018 1:02 am

pentru tine este destul! nu imi esti superior sa imi ceri dovada tu..hai ca devii impertinent ! Daca am gresit cu ceva ma judeca Who/Fifty ,nu tu Alan!!
Image

User avatar
[VIP]Alan
Posts: 463

Re: [MISS]Ioana

Post by [VIP]Alan » Tue May 01, 2018 1:33 am

Pai ma Ioana ma, tu cand ai dat jail de pe m0nster, nici nu m-ai trimis in jail, fata mea.+ de asta, tu nici mute nu puteai sa-mi dai dupa ce ai dat warn, nu cred ca s-a zis ceva pentru care sa dai mute sau jail. Iar tu ai dat jail, dar ai scris numele gresit, nu m-ai trimis in jail+ vreau dovada pentru ce ai dat jail totusi? =)) Si de ce ai dat warn lu' [MOD]Berila, cand trebuia 15 minute direct?
Image

User avatar
uAndreS
Posts: 53

Re: [MISS]Ioana

Post by uAndreS » Tue May 01, 2018 1:08 pm

alane daca are gradu luat in bani si nu pe merit ce vrei mai mult ? :lol:

warn Lorena.

User avatar
[VIP]Valy
Posts: 356
Location: #DPAS

Re: [MISS]Ioana

Post by [VIP]Valy » Wed May 02, 2018 1:36 am

Păi băi puţoi umflat, tot vip eşti chiar dacă stai pe monsterfâs sau ce nume ai tu, prinţesă mică si balonată cum spunea şi Ioana, impertinent. Mi-am luat la scurt timp mute-ul, nu mai plânge ca o balenă în perioada împerecherii.
"Dacă Dumnezeu există, va trebui să-mi implore iertarea" !

Image

fMiki
Posts: 31

Re: [MISS]Ioana

Post by fMiki » Wed May 02, 2018 7:15 pm

altu de cauta harta :lol: :lol: :lol: nu am nmk cu tn porc :lol: 8-)
Par un simple fait que j'ai rencontré ... maintenant je meurs de désespoir de vous revoir!

User avatar
[MISS]Ioana
Posts: 13

Re: [MISS]Ioana

Post by [MISS]Ioana » Wed May 02, 2018 11:20 pm

Astept sa raspunda Who \Fifty la topicul asta!
Image

Şăpcuţă
Posts: 33

Re: [MISS]Ioana

Post by Şăpcuţă » Thu May 03, 2018 12:46 am

[MISS]Ioana wrote:Astept sa raspunda Who \Fifty la topicul asta!

Vezi că te repeţi :lol: :lol: :lol: mai bine dă T/C şi mută subiectu unde îi e locu.

Locked

Return to “Cazuri rezolvate raport Staff”