[MISS]Lorena

Toate topicurile inchise se afla aici !
Locked
User avatar
WithStyle
Posts: 69

[MISS]Lorena

Post by WithStyle » Wed Oct 11, 2017 10:50 pm

Numele tău de caracter: [Dn]FixMeNow
Nume vinovat : [MISS]Lorena
Motivul reclamaţiei: 1. De cand e [Miss]Lorena sefa metinului/forumului?
2. De cand da ea T/C fara macar sa lase sa vada Who?(fiind vorba de furt.)
3. Sa va zic eu de cand, sau mai exact dace face asa.
4. Face asa pentru ca o doare in Cwr, si de cand are grad nu prea stie ca 415 bank nu este putin.. Si na.. ii este mai usor sa dea T/C si sa zica "a pai nu ai pus dovada ce ne pasa? oricum e bine ca am eu moduri". :arrow: Daca ai fi un staff de treaba nu ai da asa repede T/C.
5. Noroc de [SGA]Kizev ca e om de treaba, si de la un timp incoace e mai nice cu playeri+a reusit sa gaseasca o modalitate sa redeschida topicul si sa rezolve ceva :!: :!: :!: Prin urmare [MISS]Lorena nu i-a pasat si a gasit modalitatea mai usoara fiind T/C..
6. Astept un raspuns de la un staff mai inteligent. [Lorena OUT]
Dovada : viewtopic.php?f=10&t=23974
Image

ValiInfinit
Posts: 16

Re: Im Back

Post by ValiInfinit » Wed Oct 11, 2017 11:48 pm

WithStyle wrote:Numele tău de caracter: [Dn]FixMeNow
Nume vinovat : [MISS]Lorena
Motivul reclamaţiei: 1. De cand e [Miss]Lorena sefa metinului/forumului?
2. De cand da ea T/C fara macar sa lase sa vada Who?(fiind vorba de furt.)
3. Sa va zic eu de cand, sau mai exact dace face asa.
4. Face asa pentru ca o doare in Cwr, si de cand are grad nu prea stie ca 415 bank nu este putin.. Si na.. ii este mai usor sa dea T/C si sa zica "a pai nu ai pus dovada ce ne pasa? oricum e bine ca am eu moduri". :arrow: Daca ai fi un staff de treaba nu ai da asa repede T/C.
5. Noroc de [SGA]Kizev ca e om de treaba, si de la un timp incoace e mai nice cu playeri+a reusit sa gaseasca o modalitate sa redeschida topicul si sa rezolve ceva :!: :!: :!: Prin urmare [MISS]Lorena nu i-a pasat si a gasit modalitatea mai usoara fiind T/C..
6. Astept un raspuns de la un staff mai inteligent. [Lorena OUT]
Dovada : viewtopic.php?f=10&t=23974

da pro
dc sa dam tc si sa spunem ca nu e vina noastra cand putem ajuta
m am saturat si eu de aerele ei de superioritate, crede ca le stie pe toate
toti va plangeti ca nu mai playeri da in sula mea daca toti le raspundeti incepatorilor cu *pleaca de aici* sau ii omorati cum sula mea sa se apuce cnv

User avatar
[Dn]Golan
Posts: 31

Re: Im Back

Post by [Dn]Golan » Thu Oct 12, 2017 12:56 am

WithStyle wrote:Numele tău de caracter: [Dn]FixMeNow
Nume vinovat : [MISS]Lorena
Motivul reclamaţiei: 1. De cand e [Miss]Lorena sefa metinului/forumului?
2. De cand da ea T/C fara macar sa lase sa vada Who?(fiind vorba de furt.)
3. Sa va zic eu de cand, sau mai exact dace face asa.
4. Face asa pentru ca o doare in Cwr, si de cand are grad nu prea stie ca 415 bank nu este putin.. Si na.. ii este mai usor sa dea T/C si sa zica "a pai nu ai pus dovada ce ne pasa? oricum e bine ca am eu moduri". :arrow: Daca ai fi un staff de treaba nu ai da asa repede T/C.
5. Noroc de [SGA]Kizev ca e om de treaba, si de la un timp incoace e mai nice cu playeri+a reusit sa gaseasca o modalitate sa redeschida topicul si sa rezolve ceva :!: :!: :!: Prin urmare [MISS]Lorena nu i-a pasat si a gasit modalitatea mai usoara fiind T/C..
6. Astept un raspuns de la un staff mai inteligent. [Lorena OUT]
Dovada : viewtopic.php?f=10&t=23974
Sunt total de acord cu tine, dar totusi. Cand ai postat prima data topicul nu exista acel link. Ai dat edit dupa ce a raspuns Lorena. Data viitoare cand postezi o reclamatie in care necesita dovada video, incearca sa pui si link-ul de la video. Nu sa dai edit si sa-l pui dupa ce a ai primit raspuns. Membri staff nu sunt maimutoii tai da? Keep Calm in ** mea cu reclamatiile astea. Ai primit raspuns la ce ai postat, nu la ce ai dat edit.

Kizev
Posts: 1177

Re: Im Back

Post by Kizev » Thu Oct 12, 2017 2:59 am

[Dn]Golan wrote:
WithStyle wrote:Numele tău de caracter: [Dn]FixMeNow
Nume vinovat : [MISS]Lorena
Motivul reclamaţiei: 1. De cand e [Miss]Lorena sefa metinului/forumului?
2. De cand da ea T/C fara macar sa lase sa vada Who?(fiind vorba de furt.)
3. Sa va zic eu de cand, sau mai exact dace face asa.
4. Face asa pentru ca o doare in Cwr, si de cand are grad nu prea stie ca 415 bank nu este putin.. Si na.. ii este mai usor sa dea T/C si sa zica "a pai nu ai pus dovada ce ne pasa? oricum e bine ca am eu moduri". :arrow: Daca ai fi un staff de treaba nu ai da asa repede T/C.
5. Noroc de [SGA]Kizev ca e om de treaba, si de la un timp incoace e mai nice cu playeri+a reusit sa gaseasca o modalitate sa redeschida topicul si sa rezolve ceva :!: :!: :!: Prin urmare [MISS]Lorena nu i-a pasat si a gasit modalitatea mai usoara fiind T/C..
6. Astept un raspuns de la un staff mai inteligent. [Lorena OUT]
Dovada : viewtopic.php?f=10&t=23974
Sunt total de acord cu tine, dar totusi. Cand ai postat prima data topicul nu exista acel link. Ai dat edit dupa ce a raspuns Lorena. Data viitoare cand postezi o reclamatie in care necesita dovada video, incearca sa pui si link-ul de la video. Nu sa dai edit si sa-l pui dupa ce a ai primit raspuns. Membri staff nu sunt maimutoii tai da? Keep Calm in ** mea cu reclamatiile astea. Ai primit raspuns la ce ai postat, nu la ce ai dat edit.
Eu i-am pus linkul in edit, pentru ca nu stia ca trebuie. Plus ca degeaba il acuzi pe FixMeNow, nu el era reclamantul, ci unicatulll12. Aparent, unicatulll12 nu stia ca trebuie sa puna link, asa ca la dovada a scris titlul video-ului uploadat pe youtube, urmat de "-YouTube". Practic, ne-a dat de inteles ca trebuie sa cautam pe youtube acel titlu ca sa vedem dovada. Nu stia pur si simplu ca trebuie sa puna legatura directa [link], nu-i ca si cum n-ar fi completat campul "Dovada", ca sa primeasca t/c.

Dar, din nou, domnisoara "yep t/c", cu care chiar nu am nimic personal, ci strict profesional, nu i-a explicat playerului in detaliu acest lucru, ci i-a dat t/c in lipsa de dovada, cu toate ca el scrisese titlul video-ului uploadat pe youtube. Nu era mai usor sa ii spui in reply "te rog sa pui link direct, nu titlul videoului" si sa astepti sa dea edit, domnisoara Lorena? Trebuia dat t/c? Sau pur si simplu sa faci ce-am facut eu, sa cauti pe youtube si sa-i pui TU link in edit? Reply-ul tau, draga mea, a fost doar pentru un post in plus.

Cat despre tine, Bogdane, ai incurcat putin marfa cu ambalajul, dar asta nu e o problema, nu comentez contra ta, ca suntem de acord in situatia de fata. Iarasi, mentionez ca nu [Dn]FixMeNow a facut reclamatia de furt ce necesita dovada video, ci unicatulll12 (aici fac legatura intre cele doua parti subliniate in reply-ul tau si al meu, atat). El i-a facut reclamatie Lorenei, care intr-adevar NU era in masura sa dea t/c intr-un caz de furt + ca nici macar nu a avut rabdare ca playerul sa dea edit, in vederea formularii corecte a reclamatiei.


In legatura cu [Dn]FixMeNow, vreau sa ma rezum doar la o replica scrisa de tine in reclamatie : "a gasit modalitatea mai usoara fiind T/C..". Ai dreptate, chiar i-a fost mai usor sa dea t/c, decat sa caute pe youtube titlul si sa-l puna ea ca edit, fara t/c. Fie asa, fie sa ii spuna direct in reply "prietene, pune link, nu titlu", si sa astepte, ca playerul punea linkul cu siguranta, doar era in interesul lui. M-am repetat, c'est la vie.

ValiInfinit - warn
[Dn]Golan - edit pentru limbaj + warn

User avatar
[Dn]Golan
Posts: 31

Re: Im Back

Post by [Dn]Golan » Thu Oct 12, 2017 11:05 am

[SGA]Kizev wrote:
[Dn]Golan wrote:
WithStyle wrote:Numele tău de caracter: [Dn]FixMeNow
Nume vinovat : [MISS]Lorena
Motivul reclamaţiei: 1. De cand e [Miss]Lorena sefa metinului/forumului?
2. De cand da ea T/C fara macar sa lase sa vada Who?(fiind vorba de furt.)
3. Sa va zic eu de cand, sau mai exact dace face asa.
4. Face asa pentru ca o doare in Cwr, si de cand are grad nu prea stie ca 415 bank nu este putin.. Si na.. ii este mai usor sa dea T/C si sa zica "a pai nu ai pus dovada ce ne pasa? oricum e bine ca am eu moduri". :arrow: Daca ai fi un staff de treaba nu ai da asa repede T/C.
5. Noroc de [SGA]Kizev ca e om de treaba, si de la un timp incoace e mai nice cu playeri+a reusit sa gaseasca o modalitate sa redeschida topicul si sa rezolve ceva :!: :!: :!: Prin urmare [MISS]Lorena nu i-a pasat si a gasit modalitatea mai usoara fiind T/C..
6. Astept un raspuns de la un staff mai inteligent. [Lorena OUT]
Dovada : viewtopic.php?f=10&t=23974
Sunt total de acord cu tine, dar totusi. Cand ai postat prima data topicul nu exista acel link. Ai dat edit dupa ce a raspuns Lorena. Data viitoare cand postezi o reclamatie in care necesita dovada video, incearca sa pui si link-ul de la video. Nu sa dai edit si sa-l pui dupa ce a ai primit raspuns. Membri staff nu sunt maimutoii tai da? Keep Calm in ** mea cu reclamatiile astea. Ai primit raspuns la ce ai postat, nu la ce ai dat edit.
Eu i-am pus linkul in edit, pentru ca nu stia ca trebuie. Plus ca degeaba il acuzi pe FixMeNow, nu el era reclamantul, ci unicatulll12. Aparent, unicatulll12 nu stia ca trebuie sa puna link, asa ca la dovada a scris titlul video-ului uploadat pe youtube, urmat de "-YouTube". Practic, ne-a dat de inteles ca trebuie sa cautam pe youtube acel titlu ca sa vedem dovada. Nu stia pur si simplu ca trebuie sa puna legatura directa [link], nu-i ca si cum n-ar fi completat campul "Dovada", ca sa primeasca t/c.

Dar, din nou, domnisoara "yep t/c", cu care chiar nu am nimic personal, ci strict profesional, nu i-a explicat playerului in detaliu acest lucru, ci i-a dat t/c in lipsa de dovada, cu toate ca el scrisese titlul video-ului uploadat pe youtube. Nu era mai usor sa ii spui in reply "te rog sa pui link direct, nu titlul videoului" si sa astepti sa dea edit, domnisoara Lorena? Trebuia dat t/c? Sau pur si simplu sa faci ce-am facut eu, sa cauti pe youtube si sa-i pui TU link in edit? Reply-ul tau, draga mea, a fost doar pentru un post in plus.

Cat despre tine, Bogdane, ai incurcat putin marfa cu ambalajul, dar asta nu e o problema, nu comentez contra ta, ca suntem de acord in situatia de fata. Iarasi, mentionez ca nu [Dn]FixMeNow a facut reclamatia de furt ce necesita dovada video, ci unicatulll12 (aici fac legatura intre cele doua parti subliniate in reply-ul tau si al meu, atat). El i-a facut reclamatie Lorenei, care intr-adevar NU era in masura sa dea t/c intr-un caz de furt + ca nici macar nu a avut rabdare ca playerul sa dea edit, in vederea formularii corecte a reclamatiei.


In legatura cu [Dn]FixMeNow, vreau sa ma rezum doar la o replica scrisa de tine in reclamatie : "a gasit modalitatea mai usoara fiind T/C..". Ai dreptate, chiar i-a fost mai usor sa dea t/c, decat sa caute pe youtube titlul si sa-l puna ea ca edit, fara t/c. Fie asa, fie sa ii spuna direct in reply "prietene, pune link, nu titlu", si sa astepte, ca playerul punea linkul cu siguranta, doar era in interesul lui. M-am repetat, c'est la vie.

ValiInfinit - warn
[Dn]Golan - edit pentru limbaj + warn
L-am cautat eu si nu l-am gasit. Trebuia pus link din prima pentru a evita reclamatiile de genul care nu-si au rostul...

User avatar
WithStyle
Posts: 69

Re: Im Back

Post by WithStyle » Thu Oct 12, 2017 12:57 pm

1. Care este treaba ta? ti-am jignit regina? Nu știam ca Lorena are sclavi.
2. Nu te mai băga atât că nu rezolvi
nimic, puțin îmi pasa de opinia ta.

P.S: Golane dacă ai fi tare în gura și în realitate ar fi ceva. :roll:
Image

Kizev
Posts: 1177

Re: Im Back

Post by Kizev » Thu Oct 12, 2017 6:15 pm


User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: Im Back

Post by [MOD]Lorena » Mon Oct 16, 2017 12:55 pm

am dat t/c deoarece nu era filmarea adica dovada pusa si a pus-o kizev si a redeschis topicul. Nu este vina mea ca el nu stie sa puna dovada si ca a pus-o kizev prin urmare t/c si alta data invatati sa puneti link ul bine de la dovezi deoarece reclamatia nu avea do vezi. Iar cand nu are dovezi o reclamatie nu este luata in considerare deoarece nu apar dovezile. Nu am dat eu t c aiurea am dat pentru ca nu erau dovezi si l-a ajutat kizev cu punerea link ului de la dovada bine , prin urmare t/c
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

User avatar
[a.d.m.]who
Posts: 335
Location: Metin2Steel
Contact:

Re: Im Back

Post by [a.d.m.]who » Tue Oct 17, 2017 4:42 am

WithStyle wrote:Numele tău de caracter: [Dn]FixMeNow
Nume vinovat : [MISS]Lorena
Motivul reclamaţiei: 1. De cand e [Miss]Lorena sefa metinului/forumului?
2. De cand da ea T/C fara macar sa lase sa vada Who?(fiind vorba de furt.)
3. Sa va zic eu de cand, sau mai exact dace face asa.
4. Face asa pentru ca o doare in Cwr, si de cand are grad nu prea stie ca 415 bank nu este putin.. Si na.. ii este mai usor sa dea T/C si sa zica "a pai nu ai pus dovada ce ne pasa? oricum e bine ca am eu moduri". :arrow: Daca ai fi un staff de treaba nu ai da asa repede T/C.
5. Noroc de [SGA]Kizev ca e om de treaba, si de la un timp incoace e mai nice cu playeri+a reusit sa gaseasca o modalitate sa redeschida topicul si sa rezolve ceva :!: :!: :!: Prin urmare [MISS]Lorena nu i-a pasat si a gasit modalitatea mai usoara fiind T/C..
6. Astept un raspuns de la un staff mai inteligent. [Lorena OUT]
Dovada : viewtopic.php?f=10&t=23974

Iti raspund la reclamatie fara a mai citi restul parerilor ca au scris mult , si eu cum mis mai de la tara, mi lene si ma doare capu sa stau sa citesc tot .

Asadar dragile mele Miss , nu mai inchideti topicurile asa una doua , intrebati inainte , iar daca nu gasiti pe cine , lasa-til deschis ca nu-i nici o problema, nu se strica forumu daca vin si raspund eu dupa o saptamana .

Nu toata lumea stie sa isi urce pozele /videourile sau chiar sa posteze pe forum.Plus ca tu iai cerut sa puna link-ul, cum dumnezeu sa-l puna daca tu ai inchis topicu?
Face cereri pana ii iese una calumea nu ? :lol:

Daca omu a cerut sa lasati topicu (o luna pana raspunde who ca e mai lent..) deschis , de ce vi si in inchizi , plus de asta il muti la cazuri rezolvate si eu nu il mai vad .
Daca tot il inchizi lasa-l jos pana vad si eu ;)

Prin urmare [MISS]Lorena - suspend 7 zile -

T/C!



Ps. Cand faci recalamtie respecta tot modelul adica inclusv titul ca sa mai fie luata in considerare ! E cu un scop asta nu e degeaba ;)
Unde nu sti si nu intelegi, INTREABA !
Image

Locked