Reclamatie [MISS]Akai

Toate topicurile inchise se afla aici !
SamSunGs8
Posts: 88

Reclamatie [MISS]Akai

Post by SamSunGs8 » Sun Mar 04, 2018 2:19 am

► Numele tău de caracter: SamSunGs8
► Nume vinovat : [MISS]Akai aka [VIP]Akai aka [Dn]Aoy
► Motivul reclamaţiei: Provoaca de pe Player/VIP actioneaza de pe [MISS].
► Dovada : https://i.imgur.com/alvxNUB.jpg

Tin sa precizez ca [Dn]Aoy = [MISS]Akai / [VIP]Akai. (Se poate verifica)
E trist ca un membru` Staff a ajuns sa faca asta:(

EDIT: [VIP]Kepa & [VIP]LL au primit 15 min mut.
Last edited by SamSunGs8 on Sun Mar 04, 2018 3:52 am, edited 1 time in total.

User avatar
[[VIP]LL
Posts: 51

Re: Reclamatie [MISS]Akai

Post by [[VIP]LL » Sun Mar 04, 2018 2:24 am

tu esti ma vedeta de sta la printuri prin mp1 :))

Arata si mie te rog unde a actionat dupa cum spui tu :* stiti doar sa imbarligati poate primiti si voi un os :*

1xWarn - Mistic
Image

[MISS]Akai
Posts: 25

Re: Reclamatie [MISS]Akai

Post by [MISS]Akai » Sun Mar 04, 2018 2:30 am

Ca sa intelegi o treaba, foarte importanta [VIP]Admir , pe player
sunt player si ma comport cum vreau , primesc mute pentru " meritele "
mele , cand eu sunt pe contul de staff e cu totul o alta treaba.
2. cand tu doresti si ma provoci , iti raspund , si primesc mutele 15 min , 1h , si cat trebuie , petru ca sunt player

SamSunGs8
Posts: 88

Re: Reclamatie [MISS]Akai

Post by SamSunGs8 » Sun Mar 04, 2018 2:39 am

[[VIP]LL wrote:tu esti ma vedeta de sta la printuri prin mp1 :))

Arata si mie te rog unde a actionat dupa cum spui tu :* stiti doar sa imbarligati poate primiti si voi un os :*
Eu inteleg ca pupi in dos sa primesti ITM ...imi pare rau pentru tine...:(
#Linge-Lustra

E vorba si de "amenintari" mai mult sau mai putin directe.
Ex: "Pentru tine trec peste reguli" - Cuvinte spuse de [Dn]Aoy.

Mi se pare penal sa "ameninti" un player de pe [Dn] iar dupa sa vi sa te scoti ca "sunt player si ma comport cum vreau , primesc mute pentru " meritele" mele , cand eu sunt pe contul de staff e cu totul o alta treaba. "
Pai daca esti un "player" de ce "ameninti" oamenii?

[MISS]Akai
Posts: 25

Re: Reclamatie [MISS]Akai

Post by [MISS]Akai » Sun Mar 04, 2018 2:50 am

Sa inteleg ca esti putin mai greu de cap , "
pentru tine voi trece peste regulile serverului de a ma cobora la nivelul tau si sa iti orbesc la fel , dar nu am facuto , dar pt tine dragule , imediat voi urca un print cand te luai de mama mea , asta doar asa ca sa se vada ce " victima " ne inteleasa esti tu

SamSunGs8
Posts: 88

Re: Reclamatie [MISS]Akai

Post by SamSunGs8 » Sun Mar 04, 2018 2:55 am

Vreau sa vad print-ul in care "SamSunGs8" s-a luat de mamica ta.
Tin sa-ti mentionez ca nu sunt [VIP]Admir (in caz ca la el faci referire).

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Reclamatie [MISS]Akai

Post by [VIP]Admir » Sun Mar 04, 2018 3:03 am

[MISS]Akai wrote:Ca sa intelegi o treaba, foarte importanta [VIP]Admir , pe player
sunt player si ma comport cum vreau , primesc mute pentru " meritele "
mele , cand eu sunt pe contul de staff e cu totul o alta treaba.
2. cand tu doresti si ma provoci , iti raspund , si primesc mutele 15 min , 1h , si cat trebuie , petru ca sunt player
Ba gun*iule vezi ca nu sunt eu ala. Nespalatule! Si vezi ca daca esti Staff, esti pe toate conturile nu doar pe cel cu extensie, gu*oi de Staff nou ce esti comporta-te ca atare bai needucatule. Faci de ras serverul asta!

+1Warn de la Mistic, si edit la post.

User avatar
miaela
Posts: 78

Re: Reclamatie [MISS]Akai

Post by miaela » Sun Mar 04, 2018 10:23 am

[MISS]Akai wrote:Ca sa intelegi o treaba, foarte importanta [VIP]Admir , pe player
sunt player si ma comport cum vreau , primesc mute pentru " meritele "
mele , cand eu sunt pe contul de staff e cu totul o alta treaba.
2. cand tu doresti si ma provoci , iti raspund , si primesc mutele 15 min , 1h , si cat trebuie , petru ca sunt player
cine mai esti fa si tu
ai gresit serveru fata mea


1xWarn si tie - Mistic
Image

User avatar
*Type
Posts: 9

Re: Reclamatie [MISS]Akai

Post by *Type » Mon Mar 05, 2018 8:59 pm

Ba nu mai postez de pe Admir aici ca mi-am luat warn. Ideea este ca acolo cu mine vorbea. Se vede destul de clar de ce am luat foc ai eu, mi-a zis " poate vrei sa trec peste reguli " si normal ca mi-au sarit dracii. Nu e normal ca un membru staff sa ameninte cu abuz de comenzi. Si pe urma ce sa vezi ma, zice " ok stai asa " si apare ea "buhuhuuu" ca bau bau de pe MISS Akai, si eu eram la modu " Serios coa3?..." pai cum ma sa nu injuri, cum ma sa te abtii. Atat am avut de zis, baga-mi-as p*** in m********* ma-tii si in familia ma-tii Akai.

warn +edit şi ban 3 zile ai acumulat mai mult de 3 warn-uri Lorena. (in caz de uit , imi dai tu pm te rog să-l debanez)

User avatar
Codrin Bradea Satana
Posts: 58
Location: ╭∩╮(O︶︿︶O)╭∩╮

Re: Reclamatie [MISS]Akai

Post by Codrin Bradea Satana » Tue Mar 06, 2018 12:49 am

*Type wrote:Ba nu mai postez de pe Admir aici ca mi-am luat warn. Ideea este ca acolo cu mine vorbea. Se vede destul de clar de ce am luat foc ai eu, mi-a zis " poate vrei sa trec peste reguli " si normal ca mi-au sarit dracii. Nu e normal ca un membru staff sa ameninte cu abuz de comenzi. Si pe urma ce sa vezi ma, zice " ok stai asa " si apare ea "buhuhuuu" ca bau bau de pe MISS Akai, si eu eram la modu " Serios coa3?..." pai cum ma sa nu injuri, cum ma sa te abtii. Atat am avut de zis, baga-mi-as p*** in m********* ma-tii si in familia ma-tii Akai.

warn +edit şi ban 3 zile ai acumulat mai mult de 3 warn-uri Lorena. (in caz de uit , imi dai tu pm te rog să-l debanez)
Sa fie si de la mn ptr. Rasa ma-sii de copii paleta. P1s pe warn , asa copii fu**ti in gura nu am mai vazut de la kizev
Incoa , dati-as la mure Akai , Baiatul Panda .
warn nu ai ce căuta aici #Lorena.
Image

╭∩╮(O︶︿︶O)╭∩╮
"In Hoc Signo Vinces"

Locked