Diabla autistă

Toate topicurile inchise se afla aici !
Locked
User avatar
[VIP]Andru
Posts: 523
Location: Voi fi cel mai bun tată vitreg

Diabla autistă

Post by [VIP]Andru » Sat Apr 07, 2018 6:04 pm

Numele meu : [VIP]Andru - forum-
Nume vinovat : [MISS]Diabla
Motiv : Mi-a dat warn pentru "plue-n gura", mai citeste odată
Dovada : http://i68.tinypic.com/34q6add.png
http://i64.tinypic.com/16l0ksy.png

Următorul warn pe care l-aș primi doresc să fiu achitat de el, fiindcă am luat warn pt plue degeaba. ;)
"Și-și freacă fofoloanca live pe chat de zici că-i balalaică, pentru un căcat de like, bă, mai că v-aș duce pă toți la Bălăceanca, bă taică." - Maestrul Cedry2k

blizardo /b/
Posts: 16

Re: Diabla autistă

Post by blizardo /b/ » Sat Apr 07, 2018 6:09 pm

trist ca nu se pedepseste pentru ce ai zis tu acolo, dar mna, saraca e chioara, ii tre' ochelari... csf

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: Diabla autistă

Post by [Diva]Diabla » Sat Apr 07, 2018 6:17 pm

eu consider clar o insulta ce ai spus tu acolo, chiar daca nu este adevarat
uite ce spune regulamentul forumului:
Folositi un limbaj adecvat, prin limbajul adecvat facem referire la omiterea cuvintelor jignitoare sau ofensatoare,depasind limita bunului simt.
Sunt interzise injuriile si jignirile de orice fel aduse Staff-ului forumului sau utilizatorilor acestui forum, acestea fiind aspru sanctionate (majoritatea cuvintelor ofensatoare au fost cenzurate, dar voi puteti gasi noi "cuvinte" . Aceasta regula se refera la orice tip de injuratura, exprimata in posturi, semnaturi, mesaje private, avatare, imagini de orice natura.
Sunt interzise de asemenea discriminarile rasiale si orice comentarii care pot fi considerate jignitoare de anumite persoane.
Staff-ul forumului va stabili in ce masura cuvintele unui utilizator sunt considerate jignitoare la adresa lor sau a celorlalti utilizatori ai forumului.
adaug si limbajul tau din aceasta reclamatie ca fiind unul jignitor la adresa mea

reclamatia ramane deschisa raspune Who/Fifty !

User avatar
[VIP]Andru
Posts: 523
Location: Voi fi cel mai bun tată vitreg

Re: Diabla autistă

Post by [VIP]Andru » Sat Apr 07, 2018 6:49 pm

Pai daca e jignire, mai ia o pluă si dai t/c la cererea mea, a autorului. ;)
"Și-și freacă fofoloanca live pe chat de zici că-i balalaică, pentru un căcat de like, bă, mai că v-aș duce pă toți la Bălăceanca, bă taică." - Maestrul Cedry2k

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: Diabla autistă

Post by [Diva]Diabla » Sat Apr 07, 2018 6:54 pm

[VIP]Andru wrote:Pai daca e jignire, mai ia o pluă si dai t/c la cererea mea, a autorului. ;)

Inchis!!

Locked

Return to “Cazuri rezolvate raport Staff”