[ADM]Who

Toate topicurile inchise se afla aici !
Locked
[VIP]Zeom.
Posts: 15

[ADM]Who

Post by [VIP]Zeom. » Wed Apr 25, 2018 10:38 pm

► Numele tău de caracter: [VIP]Zeom
► Nume vinovat : [ADM]Who
► Motivul reclamaţiei: E prost.
► Dovada :
Image


Păi bă ăsta care te ocupi de donaţii şi brusc ai ajuns şef în staff, stai dracu la citit bonusurile pe care ţi le cer playerii, sau nu mai aveţi donaţii?
De unde ştii tu bă limbă că nu eram acolo??? Eşti tu atât de sigur? Insinuezi că îi iau apărarea lu Vali? Nici nu îl suport!!! În schimb eu cred că tu îi ţii palma lu Hades ăsta.
Vreau răspuns de la Fifty la reclamaţia asta sau o refac de 5000 de ori!

[VIP]Zeom.
Posts: 15

Re: [ADM]Who

Post by [VIP]Zeom. » Wed Apr 25, 2018 11:39 pm

[SGM]Hades wrote:eu cred ca tu nu intelegi ai facut o reclamatie total aiurea ai zis ca era spectator si playeru respectiv era participant
baream sti ce sa intamplat la acel event? sau faci reclamatie numa sa te afli in treaba?
Ia arătă şi mie puiule unde am zis eu că era spectator şi după să vii la mine să îţi dau cu Abecedaru în cap poate aşa îţi intră la bibilică limba română.
Acum ce faci? [ADM]Who ăsta ţi-a luat apărarea şi ca să pic eu prost i-o iei şi tu lui?? Bă Fifty vezi că ăştia te sapă pe faţă începând de la [ADM] până la ultimu lingău din staff.

[VIP]Zeom.
Posts: 15

Re: [ADM]Who

Post by [VIP]Zeom. » Wed Apr 25, 2018 11:52 pm

'' Vorbind despre [VIP] ei trebuie să tragă spectatorii, ia spune Hades, tot cu acordul tău trebuie să de un [VIP] /tra unui spectator ??? ''
Asta zici nu?
Hai să îţi demonstrez cât eşti de prost şi tu si Who:
Hai să numărăm cu Who:
1. La un OX, [VIP]-ii au unele atribuţii după cum urmează:
a. Să excludă din competiţie playerii care folosesc mount-uri
b. Să excludă din competiţie playerii care folosesc buff-uri
c. Să excludă din competiţie playerii care nu se supun regulamentului (arma, armură, costum jos, fară peturi).
La cazul C a picat testu' Alan sau cum îl cheamă (nu a dat itemele jos prin urmare a fost scos de la OX).
2. Eu am întrebat retoric, deci retoric si repet RETORIC pentru că eşti bătut în cap! Dacă ai dă Doamne, nu zic nu 5k on la un OX şi repet dă Doamne (deşi e imposibil pe ruina asta de server) cum ar trebui să se procedeze??? Nu daţi /tra spectatorilor fără voia mea? Sau nu da /tra lu X că e prietenu meu şi îl las cu itemele pe el? Bă nerodule numai fostu [GA]Hades care era smardoi pe server la vremea aia îşi permitea să le zică ăstora să nu o tragă pe a lui iubită din arena OX nu tu papiţoiule!!!

[VIP]Zeom.
Posts: 15

Re: [ADM]Who

Post by [VIP]Zeom. » Thu Apr 26, 2018 12:00 am

[SGM]Hades wrote:1.ai grija cum vorbesti
2.acel vip a dat tr dupa ce a fost dat drumu la ox (vrei desen) adica dupa 2,3 minute daca tu incerci sa o invarti nu iti iasa nu [VIP]Al3x?


Vezi că mă confunzi, Confucius, nu te mai încerca cu româna că eşti paletă. Lasă topicu aşa cum e şi nu mai fă tu chat aici să ai motive să îl inchizi + că nu văd să te cheme [ADM]Who să ai dreptu să raspunzi la reclamaţie, nefiind adresată pe numele tău şezi în banca ta. Nici gradu de Owner nu te văd să îl ai, deci bâşti d-aici petardo şi lasă oamenii cu o inteligenţă superioară ţie să răspundă la reclamaţie, adică pe Fifty.
Last edited by [VIP]Zeom. on Thu Apr 26, 2018 12:00 am, edited 1 time in total.

[Dn]TheRealK #NR.1
Posts: 12

Re: [ADM]Who

Post by [Dn]TheRealK #NR.1 » Thu Apr 26, 2018 12:00 am

[VIP]Zeom. wrote: ► Numele tău de caracter: [VIP]Zeom
► Nume vinovat : [ADM]Who
► Motivul reclamaţiei: E prost.
► Dovada :
Image


Păi bă ăsta care te ocupi de donaţii şi brusc ai ajuns şef în staff, stai dracu la citit bonusurile pe care ţi le cer playerii, sau nu mai aveţi donaţii?
De unde ştii tu bă limbă că nu eram acolo??? Eşti tu atât de sigur? Insinuezi că îi iau apărarea lu Vali? Nici nu îl suport!!! În schimb eu cred că tu îi ţii palma lu Hades ăsta.
Vreau răspuns de la Fifty la reclamaţia asta sau o refac de 5000 de ori!
Prost cu diploma. tu ai ban ip t/c

Locked

Return to “Cazuri rezolvate raport Staff”