Angel/Dany

Toate topicurile inchise se afla aici !
badbadbadbadnr1
Posts: 35

Re: Angel/Dany

Post by badbadbadbadnr1 » Thu May 17, 2018 6:24 pm

jake wrote:
[SGA]Angel wrote:Domnule Admir , dragul meu nu ma laud cu lirele mele , nu e o lauda sa muncesti in alta tara .. voi nu intelegeti nimic niciodata stiti doar sa invidiati lumea :) , si in al doilea rand nu stiu daca mi a luat apararea sau nu , chiar nu ma intereseaza de ce ziceti voi cat eu o duc bine , de unde stii tu ca ma duc la panarame nespalate , imi stii tu mie viata cumva?hai sa ne aratam vietile amandoi sa le comparam si dupa sa mai vorbim daca tot te iei de viata mea sociala in halul asta , si nu trebuie sa-mi aduc o romanca in Anglia . Daca e sa imi gasesc pe cineva , imi gasesc daca nu , nu si gata. Ma intelegi ce vreau sa zic :) asa ca nu te mai implica in aceasta reclamatie sa fii si tu mai borfas .. si ce daca sunt un membru staff nou , nu numai la mine comentati asa , chiar nu va convine de nici un membru staff , v-ar convenii daca am fi toti [ADM]Who poate asa ati mai da si voi putin de respect , pentru ca stiti ca nu aveti ce sa ii faceti lu Who asta e faza , ca la el trec donatiile si toate , dar na va las sa comentati sa va distrati si voi , si sa stii ca am mai mult de 20 delire de cat zici tu si nu ma duc la nespalate , nu-mi povestii de viata ta te rog frumos .
https://youtu.be/183v2AzFKdg - angel astai fratele tau hahahha rekkt
seamana perfect

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Angel/Dany

Post by [VIP]Admir » Thu May 17, 2018 7:52 pm

[SGA]Angel wrote:Domnule Admir , dragul meu nu ma laud cu lirele mele , nu e o lauda sa muncesti in alta tara .. voi nu intelegeti nimic niciodata stiti doar sa invidiati lumea :) , si in al doilea rand nu stiu daca mi a luat apararea sau nu , chiar nu ma intereseaza de ce ziceti voi cat eu o duc bine , de unde stii tu ca ma duc la panarame nespalate , imi stii tu mie viata cumva?hai sa ne aratam vietile amandoi sa le comparam si dupa sa mai vorbim daca tot te iei de viata mea sociala in halul asta , si nu trebuie sa-mi aduc o romanca in Anglia . Daca e sa imi gasesc pe cineva , imi gasesc daca nu , nu si gata. Ma intelegi ce vreau sa zic :) asa ca nu te mai implica in aceasta reclamatie sa fii si tu mai borfas .. si ce daca sunt un membru staff nou , nu numai la mine comentati asa , chiar nu va convine de nici un membru staff , v-ar convenii daca am fi toti [ADM]Who poate asa ati mai da si voi putin de respect , pentru ca stiti ca nu aveti ce sa ii faceti lu Who asta e faza , ca la el trec donatiile si toate , dar na va las sa comentati sa va distrati si voi , si sa stii ca am mai mult de 20 delire de cat zici tu si nu ma duc la nespalate , nu-mi povestii de viata ta te rog frumos .
Trec peste rahatu pe care l-ai mâncat mai sus pentru ca ai dreptate. Noi nu o sa ne comparăm niciodată. Mai exact tu nu o sa te compari cu mine niciodată. Mai ai mult de mâncat si de trecut prin multe ca sa fi ca mine, dar pana atunci eu o sa merg in continuare si tu tot în urma o sa fii.

De ce ceri respect? Cine ar respecta un membru care nu are habar ce face? Ia-ti vere VIP, invata regulile, invata evenimentele si pe urma iti iei SGA. Nu vii tu cu SGA si ne chinui cu prostia ta. Gen " lasa ca învăț pe parcurs ". Si nu ii mai baga pe alți membri Staff în discuție ca fiecare caz e particular.
PS: dacă vrei sa stii ce inseamna sa fii " borges " sa ma cauti sa te învăț. Mr. ViataSociala

Sau crezi ca daca ai si tu 21 de ani, tatuaj si cercei esti smecher? :lol:

Telenovela
Posts: 65

Re: Angel/Dany

Post by Telenovela » Thu May 17, 2018 8:24 pm

Oh , baietii mai poarta cercei in 2018 ? Credeam ca ati trecut peste acest lucru .

ON TOPIC , doar stafful o sa mai joace pe acest metin .

Si inca un lucru urat , nu mai vorbiti de vietile voastre pe un joc , nici macar nu va cunoasteti , cei drept caracterul lui [SGA]Angel , pf nu am nimic cu el , doar dupa fata lui iti poti da seama cat il duce capu' .


Numa acuma v-ati prins ca banii conteaza pe metinu' acesta ? Credeam ca v-ati dat seama ... adica ce update pt nedonatori a facut ? Ca a bagat armele Zeus in 3 ani uau , asta da update #sanubatalaochi .

Locked