[ADM]Who & [DSG]Miley

Toate topicurile inchise se afla aici !
Locked
User avatar
[VIP]Sophie.
Posts: 54
Location: keep it real

[ADM]Who & [DSG]Miley

Post by [VIP]Sophie. » Fri May 18, 2018 9:07 pm

► Numele tău de caracter: [VIP]Sophie
► Nume vinovat: [ADM]Who & [DSG]Miley
► Motivul reclamaţiei: favorizare. după cum pretinde domnul dsg miley, who i-a dat permisiunea să șteargă ba INUTILITĂȚILE, ba JIGNIRILE, ba nu știu ce. păi măi fato/băiatule, tu ai impresia că faci ce vrei în secțiunea design doar pentru că te ai milogit de adina și ai furat câteva costume de le ea spunând că sunt ale tale?
► Dovada : viewtopic.php?f=56&t=26568
WHO ÎN ACEASTĂ RECLAMAȚIE SPUNE AȘA:
Asa ca daca ai o parere negativa despre portofoliu esti libera sa ti-o exprimi ,dar nu despre persoane .

POFTIM AICI DOVADĂ PTR MESAJELE ȘTERSE DE LA PORTOFOLIUL TĂU: https://prnt.sc/jjksb2 trash=gunoi(=creațiile tale, probabil și tu)
mi am dat cu părerea strict despre portofoliul tău, eu ți am spus ție, ți ai luat o cam mult în gură și ai impresia că poți să ți o iei și în cap, la câte semne ai în frunte nici nu mă miră că încerci să faci ce vrei p aici
Am aprobare de la Who sa pot sterge inutilitatile din portofoliile mele .
T/C pana revin și cu alte costume , orice intervenți din partea unui membru staff după ce dau T/C la topic se sterge ... ca deja se exagerează mult

fă da cine te crezi tu să ștergi mesajele altor membrii staff? și nu cred că ți a dat who permisiunea să ȘTERGI absolut tot ce te face pe tine să plângi din topicul ăla, lasă reclamația aici până răspunde Who/Fifty că nu ești tu în măsură să dai t.c

a drc fițe de designer când tu nu știai să decupezi un item în ps și îl întrebai pe alex cum se face . tuturor ăstora al căror nume începe cu o literă din alfabetul latin

am făcut ss și la reclamația asta, așa că nu te obosi să o ștergi


warn limbaj - edit by who
Image

badbadbadbadnr1
Posts: 35

Re: [ADM]Who & [DSG]Miley

Post by badbadbadbadnr1 » Fri May 18, 2018 9:16 pm

"trash" e o parere pesonala despre protofoliu tau draga.
Sa inteleg ca poti sterge 1 singur cuvant dar nu poti sterge o litera sau un emoticon ? Ce face diabla se numeste post-hunt ., ea nu primeste warn ptr asa cv ?
Mai nou daca ii dai o limba lu who te lasa sa faci ce vrei pe forum ? ce designer minunat frt. Voi stiti ca gradu de designer e doar pentru sectiunea design si nu ptr tot forumu ? Poti sa moderezi doar acolo. SA POTI DA T/C DOAR DUPA CE RASPUNZI LA O CERERE DE AVATAR SEMNATURA SAU PORTOFOLIU CAND TI SE IA .

warn - by who

Telenovela
Posts: 65

Re: [ADM]Who & [DSG]Miley

Post by Telenovela » Fri May 18, 2018 9:38 pm

Normal ca e favorizare , nu ar vrea who sa piarda banii din costumele alea sterse , a pardon se numesc personalizate.

Daca ar gasi alt DSG , stati calmi ca ar zbura imediat baietelul de Miley , adica inca putin si sterge tot forumul , lasa doar ce i convine . Abuz si favorizare pe fata . DAMN ... asta se intampla cand e vorba doar de bani . Trist foarte trist ca un ADM sa favorizeze , foarte trist.

Doar forumul a mai ramas de acest metin , fac pariu ca sunt mai multi pe forum decat pe joc , CIUSS .

User avatar
[VIP]Miley
Posts: 707
Location: ❥°Designer° ✂️

Re: [ADM]Who & [DSG]Miley

Post by [VIP]Miley » Sat May 19, 2018 12:15 am

Nu ți am sters nici un topic :)) , sunt mutate la coșulețul de gunoi , tc pana raspunde who sau fifty .
------------------------------
Image
------------------------------

https://www.youtube.com/watch?v=oHmBf4ExtZk

User avatar
[a.d.m.]who
Posts: 335
Location: Metin2Steel
Contact:

Re: [ADM]Who & [DSG]Miley

Post by [a.d.m.]who » Sat May 19, 2018 8:58 pm

Atata timp cat insistati prin a jigni ,ca oricare membru staff ,are dreptul de a sterge mesajele ,de la propriile lor portofolii .Voi a-ti devenit obsedati in a jigni pe oricine .Nu e nici o favorizare ,fiecare staff are dreptul la asta .
Unde nu sti si nu intelegi, INTREABA !
Image

Locked