Reclama vip marko

Toate topicurile inchise se afla aici !
User avatar
[MOD]Gambit
Posts: 373

Reclama vip marko

Post by [MOD]Gambit » Tue Jul 03, 2018 4:40 pm

Numele meu : [Dn]Jealous
Nume vinovat : [VIP]Marko
Motiv : Reclama (si comert, cred, nu stiu)
Dovada : https://imgur.com/a/2ThndQ5
Last edited by [MOD]Gambit on Fri Jul 06, 2018 12:05 am, edited 1 time in total.
Image

Villa
Posts: 25

Re: Reclama

Post by Villa » Tue Jul 03, 2018 4:48 pm

Ai impresia ca te mai baga in staff?
Din tot staff-ul acesta doar tu ai plans de ce oare? ca te-a batut ma-ta sau te-a facut o fata?:)))))
N-am mai intrat pe forum de 2-3 anii sincer ma asteptam sa nu te vad p-aici rechinule.:d

User avatar
[MOD]Gambit
Posts: 373

Re: Reclama

Post by [MOD]Gambit » Tue Jul 03, 2018 4:54 pm

Ba prostane, stai dracu' in reclamatiile tale, la ale mele comentezi cand spui ceva destept, cacat mic. Si arunca in gatu' ma-tii o privire aici, sa vezi ce cerere unban am facut :

viewtopic.php?f=58&t=26189

Mi s-a rupt pl de grad inca din prima zi cand am ramas fara el, mancator de cacat ce esti.
Image

Villa
Posts: 25

Re: Reclama

Post by Villa » Tue Jul 03, 2018 8:00 pm

Bah varza murata aveai tupeu sa faci cerere de Ga?:)):))
Baga si ar tot serveru-l puula-n ma-ta de agarici.
Observ ca Marius asta e in staff si multi altii iar tu nu??? ce s-a intamplat rechinule?
Te-ai laudat inainte pe forum la discutii lbere cu un video ca ai rosii,varza,ceapa etc du-te si vinde in piata sa-ti faci cash de inca un Sga ca altfel nu mai intri in Staff. :lol: :lol: :lol:
App

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Reclama

Post by [VIP]Admir » Tue Jul 03, 2018 9:13 pm

Villa wrote:Bah varza murata aveai tupeu sa faci cerere de Ga?:)):))
Baga si ar tot serveru-l puula-n ma-ta de agarici.
Observ ca Marius asta e in staff si multi altii iar tu nu??? ce s-a intamplat rechinule?
Te-ai laudat inainte pe forum la discutii lbere cu un video ca ai rosii,varza,ceapa etc du-te si vinde in piata sa-ti faci cash de inca un Sga ca altfel nu mai intri in Staff. :lol: :lol: :lol:
App
Stai cuminte ca daca era acum Kizev în staff nu mai erau agaraci ca alde SGA Marius, Angel si alti parveniți. Ce-i drept e drept în plm recunoașteți că omu se impunea si știa regulamentul. De oameni d-astia are nevoie serverul nu de d-aia ca alde plnpisda Marius asta si restul novicilor care se cred zmei dar nu cunosc nici 5% din server.

#RarImiCalcPeCuvinte

User avatar
[MOD]Gambit
Posts: 373

Re: Reclama

Post by [MOD]Gambit » Tue Jul 03, 2018 9:48 pm

Bă căcatule, ține minte două chestii :

GA a fost surpriză de la Fifty pentru mine și Red pe baza activității de calitate.

Banul l-am primit pe greșeli mici și dese pe care le fac și alții dar pentru care nu au fost reclamați și automat n-au primit suspend. Tovarășul Admir, pe vremea când aveam o situație de ciondăneală, reclama, des cu motiv și aia era. Dar pe de altă parte la mine la event venea lumea că eram țiplă la regulament și la strictețe, singurele greșeli fiind făcute din neatenție și totodată pentru că mă enervam pe proștii ca tine. Cepele și alea erau la caterincă pe skype, unde m a înregistrat tot un prost ca tine, mod Andrei, care după s a simțit prost după jumătate de an și mi a dat 80 de moduri cacadou. Kiss my ass
Last edited by [MOD]Gambit on Tue Jul 03, 2018 9:54 pm, edited 1 time in total.
Image

PeZona
Posts: 4

Re: Reclama

Post by PeZona » Tue Jul 03, 2018 9:49 pm

Asa elevu' meu ... Fii fair play!
Kizev asta oricum ar fii el stia regulamentu'
Dar tin sa iti subliniez o treaba!

Poti sa fi staff de o viata daca esti batut in cap tot prost ramai intelegi tu elevu' meu ! Uitate la Fuego

Angel
Posts: 56

Re: Reclama

Post by Angel » Tue Jul 03, 2018 11:08 pm

[VIP]Admir tu inca esti ofticat pe mine de la reclamatia aia ;)))))))))))) ma amuzi ma tu pe mine puiule tu comentezi ii faci ipocriti pe toti dar la tine nu te uiti , cauta ma pe f b Danii Angelo tare vreau sa vorbesc cu tine :) sa vad cum esti tu de tare si de destept moldovean prost.
Image

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Reclama

Post by [VIP]Admir » Tue Jul 03, 2018 11:32 pm

[SGA]Angel wrote:[VIP]Admir tu inca esti ofticat pe mine de la reclamatia aia ;)))))))))))) ma amuzi ma tu pe mine puiule tu comentezi ii faci ipocriti pe toti dar la tine nu te uiti , cauta ma pe f b Danii Angelo tare vreau sa vorbesc cu tine :) sa vad cum esti tu de tare si de destept moldovean prost.
:lol: :lol: bag
1. Nu sunt moldovean, sunt Teleormanean din Alexandria manca-mi-ai PULA!
2. Nu ii fac pe toti ipocriți. Doar pe tine pe Marius si sa ma gandesc... atât. Pentru ca, ca si membri Staff nu ca sunteti ipocriți, sunteti prosti în plm sunteti vai de capul vostru. N-aveti pic de răspundere pentru ceea ce faceti, sau ati facut (în cazul tau). Reclamațiile voastre niciodată nu sunt utile sau fondate, daca înțelegi unde bat stii tu (reclamatie nefondată, reclamatie inutilă? ), voi în toate reclamațiile în care ați raspuns, voi nu sunteti vinovati. Voi stiti regulamentul, playerii nu stiu. Voi nu ati gresit, playerii au gresit. Voi stiti sa faceti evenimente, playerii nu stiu cum sa participe. Voi stiti sa aplicați regulamentul, playerii nu stiu cum sa il respecte. Atunci cum pula mea se face ca tu ai luat suspend definitiv? Intr-o reclamatie, 13 insi te contrazic, iti explica regulamentul de n'ori, si tu tot te tii mare si tare ca stii mai bine decat ei. Cum sa nu fii ipocrit ma? Cum sa nu te înjure toti cand toti vor sa te ajute, iti da mura în gura si tu tot prost esti? Vezi? D-aia esti ipocrit. Pentru simplu fapt ca nu stiti sa recunoașteți cand greșiți. Dacă recunoașteți nimeni n-ar mai avea nimic cu voi, de sila de mila ar trece cu vederea.

3. Ma pis pe tine si pe ma-ta si pe facebook-ul tau, ce sa discut cu tine, sa iti repet ce ti-am zis mai sus?

Angel
Posts: 56

Re: Reclama

Post by Angel » Tue Jul 03, 2018 11:45 pm

Ba eu ma pis pe familia si pe neamul tau , nu am luat suspend :)))) eu m-am lasat ma terminat de viata care esti si cum de au avut dreptate in reclamatii daca eu inca aveam staffu ba omule mai lasa dracu forumu ca nu-i de tine ;) , nu dau dreptate la reclamatiile astea eu doar intervin unde esti tu cu gura mare un borac din Teleorman sa zic mai asa ca asta esti un borac pe calculator tari in gura in pula mea de infecti ce suntei v-ati luat lumea-ncap , foameo care esti , te rog nu mai comenta ca aduci mucegai aici
Image

Locked