Abuz grad mistic ! Raspuns who ;)

Toate topicurile inchise se afla aici !
Locked
User avatar
[VIP]LL
Posts: 172

Abuz grad mistic ! Raspuns who ;)

Post by [VIP]LL » Mon Aug 06, 2018 3:25 pm

► Numele tău de caracter: [VIP]LL
► Nume vinovat : [SGA]Mistic
► Motivul reclamaţiei: Abuz de grad pe forum
► Dovada : Simplu , autorul a inteles ce si cum apoi cerut t.c ! Din padurea adormita apare si domnu' mistic se baga peste un alt coleg si deschide topicul ! Colac peste pupaza mai si acuza ca i-a dat miley iteme lui !

Dovada - viewtopic.php?f=9&t=27603&start=10

Bai inteligentule , vezi pe la cerere unban ca sunt dovezi cu altii colegi de ai tai care fura dupa sv si stai cu degetul in gura , si vii aici sa faci gura mare ?! dormiti in ghete si haze va lasa in c**u gol ma si voi sariti la gatu' ei !
Daca tot vrei sa imi arati cat de mare si bun esti tu in staff ia o decizie cu ala

Am facut o a 2 a reclamatie , asta fusese inchisa si mutata , who poate imi explici si mie cum se muta reclamatiile de colo colo , a disparut aia ca era alt abuz de grad si a fost mutata asta din nou aici :) Ce-i drept cu T.C dar l-am rugat sa o deschida :)

Sa raspunda who! nu am nevoie de raspunsul tau pe aici
Last edited by [VIP]LL on Mon Aug 06, 2018 4:55 pm, edited 1 time in total.
Image

User avatar
Mistic
Posts: 272
Location: I came like a king, now i'm a legend.

Re: Abuz grad mistic ! Raspuns who ;)

Post by Mistic » Mon Aug 06, 2018 4:00 pm

Eu cred ca ai nevoie de raspunsul meu prietene, ia uita-te-n screen-ul asta.
Image

Nu este nici un abuz de grad, suna-l pe Fifty si spune-i ca am redeschis o reclamatie care avea nevoie de raspunsul lui ;)
"Sunteți lame de Orbit echivalența restului, nu vă gust că tre' să vă scuip.. ce finețe a gestului."

User avatar
[VIP]LL
Posts: 172

Re: Abuz grad mistic ! Raspuns who ;)

Post by [VIP]LL » Mon Aug 06, 2018 4:08 pm

Asa Si? Poate i-am explicat cum sta treaba?unde e problema voastră? Totusi tu faci abuz de grad pe reclamație nu pe printul ala prințule!Vezi poate iei problema in mana si unde trebuie!asteptam da răspundă who!Te crezi cineva ca lucrezi la sv?a da ?esti 0 de aia durează atat 40k-ul ala
Image

User avatar
[S]Red
Posts: 459

Re: Abuz grad mistic ! Raspuns who ;)

Post by [S]Red » Mon Aug 06, 2018 4:10 pm

[VIP]LL wrote:► Numele tău de caracter: [VIP]LL
► Nume vinovat : [SGA]Mistic
► Motivul reclamaţiei: Abuz de grad pe forum
► Dovada : Simplu , autorul a inteles ce si cum apoi cerut t.c ! Din padurea adormita apare si domnu' mistic se baga peste un alt coleg si deschide topicul ! Colac peste pupaza mai si acuza ca i-a dat miley iteme lui !

Dovada - viewtopic.php?f=9&t=27603&start=10

Bai inteligentule , vezi pe la cerere unban ca sunt dovezi cu altii colegi de ai tai care fura dupa sv si stai cu degetul in gura , si vii aici sa faci gura mare ?! dormiti in ghete si haze va lasa in c**u gol ma si voi sariti la gatu' ei !
Daca tot vrei sa imi arati cat de mare si bun esti tu in staff ia o decizie cu ala

Sa raspunda who! nu am nevoie de raspunsul tau pe aici
Hm..... ma LL, de ce imi zise Arieh ca l-ai pus sa stearga reclamatia sau sa ceara t/c. Ce inseamna asta?? Si da inteleg ca poate i-ai explicat cum sta treaba cu mutele primit. Dar nu trebuie sa ii spui sa stearga reclamatia sau sa ceara t/c daca eu am spus ca reclamatia va ramane acolo pana va raspunde Fifty sau Who. Nu m am facut inteles?

User avatar
Mistic
Posts: 272
Location: I came like a king, now i'm a legend.

Re: Abuz grad mistic ! Raspuns who ;)

Post by Mistic » Mon Aug 06, 2018 4:15 pm

[VIP]LL wrote:Asa Si? Poate i-am explicat cum sta treaba?unde e problema voastră? Totusi tu faci abuz de grad pe reclamație nu pe printul ala prințule!Vezi poate iei problema in mana si unde trebuie!asteptam da răspundă who!Te crezi cineva ca lucrezi la sv?a da ?esti 0 de aia durează atat 40k-ul ala
Nu ma cred cineva pentru ca am lucrat la client-ul de 40k, doar ca eu nu joc de 3 luni ca voi si ma cred smecher pentru ca mi-a permis staff-ul sa-i insult s.a.m.d. Cand 2 membrii staff lasa raspuns ca reclamatia aia ramane acolo pana raspunde Who sau Fifty pai acolo ramane. Plus nu ai nici un drept tu sa-i spui sa inchida reclamatia sau sa o stearga, inteleg ca vrei sa-ti scapi prietenul pe (Miley) dar ai grija. Prin urmare T/C si aici. Suna-l pe Fifty daca vrei si spune-i ca am redeschis o reclamatie care are nevoie de raspunsul lui.

Am vorbit cu Arieh si mi-a cerut sa redeschid reclamatia lui Miley, deci reclamatia ta este inutila, https://imgur.com/a/AoMyj7f
"Sunteți lame de Orbit echivalența restului, nu vă gust că tre' să vă scuip.. ce finețe a gestului."

Locked