[SGA]Alex / Lorena imi da raspunsurile

Toate topicurile inchise se afla aici !
User avatar
[VIP]Andru
Posts: 523
Location: Voi fi cel mai bun tată vitreg

[SGA]Alex / Lorena imi da raspunsurile

Post by [VIP]Andru » Thu Oct 11, 2018 2:11 am

Numele tau de caracter : [VIP]Andru

Numele vinovatului : [SGA]Alex

Motiv : Scoaterea de la ox a unui player. Lorena, Alex, faceti-ma sa inteleg, deci pe dovada video de 16:40, [Dn]BraNa nu a fost pe invizibil, DELOC, ma uit la el [16 min 40 sec], nici o clipa.

Ok, sa presupunem ca a intrat pe invizibil la ox. De ce nu l-a filmat + trimis map 1 atunci pe loc, daca tot a folosit camuflajul, asa cum sustine Lorena sus si tare conform regulamentului, si da t/c ca si cum ar avea dreptul? De ce?

De ce l-a lasat sa joace ox-ul pana la final si l-a scos doar fiindca asa a zis [Dn]xMaDu69 ? Pe ce dovada l-a scos? C-a recunoscut el in PM ca posibil sa fii intrat pe invizibil? Unde e intelegerea de care ar trebui sa dea stafful dovada?

Adica, lamureste-ma Loreno pe mine ca-s mai prost si n-am avut SGA-GA niciodata :

1. De ce nu l-a scos la inceput, cand "a observat" ca a folosit camuflajul?
2. Unde e dovada conform careia se vede ca a folosit acest lucru interzis de regulament - camuflaj si cand l-a folosit?
3. De ce l-a lasat sa participe la ox pana la final, si l-a descalificat pe cand era sa ia premiul? Cum merge asta "Daca pare ca pierde, il las, daca pare ca castiga, il scot?"
4. De ce ii dai tu t/c cand dovezile nu sunt in favoarea lui? Ti-am mai zis, e Kleine 2, deja sterge reclamatii, nu-l mai dadacii, ca nu-i cazul.

T/C mie nu-mi dati, ca refac reclamatie si pe numele lui, si pe numele celui care mi-a dat t/c. Raspunzi Lorena la intrebarile de mai sus, ca de trantit citat din regulament fara sa gandim/analizam video-ul si sa dam t/c e usor rau.

Nu ma intereseaza sa ia acest priceput, Alex, suspend. Ma intereseaza ca sunteti ipocriti, inchideti topicuri in nasul playerilor care nu se stiu exprima/apara cum trebuie. Ca ce chestie?

Ce-i cu "nu ma mai uit peste video ca mi-ai recunoscut"? Gresit amice. In momentul in care l-ai scos de la ox trebuia sa ai dovada conform careia l-ai scos, nu sa faca Lorena pe maica-ta sa-ti schimbe scutecu'. Si oricum l-ai scos gresit, fiindca NU TREBUIA SA-L LASI SA PARTICIPE DELOC, DACA E CUM SPUI TU SI L-AI VAZUT PE INVIZIBIL [ceea ce nu cred ca ai facut, fiindca n-ai dovada].

Atasezi dovada cand l-ai vazut tu pe invizibil, si poti da t/c. Pana atunci nu. Orice se sterge, se reface, deci nu-ti mai umple sacul cu motive de reclamatie stergand topicuri. Ca-ti fac sa mor eu.

Va zic eu cum a fost, uitandu-ma la video de la ox. Domnu' priceput, Alex, nu a observat DELOC ca BraNa intrase pe camuflaj. A lasat ox-ul sa curga, a mers, a mers, a mers. La un moment dat a ramas el si xMaDu69. Atunci MaDu a zis ca BraNa intrase pe invizibil. Omul a recunoscut, iar asta, alde Alex asta, in loc sa-si asume greseala si sa ii lase pe amandoi castigatori, sau sa decida 1 castigator in mod corect, l-a tras pe BraNa map 1. De ce? Fiindca s-a temut ca daca vezi doamne a intrat pe invizibil ala si nu l-a scos la momentul bun, sa nu cumva sa i se faca reclamatie ca a lasat un player care a folosit camuflaj la inceput sa ramana in concurs =))) ca si cum ce mare regula de cacat ar fi asta, neimportant insa. Asta s-a speriat cand a auzit ca "BraNa a fost inv" si l-a scos din ox ca sa nu cumva sa zica careva ca l-a favorizat lasandu-l.

Bai, odata ce l-ai lasat de la inceput, il lasi sa termine, ca e greseala ta, ca nu l-ai scos cand a folosit camuflaj ci la final total aiurea + ca n-ai dovada conform careia l-ai scos, sau n-ai pus-o. Nu te tot caca pe tine, ca iei cel mult un avertisment si o bataie pe umar sa fii cuminte, nu altceva.

Dovada :
https://www.youtube.com/watch?v=eMUizBB ... e=youtu.be

P.S. nu ma deranjeaza daca se face chat la reclamatie, nu doresc T/C. Nu scrie niciunde ca se poate da t/c daca zice x sau y ceva. Poate mai doresc sa modific reclamatia, n-o pot modifica cu t/c.
"Și-și freacă fofoloanca live pe chat de zici că-i balalaică, pentru un căcat de like, bă, mai că v-aș duce pă toți la Bălăceanca, bă taică." - Maestrul Cedry2k

User avatar
[SGA]Alex
Posts: 90

Re: [SGA]Alex / Lorena imi da raspunsurile

Post by [SGA]Alex » Thu Oct 11, 2018 3:23 am

Imi pare rau ca ti-ai pierdut gradu permanent/temporar... atata timp cat nu ai participat la OX si nu esti tu cel pe care l-am scos de la OX nu ai dreptu sa mi faci reclamatie .. Tu vezi de vipu' tau acolo cu care ai ramas si de modurile tale ca atat mai ai.Nu mai esti in staff sa judeci tu deciziile care sunt luate . Esti un simplu player momentan . Si tie iti cam pasa de suspendu meu. I-am dat lu fifty si tuturor dovezi clare cand m-ai amenintat ''Sa dea Domnu' sa mi iau unban in v7 , ca o sa fie vai de cariera ta de SGA'' . Tu faci lucrurile astea doar sa te dai in spectacol ,dar ti-am mai zis.. Mai iesi si tu din casa , fa-ti un prieteni doi , si lasa i pe cei care sunt staff sa rezolve problemele de pe forum/server .Bafta amice , apropo frumoasa aranjare in pagina , se vede ca ti-ai petrecut toata copilaria in gaming .. :))
Si apropo... imediat dupa ce am sters topicul i-am spus celui care la postat .... Nu credeam ca poate fi sters , l-am sters fara sa vreau :D

User avatar
[VIP]Marius.
Posts: 247
Location: [VIP]Marius

Re: [SGA]Alex / Lorena imi da raspunsurile

Post by [VIP]Marius. » Thu Oct 11, 2018 7:30 am

[SGA]Alex wrote:Imi pare rau ca ti-ai pierdut gradu permanent/temporar... atata timp cat nu ai participat la OX si nu esti tu cel pe care l-am scos de la OX nu ai dreptu sa mi faci reclamatie .. Tu vezi de vipu' tau acolo cu care ai ramas si de modurile tale ca atat mai ai.Nu mai esti in staff sa judeci tu deciziile care sunt luate . Esti un simplu player momentan . Si tie iti cam pasa de suspendu meu. I-am dat lu fifty si tuturor dovezi clare cand m-ai amenintat ''Sa dea Domnu' sa mi iau unban in v7 , ca o sa fie vai de cariera ta de SGA'' . Tu faci lucrurile astea doar sa te dai in spectacol ,dar ti-am mai zis.. Mai iesi si tu din casa , fa-ti un prieteni doi , si lasa i pe cei care sunt staff sa rezolve problemele de pe forum/server .Bafta amice , apropo frumoasa aranjare in pagina , se vede ca ti-ai petrecut toata copilaria in gaming .. :))
Si apropo... imediat dupa ce am sters topicul i-am spus celui care la postat .... Nu credeam ca poate fi sters , l-am sters fara sa vreau :D
Din ce ti-a zis Andru mai sus, nu i-ai răspuns la nimic.
Tu crezi că dacă ai [SGA] e la fel ca si [VIP], ai niște răspunderi că ești un membru staff, comenzi mai ridicate, ai dreptul la mai multe.
Iar ție iți arde tot de miștocăreală, ai să vezi că o să ii dai dreptate la Andru, deoarece a fost membru staff de mai mult timp decât joci tu pe server.
Incearcă să gândești inainte de a face ceva și să nu ștergi topicuri că așa ți s-a sculat ție.
O să realizezi asta când iți v-a fi suspendat SGA u sau vei primi grad DOWN, Succes.



warn Lorena.
Image

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: [SGA]Alex / Lorena imi da raspunsurile

Post by [MOD]Lorena » Thu Oct 11, 2018 8:45 am

nu l-am dadacit pur si simplu am pus regulamentul de la ox, trebuia sa primeasca kick conform regulamentului,
Deci nu avea cum sa fie castigatorul final, deoarece a folosit camuflaj. Alex, daca nu a vazut ca s-a camuflat sa-i dea kick, a gresit putin, dar oricum nu putea sa fie castigatorul ca nu a respectat regula , adica camuflajul, asta am spus eu, daca Alex , a gresit neavand dovezi aici e problema lui si o sa fie sanctionat conform regulamentului, o sa iti raspunda who diseara ca o sa l rog sa se uite la reclamatie o zi buna, nu o sa de animeni t/c, poate Alex pune video de la eveniment. Iar eu am dat t/c la cealalta deoarece victima nu a precizat faptul ca domnul Alex, a gresit si l-a scos de la ox fara dovezi, eu am dat t/c deoarece victima a spus ca era camuflat si de aceea am dat t/c ca na nu se respectase regula de camuflaj deci era vina lui ca s-a camuflat. Nu este vina mea ca el nu stie sa explice ce s a intamplat in reclamatie exact cum ai spus tu.
Alex te rog sa pui dovezile de la ox , ca sa vada si who si noi .
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

User avatar
[SGA]Alex
Posts: 90

Re: [SGA]Alex / Lorena imi da raspunsurile

Post by [SGA]Alex » Thu Oct 11, 2018 11:24 am

Bai marius.. e si numele tau prin reclamatie si nu vad eu ? Eu cred ca tu esti suparat ca nu ti-am dat moduri cand mi-ai cerut. Exact cum i-am spus si lu andru [VIP] nu schimba nimic in fata numelui.. Stai nene linistit , si tu ma urasti acum ca nu te mai bag in seama.:)))

User avatar
[MOD]Gambit
Posts: 373

Re: [SGA]Alex / Lorena imi da raspunsurile

Post by [MOD]Gambit » Thu Oct 11, 2018 1:13 pm

Stai liniștit că nici sga ul tău nu schimbă nimic :))) te-am amenințat =))) am zis doar că dacă iau unban o să vezi cine știe treabă și o să fie vai și amar de tine când o să ți dai seama că nu știi nimic. Îl pui pe Lexx să pună întrebări în locul tău, așa priceput ești. Nu-ți pune capul cu mine că țigănii de astea am mai văzut, șmecheri de ăștia deveniți peste noapte staffi cu 90 de euro sau cat costă, și ajunși mari bossi. Nu ți pune capul că poate devenim colegi și fără să iau unban pe Kizev și îți arăt că i cum zic eu. Știi bine că am posibilitatea să mi fac rost de alt sga.

Tot nu mi-ai răspuns Lorena la întrebările alea 4 scrise cu literă mare

Și cât timp sunt player pe steel am dreptul sa fac orice reclamație vreau. ;) Indiferent, când văd o încălcare a regulilor, am dreptul să reclam, chiar dacă nu a fost asupra mea
Image

User avatar
[SGA]Alex
Posts: 90

Re: [SGA]Alex / Lorena imi da raspunsurile

Post by [SGA]Alex » Thu Oct 11, 2018 2:01 pm

Ma am poza clara cand ma ameninti.. ca o sa fie vai de gradul meu cand intri tu.. Tu nu mai stii regulamentul..? Scrie clar nu se fac reclamatii colegiilor vostrii, si tu ma ameninti ca imi pierd gradu sau ce.. ma faci tu sa il pierd.. cum vrei tu sa iei unban cu vorbele astea.

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: [SGA]Alex / Lorena imi da raspunsurile

Post by [MOD]Lorena » Thu Oct 11, 2018 2:04 pm

Alex, ce ai scris tu aici se refera doar la staff, mai pe scurt colegii din staff... ti-am mai zis pune mana si citeste regulamentul.
[SGA]Alex wrote:Ma am poza clara cand ma ameninti.. ca o sa fie vai de gradul meu cand intri tu.. Tu nu mai stii regulamentul..? Scrie clar nu se fac reclamatii colegiilor vostrii, si tu ma ameninti ca imi pierd gradu sau ce.. ma faci tu sa il pierd.. cum vrei tu sa iei unban cu vorbele astea.
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

User avatar
[MOD]Gambit
Posts: 373

Re: [SGA]Alex / Lorena imi da raspunsurile

Post by [MOD]Gambit » Thu Oct 11, 2018 2:05 pm

[SGA]Alex wrote:Ma am poza clara cand ma ameninti.. ca o sa fie vai de gradul meu cand intri tu.. Tu nu mai stii regulamentul..? Scrie clar nu se fac reclamatii colegiilor vostrii, si tu ma ameninti ca imi pierd gradu sau ce.. ma faci tu sa il pierd.. cum vrei tu sa iei unban cu vorbele astea.
De fapt nu am zis niciodată că te fac să pierzi gradul sau ceva :))))) ți am zis doar că dacă intru înapoi în staff, o să fie vai de tine si de gradul tău și anume că vei vedea cum se face treabă și îți vei da seama că ești jalnic. :)))) Dacă m ai cunoaște, ai știi că eu nu ameninț niciodată, dacă vreau să îi fac cuiva rău, tac și fac.
Image

mariussevdem012
Posts: 9

Re: [SGA]Alex / Lorena imi da raspunsurile

Post by mariussevdem012 » Thu Oct 11, 2018 7:17 pm

Deci daca Lorena spune si acum ca am fost pe camuflaj inseamna ca nici nu s-a uitat la video..... nam ce sa ii cer...

Locked