[SGA]Alex - necunoasterea regulamentului

Toate topicurile inchise se afla aici !
Locked
User avatar
[VIP]Andru
Posts: 523
Location: Voi fi cel mai bun tată vitreg

[SGA]Alex - necunoasterea regulamentului

Post by [VIP]Andru » Thu Oct 11, 2018 3:49 pm

► Numele tău de caracter: [VIP]Andru
► Nume vinovat : [SGA]Alex
► Motivul reclamaţiei: Nu da avertisment, desi trebuia si i s-a zis sa dea. El crede ca daca zice cineva "pu.la" tre' sa fie insotit de nume ca sa se dea mute. Desi regulamentul prevede : 1.Injurii/Jigniri adresate playerilor :
(Se pedepsesc: prescurtarile, stelutele, inlocuirea cu alte litere sau cifre indiferent daca apar nume sau nu!)
-Prima abatere : avertisment;
-A doua abatere : mute 15m;
-A treia abatere :mute 30m;
-A patra abatere: mute 3h.;
-A cincea abatere : mute permanent.
(Dacă se face shop şi continuă,primeşte jail permanent!)

El e prea ocupat sa se certe cu mine si sa ma faca sarac.

► Dovada :
https://imgur.com/a/o4nBkxz

Pai stai asa, ca nu l-am reclamat ca s-a luat cu mine ca sa pun toata conversatia, l-am reclamat ca a injurat ala si nu a dat mute, deci nu e inutila.

Una era daca reclamam eu vs el, unde trebuia sa pun toata conversatia, si alta e ca l-am reclamat ca nu a dat warn pentru o SINGURA replica in sine, cea a lui "si-a batut pu.la lorena de tine", n-a dat warn.

Da iti pune tata toata conversatia sa nu zici : https://imgur.com/a/GIBxT4z
"Și-și freacă fofoloanca live pe chat de zici că-i balalaică, pentru un căcat de like, bă, mai că v-aș duce pă toți la Bălăceanca, bă taică." - Maestrul Cedry2k

User avatar
Mistic
Posts: 272
Location: I came like a king, now i'm a legend.

Re: [SGA]Alex - necunoasterea regulamentului

Post by Mistic » Thu Oct 11, 2018 4:00 pm

Din cate vad eu in primu print cu "toata conversatia" tu te iei de el, deci tu il intarati. Si da Andrule nu primesti unban din cauza arogantei tale te asigur. Din nou despre Alex o sa vorbesc cu Hades si cu Fifty, in reclamatia anterioara a dat warn/mut Lorena. T/C urmatoarea reclamatie pe tema asta o sa fie stearsa.
"Sunteți lame de Orbit echivalența restului, nu vă gust că tre' să vă scuip.. ce finețe a gestului."

Locked