RECLAMATIE (nush daca a fost el sau alan)

Toate topicurile inchise se afla aici !
User avatar
ValenTin22
Posts: 40

RECLAMATIE (nush daca a fost el sau alan)

Post by ValenTin22 » Fri Oct 12, 2018 3:10 pm

► Numele tău de caracter: ValenTin221
► Nume vinovat : [SGA]Alex
► Motivul reclamaţiei: AM FOST TRIMIS IN MAP 1 DE LA OX , PENTRU CA NU A STIU SA SE EXPRIME BiNe, SI NU AVRUT SA IMI DEE PREMIILE
► Dovada :https://imgur.com/a/R2d0Q3q

DORESC VIDEO DE LA OX ||
Image
CONTACTE:
INSTAGRAM:Valentin_icb

FACEBOOK:Valentin Iacob
DISCORD:ValenTin #8832

User avatar
[VIP]Alan
Posts: 463

Re: RECLAMATIE (nush daca a fost el sau alan)

Post by [VIP]Alan » Fri Oct 12, 2018 3:16 pm

Nu ti-am dat eu si nici Alex, esti prea batut in cap:)) Cheers.
Image

User avatar
[MOD]Camaroo
Posts: 25

Re: RECLAMATIE (nush daca a fost el sau alan)

Post by [MOD]Camaroo » Fri Oct 12, 2018 3:27 pm

[SGA]Alex nu vreau sa te superi si nici nu imi dau cu parerea despre tine,dar ai de 2 saptamani acel grad [SGA] , iar tu deja ai o gramada de reclamatii,eu nu te inteleg de ce ti-ai luat acest grad intrucat tu nu ai citit regulamentele , cand mai faci cate un event nu te descurci , cauti cearta pe vip dupa dai warn de pe sga asta sa si observat intr-o reclamatie,nici nu stiu cum sa iti spun dar mie mi se pare penibil ceea ce faci tu ! Succes in continuare!
Image
Viaţa nu înseamnă a trăi, cii a ştii pentru ce trăieşti.
Image

User avatar
[SGA]Alex
Posts: 90

Re: RECLAMATIE (nush daca a fost el sau alan)

Post by [SGA]Alex » Fri Oct 12, 2018 3:31 pm

Pentru ca sunt multi copilasii pe serveru asta.. si cand vad un mod de 100 ar fii in stare sa imi dea si chilotii de pe ei. Asta e prea suparat ca a pierdut .Stati linistit Dovada va fi pe forum curand : In 50 de minute ai dovada pe forum . Pup : https://imgur.com/a/eWKeAA7
asta e doar asa sa vezi ca te-am anuntat despre regulii.

User avatar
[MOD]Camaroo
Posts: 25

Re: RECLAMATIE (nush daca a fost el sau alan)

Post by [MOD]Camaroo » Fri Oct 12, 2018 3:48 pm

Din cate vad eu ai spus premile,iar URSU a pus el o regula "Ultimu pe raspuns IESE" asta nu ar trebuii sa o spuna cei care te-a ajutat la event ci tu pentru ca tu l-ai facut! Si eu am zis de regulamente nu de regulile la OX! Regulamente insemnand REGULAMENT PLAYER / REGULAMENT STAFF / REGULAMENT VIP! Mersi!
Image
Viaţa nu înseamnă a trăi, cii a ştii pentru ce trăieşti.
Image

User avatar
ValenTin22
Posts: 40

Re: RECLAMATIE (nush daca a fost el sau alan)

Post by ValenTin22 » Fri Oct 12, 2018 3:51 pm

Pai atunci daca tot te crezi asa de sigur pe tn, dc imi trimiteai pm ca vrei sa faci concurs itm cu mn si cu alan, ai dovada si in poza care ai puso.Daca cum zici tu ca tb sa ies, dc ai spus ca vrei sa faci event intre mine si el, si dupa ai spus ca ne dai premiile la amandoi, si am fost trimis in map 1 , asta ii comportament de SGA.... asta ii si un motiv de ce serveru continue sa piarda playerii, pentru ca cei din staff se cred mai importanti
Image
CONTACTE:
INSTAGRAM:Valentin_icb

FACEBOOK:Valentin Iacob
DISCORD:ValenTin #8832

User avatar
ValenTin22
Posts: 40

Re: RECLAMATIE (nush daca a fost el sau alan)

Post by ValenTin22 » Fri Oct 12, 2018 3:55 pm

Si plus de asta cand ti-am dat pm ca dc m-ai trimis in map 1 ai spus ca ursu nu face el regulile si ca imi dai premiile, dar nu ai mai dat nimic.
Si plus de asta eu cred ca sunt mai matur ca tine si nu tb sa iti dai aere sau sa dai banuieli *Copile* ca in primu rand toti se cred batman in fata pc si in realitate is niste pisarcosii
Image
CONTACTE:
INSTAGRAM:Valentin_icb

FACEBOOK:Valentin Iacob
DISCORD:ValenTin #8832

User avatar
[SGA]Alex
Posts: 90

Re: RECLAMATIE (nush daca a fost el sau alan)

Post by [SGA]Alex » Fri Oct 12, 2018 4:00 pm

In poza care am pus-o ?? In poza care am puso explicam despre premii.. [VIP]URSU a fost ajutorul meu .. el s-a ocupat de reguliile eventului . Eu i-am zis sa le impuna , nu mi ceri tu mie socoteala de cine trebuie impuse reguliile. [VIP]Camaro - warn , nu ai ce cauta in topicul acesta.

User avatar
ValenTin22
Posts: 40

Re: RECLAMATIE (nush daca a fost el sau alan)

Post by ValenTin22 » Fri Oct 12, 2018 4:05 pm

Camaroo ai dreptate, ajutoarele sunt pentru a ajuta sa descurga bine evenimentu dar nu is ei aia care fac regulile,asa mi-ai spus si tu. Tu esti staff tu tai si spanzuri nu altii, ca Ursu ii un nimeni chiar daca are Vip
Image
CONTACTE:
INSTAGRAM:Valentin_icb

FACEBOOK:Valentin Iacob
DISCORD:ValenTin #8832

User avatar
[SGA]Alex
Posts: 90

Re: RECLAMATIE (nush daca a fost el sau alan)

Post by [SGA]Alex » Fri Oct 12, 2018 4:11 pm

Eventul a fost organizat de mine..Deci ursu trebuia sa organizeze eventu sa fie bine nu ? .. Cand ti-a zis sa stai in linie de ce ai zis ca stai unde vrei ? Ca nu asculti la el nu ? Era ajutorul meu .. Dupa ce ti-am zis eu ai stat in linie. Puteam sa te trimit in map1 dar ti-am mai dat o sansa.

Locked