[SGA]Zaptor

Toate topicurile inchise se afla aici !
Locked
santal123
Posts: 216

[SGA]Zaptor

Post by santal123 » Mon Oct 29, 2018 8:49 pm

► Numele tău de caracter: [Dn]Vali
► Nume vinovat : [SGA]Zaptor
► Motivul reclamaţiei: nici nu stiu cum sa ii spun, rasism / favorizare

deci stateam ca tot omu map 1, ma jucam, faceam drifturi, alergam dupa [Dn]DeathMan, dupa care mi s a facut oleaca de sete si m am dus sa beau o gura de apa, ca aveam eu niste apa minerala bagata in frigider de ieri si mi am amintit de ea si mi s a facut pofta! si na am mers am baut apa am revenit si vad pe chat [Dn]DeathMan : Dc vali e asa prost?, intrebarea i a fost adresata lui [SGA]Zaptor, eu fiind asa mai intelegator am zis ca na e afk si n a vazut ca ma jigneste, apoi vad ca raspunde, si ce raspunde ? ce credeti ca zizce ? ^intreabal^, cand am vazut ca ma ia la misto am zis sa merg la el ca un barbat adevarat si sa i zic sa i dea mute ca deja exagera, apoi ma ia cu un aer de asta de superioritate de 2 lei *MOLDOVA* si ma pune sa ma duc sa citesc, la care [Dn]DeathMan adauga *NU STIE SA CITEASCA*, la care [SGA]Zaptor adauga si el *NICI NU MA MIR, LA EI LA SCOALA E CU BANI*, da cine pastele ma tii esti tu sa te iei de moldoveni ma sclavule, cum adica ma rapanule tu zici ca noi facem scoala cu bani, adica dam bani sa trecem clasele in gatu ma tii de copil ce esti, ma ce s cu toti copiii astia prosti prin staff, ce s cu aerele astea de superioritate pe tn ma copile ca daca te prind una iti dau si a doua n am cui ma rapanule, te iau de o aripe si te arunc in sus te crezi avion ma, am indurat toate aceste jigniri si injosiri si umiliri si violari morale, dupa ei ma vad plecand si continua, [Dn]DeathMan *E si el Sclav* la care [SGA]Zaptor *ASTA N AM DE UNDE SA STIU*, deci in loc sa ii spuna sa aiba griba la limbaj el zice *ASTA N AM DE UNDE SA STIU* zice asa el ca el crede ca asta il scapa daca cineva ii face reclamatie, gen eu nu am spus ca da am spus ca nu stiu, mortii ma tii de copil afurisit ce esti

CER CA RECLAMATIE SA FIE INCHISA DE WHO/FIFTY SI VREAU CA VINOATII SA FIE ASPRU PEDEPSITI PE MOTIV DE RASISM SI LIMBAJ VULGAR + JIGNIRI, MULTUMESC ANICIPAT, SI VA ROG SA DATI TC DACA SE FACE CHAT SI SA NU MUTATI RECLAMATIA LA REZOLVATE PANA NU E REZOLVATA MS MULT, SPER SA AVETI O ZI MAI BUNA DECAT A MEA.


► Dovada :

https://imgur.com/a/Z7Acatc

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: [SGA]Zaptor

Post by [MOD]Lorena » Mon Oct 29, 2018 9:17 pm

Ce caută reclamaţia asta fără sens aici? Unde vezi tu că a jignit [SGA]Zaptor? că eu nu văd absolut nimic jignitor, să mă ferească sfântul eşti sub orice critică, fă frate reclamaţii cu rost nu la "caterincă" t/c.
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

Locked