vip vali

Toate topicurile inchise se afla aici !
Locked
ala12345
Posts: 132

vip vali

Post by ala12345 » Mon Nov 26, 2018 10:08 pm

► Numele tău de caracter: [dn]Blanck
► Nume vinovat : [vip]Vali
► Motivul reclamaţiei: ma furat de o armura azi in jurul orei 22 sper sa faceti cv cu el pt ca sa mai plans lume ca a fost furata de el nu sunt singurul si si stiam si in realitate nu credeam ca e in stare de asa cv numi vine sa cred dumnezeule! hades dai ban
► Dovada :

santal123
Posts: 216

Re: vip vali

Post by santal123 » Mon Nov 26, 2018 10:10 pm

Ce caută reclamaţia asta fără sens aici? Unde vezi tu că a furat [VIP]Vali? că eu nu văd absolut nimic, să mă ferească sfântul eşti sub orice critică, fă frate reclamaţii cu rost nu la "caterincă"
lorena dai drc tc

ala12345
Posts: 132

Re: vip vali

Post by ala12345 » Mon Nov 26, 2018 10:12 pm

ma tu mie imi dai armura inapoi nu ma itnereseaza copile

santal123
Posts: 216

Re: vip vali

Post by santal123 » Mon Nov 26, 2018 10:14 pm

deci sa va zic cea facut prostu

el credea ca daca pune item la 0 yang nu merge cumparat si in loc sa puna 0 a pus 1 si iam cumparato si a inceput sa planga ca un nab
da lasa ca vede el luni la scoala

User avatar
WithStyle
Posts: 69

Re: vip vali

Post by WithStyle » Tue Nov 27, 2018 5:31 pm

santal123 wrote:deci sa va zic cea facut prostu

el credea ca daca pune item la 0 yang nu merge cumparat si in loc sa puna 0 a pus 1 si iam cumparato si a inceput sa planga ca un nab
da lasa ca vede el luni la scoala
Ai de vtm.. cat de prosti sunteti aman2. atat am avut de zis. maturizati-va drq.
Image

User avatar
[SGA]Alex
Posts: 90

Re: vip vali

Post by [SGA]Alex » Tue Nov 27, 2018 11:38 pm

Imagine
a. Membrii STAFF NU răspund de itemele pierdute/imprumutate/furate !
b. Nu va împărţiţi conturile cu: iubita/sora/cel mai bun prieten/vecinu/etc. !
c. Nu va împrumutaţi iteme mod cu: iubita/sora/cel mai bun prieten/vecinu /etc. !
Indiferent că aveţi cont de player sau cu grad, deoarece nu le mai puteti recupera nici itemele nici conturile !
*TOT CE FACETI AFCETI PE RASPUNDEREA VOASTRA !

*Dacă cineva se dă drept membru STAFF sau rudă/vecini/prieteni, a membrului staff pentru a cere ITEME/a ameninţa jucătorii , primeşte JAIL permanent!
*Dacă cineva fraiereste prin orice mijloace (sa arunce itm pe jos ca il faci mod ,sa-ti deie modu ca il dai inapoi ) primeste Ban permenent !
*Dacă cineva detine iteme MOD si nu e donator , contul se blocheaza permanent !
(Doar daca sunt printuri/video/dovezi clare in aceasta privinta !!!)
Dupa cum scrie in regulament : Membrii staff nu raspund de itm : pierdute/imprumutate/furate. T/C

Locked