eu imi vreau armura inapoi nu ma intereseaza

Toate topicurile inchise se afla aici !
Locked
ala12345
Posts: 132

eu imi vreau armura inapoi nu ma intereseaza

Post by ala12345 » Wed Nov 28, 2018 8:28 pm

► Numele tău de caracter: [Dn]Blanck
► Nume vinovat : [VIP]Vali
► Motivul reclamaţiei: Mi.a furat armura, Nu ma intereseaza eu imi vreau armura. Si in + chiar ma simnt putin ne indreptatit daca stau sa ma gansesc in 2014/2015 se lua ban Ip pentru furt de itm. si acum ati ajuns la caoncluzia ca nu va ai intereseaza de iteme furate Bravooo asa trebuia sa fi facut in 2014/2015 unde treaba chiar mergea foarte bine atunci (ESTE EXACT CA MELODIA AIA--am gresit si eu dar cine nu greseste, ai gresit si tu gresala se plateste :)))) )
► Dovada: sa se verifice pe cont la el asa are ala atat de multe moduri

santal123
Posts: 216

Re: eu imi vreau armura inapoi nu ma intereseaza

Post by santal123 » Wed Nov 28, 2018 9:51 pm

Ce caută reclamaţia asta fără sens aici? Unde vezi tu că a furat [VIP]Vali? că eu nu văd absolut nimic, să mă ferească sfântul eşti sub orice critică, fă frate reclamaţii cu rost nu la "caterincă +
Mam saturat de tn si de glumele tale o sa discut cu who personal pt ca toata lumea se plange de tn copile neam saturat cu toti de tn
Si ni te mai da asa mare cu armura ta ca nu intereseaza pe nimeni ai inteles copile
Degeaba ai 15 ani mie mila de ani tai handicapatule si de mata urangutanule
Toata ziua cu vali in gura stai da mai ia si tu o pauza azorel
P.s . Invata sa scri macar astai un sfat nu tio zic din rautate ca e pacat sa fi asa de prost

ala12345
Posts: 132

Re: eu imi vreau armura inapoi nu ma intereseaza

Post by ala12345 » Wed Nov 28, 2018 10:47 pm

Ba prostu dracu ce nu intelegi ca sunt martori cand mia furato
Ce dracu comentezi ampulea armura se gaseste dupa bns. La el e si gata nu te mai baga aiurea si in + am martori
Daca tu zici ca nu ai furat ce cauta pana mea la tine?
Ba pita si untura : pai tu ce dracu sa mai zici acum ca e la tine sau la cat esti tu de prost ma astept la or ce. ba tu imi dai armura sau daca nu iti dau foc la casa de te.n pwla mea
Ba stiu ca esti vali si mai stiu ca te doare cand iti zic pita cu untura ca tu ereai ala pe skype care ziceai ca mananci asa ceva... Doare adevaru si mai dai si web sa iti vad jegu din unchi
asa ca taci draq din dura si nu te mai baga ca un gunoi ce esti tu lasa STAFFU sa raspunda . Nu tu ca.cat in ploaie
Acum nu o mai da la intors CA AI DAT 100COD cine draq iti da tie armura pe 100cod :))) sautu incerci sa prostesti aici *ORI CUM CE SE NASTE DIN MA.TA TOT PWLE MANANCA
tu la ce lucrez la *DNE sau Drepturile omului. nu stiu de unde ai scos asta cu agresivu sau cum ti.a dat prin mintea aia a ta sa zici asa ceva
cum dracu sa tina saracia aia armura mea pai el a mai vazut de catnd la cacat masa in inventaru lui asa armura sa imi dea armura ca ma pisi pe el. Nu are bani de moduri sa o duca pe masa la produs nu sa fure jegosu puli mai si minte saracia darcu ca a dat 100 cod pe ia si nu a zis nimic de agrasiv cum zici tu

santal123
Posts: 216

Re: eu imi vreau armura inapoi nu ma intereseaza

Post by santal123 » Wed Nov 28, 2018 11:01 pm

Mars ma minciunosule

Locked