un nesimtit.

Toate topicurile inchise se afla aici !
Locked
User avatar
WithStyle
Posts: 69

un nesimtit.

Post by WithStyle » Sat Dec 01, 2018 9:51 pm

► Numele tău de caracter: FixMeNowJR
► Nume vinovat : [SGA]Zaptor
► Motivul reclamaţiei: Injura, nu mi-se pare corect sa injure si sa fie asa tare in gura. daca nu ma insel in regulamentul pentru staff scrie ceva :arrow: viewtopic.php?f=67&t=27798 Si nu e prima data cand injura si face misto de alti. Faceti ceva cu plodu asta ca a ajuns in Staff si se crede regele metinului.
► Dovada : https://imgur.com/a/DKBDrw2
Image

ala12345
Posts: 132

Re: un nesimtit.

Post by ala12345 » Sat Dec 01, 2018 10:04 pm

N-are stofa de staf

[SGA]Zaptor
Posts: 61

Re: un nesimtit.

Post by [SGA]Zaptor » Sat Dec 01, 2018 11:24 pm

Puștiule cum ai curajul sa imi faci reclamație cand tu imi zici sa plec din mapa,sa imi dau logout mai ales ca eu abia ce venisem in aceea mapa si eu pe aceea persoana Dream imi permit glume si daca nu imi permiteam putea el personal sa imi faca post dar vad ca am si admiratori care ma urmăresc ma bucur.Apropo eu cu dream am niste glume si poate sa iti confirme si el deci nu te-am jignit pe tine.

User avatar
WithStyle
Posts: 69

Re: un nesimtit.

Post by WithStyle » Sat Dec 01, 2018 11:34 pm

[SGA]Zaptor wrote:Puștiule cum ai curajul sa imi faci reclamație cand tu imi zici sa plec din mapa,sa imi dau logout mai ales ca eu abia ce venisem in aceea mapa si eu pe aceea persoana Dream imi permit glume si daca nu imi permiteam putea el personal sa imi faca post dar vad ca am si admiratori care ma urmăresc ma bucur.Apropo eu cu dream am niste glume si poate sa iti confirme si el deci nu te-am jignit pe tine.
Firstly, nu in mapa aia ti-am zis sa iti dai logout :)
Secondly, nu imi pasa ce "relatie" ai tu cu Dream, nu e prima data cand te vad ca esti tare in gura. si Pustiu cred ca esti tu boss, la cum gandesti s cum te comporti.
Image

santal123
Posts: 216

Re: un nesimtit.

Post by santal123 » Sun Dec 02, 2018 7:52 am

[SGA]Zaptor wrote:Puștiule cum ai curajul sa imi faci reclamație cand tu imi zici sa plec din mapa,sa imi dau logout mai ales ca eu abia ce venisem in aceea mapa si eu pe aceea persoana Dream imi permit glume si daca nu imi permiteam putea el personal sa imi faca post dar vad ca am si admiratori care ma urmăresc ma bucur.Apropo eu cu dream am niste glume si poate sa iti confirme si el deci nu te-am jignit pe tine.

Nare stofa de staf dati ban

[SGA]Zaptor
Posts: 61

Re: un nesimtit.

Post by [SGA]Zaptor » Sun Dec 02, 2018 11:22 am

Nu inteleg de ce faci post atata timp cat nu te-am jignit pe tine si daca injuram pe cineva trebuia sa faca post aceea persoana nu tu, nu cred ca esti avocatul lui Dream ca nu te-am injurat pe tine

santal123
Posts: 216

Re: un nesimtit.

Post by santal123 » Sun Dec 02, 2018 11:28 am

Ba ************* stafu trb sa fie exemplu in ***** **** de homalau prost
Cum ***** **** imi dai tu mute pt limbaj daca tu injuri mai rau ca mn in ***** ****, daca aveti glume intre voi folosesten ***** **** pmu sau grupa nu ma fa sa vad cum injuri in ***** **** sati *** astazi si maine de gunoi al societati bagamias ***** capu tau poate te mai educ putin ***** ****

[SGA]Zaptor
Posts: 61

Re: un nesimtit.

Post by [SGA]Zaptor » Sun Dec 02, 2018 8:49 pm

T/C dovada file:///E:/Metin2Steel%20-%20v7.2/screenshot/1202_204708.jpg

User avatar
Mistic
Posts: 272
Location: I came like a king, now i'm a legend.

Re: un nesimtit.

Post by Mistic » Tue Dec 04, 2018 3:20 am

Pune dovada aici: https://imgur.com/
"Sunteți lame de Orbit echivalența restului, nu vă gust că tre' să vă scuip.. ce finețe a gestului."

[SGA]Zaptor
Posts: 61

Re: un nesimtit.

Post by [SGA]Zaptor » Tue Dec 04, 2018 3:21 pm


Locked