raport VIP Andru

Toate topicurile inchise se afla aici !
Locked
User avatar
beleu
Posts: 18

raport VIP Andru

Post by beleu » Sun Dec 16, 2018 3:13 pm

► Numele tău de caracter: Beleuta
► Nume vinovat : [vip] Andru
► Motivul reclamaţiei: este normal daca un player cauta un item anume ,sa fie injurat ?ca nu ofera ce doreste playeru respectiv? sau daca vine cnv la mine sa neg cv, si numi place, trebuie sa fiu injurat ?, si ma refer la f multe personae care fac parte din staff,pot sa vin si cu dovezi chiar ,de exemplu ,am fost la vip- Andru ,doream o arma ,dar omu era ocupat si nam stat sa port o conv ,dupa care vine cu injuraturi la la adressa familiei mele ,si cu laude , nu mi se pare correct ,plus ca e si vip [mai sunt si alti ca el,chiar am sa vin cu dovezi]
sper sa fie civilizatie nu trb sa ne injuram cand cnv nu vrea sa dea un item.
o zi buna tuturor



► Dovada : https://imgur.com/a/7GHJ84H

ala12345
Posts: 132

Re: raport VIP Andru

Post by ala12345 » Sun Dec 16, 2018 3:23 pm

nare bunele maniere andru trb educat

Kizev
Posts: 1177

Re: raport VIP Andru

Post by Kizev » Sun Dec 16, 2018 3:29 pm

A, deci pe mine ma pui pe forum ca am zis "ce mortii ma-tii vrei?" da faptu' ca tu ai provocat asta nu mai pui.

Adica, ma intrebi daca mai am moduri pe langa, iti zic ca da, am, un numar marisor de moduri si ma iei dupa ca "ai o pl". Adica, tu provoci, nu pui print cu toata conversatia, dar faci reclamatie. Fain. Si vezi ca de pe VIP nu ti-am zis nimic, doar de pe MOD. =] Si nu te-am injurat pentru iteme, te-am injurat ca vorbesti deapixu cu "ai o pl eventual 2012 2013" :))) vai de noi

Print cu toata conversatia :
https://imgur.com/a/fzzI7HO

User avatar
Mistic
Posts: 272
Location: I came like a king, now i'm a legend.

Re: raport VIP Andru

Post by Mistic » Sun Dec 16, 2018 11:20 pm

Aha am inteles, sunteti 2 domnisoare. Discutia este in PM si aveti amandoi vina. + Kizev nu mai e GA, e MOD.
"Sunteți lame de Orbit echivalența restului, nu vă gust că tre' să vă scuip.. ce finețe a gestului."

Locked