asd

Toate topicurile inchise se afla aici !
Locked
User avatar
[Dn]Boyka'
Posts: 40

asd

Post by [Dn]Boyka' » Sat Mar 02, 2019 9:44 pm

► Numele tău de caracter: [VIP]Amir
► Nume vinovat : [SGA]Gambit
► Motivul reclamaţiei: Ma da afara de la event ca a intrebat care este capitala tarii ''Letonia'' am raspuns cu riga si el ma da afara .. 1. Unde ai spus ca nu avem voie sa dam raspunsu daca suntem deja acolo ? 2. Nu scrie in regulament si nu ai precizat .3. Interdictie la evenimentele tale ca te-am jignit ? ai voie sa dai pentru asa ceva ?
► Dovada : -


T/C BY HADES/WHO/FIFTY
Image

User avatar
[MOD]Gambit
Posts: 373

Re: asd

Post by [MOD]Gambit » Sat Mar 02, 2019 10:03 pm

Ba Claudiu, tu crezi ca eu stau la taclale cu tine?
Imi castigi runda 5 si imi dai raspuns si la runda 6? Din moment ce castigi o runda, ii logic ca nu mai participi la alta, avem svr deschis de 8 ani, mereu o fost asa. Nu stau eu sa refac runde ca pe tine te mananca palma sa dai raspunsuri pe striga, odata ce esti in event deja.

Interdictia ai luat-o pentru ca nu te stii comporta in cadrul unui event si ai un limbaj nepotrivit. Interdictia ramane, pana pe data de 6.02.2019 inclusiv, daca te prind la evente pe orice conturi, ai jail 6h. S-o terminat cu bataia asta de joc, in care voi deranjati, tot voi faceti reclamatie ca primiti jail 7 secunde :)))) cand meritati 15m. Numa' n-oi sta eu sa ma rog de tine sa nu-mi strici eventele.

Si da, cat timp imi strici eventele si iti permiti asta, am voie sa dau interdictie pt asa ceva
Image

Locked