[GM]Alduin

Toate topicurile inchise se afla aici !
Locked
User avatar
[VIP]Alan
Posts: 463

[GM]Alduin

Post by [VIP]Alan » Thu Mar 07, 2019 11:06 pm

► Numele tău de caracter: [VIP]Alan
► Nume vinovat : [GM]Alduin
► Motivul reclamaţiei: Isi face singur propriile reguli care sunt total aiurea. Cum poti sa impui sa se mute unul pe o iar altul pe x, la ox ca sa se termine eventul? Pai ba boss, aici nu suntem la alba-neagra, la ghiceala. Baiatu' ala [Dn]Marian, stia intrebarea pusa la ox, dar tu ai spus cine se muta o sa ia /dc, dupa ce le`ai spus sa se duca unul pe o, altul pe x. Celalalt norocos, a avut norocul de a se muta pe o, dar [Dn]Marian, s-a mutat pe x, ca na, asa ii spui tu. De ce n`ai bagat tu cine se muta ultimul pe raspuns daca tot voiai sa se termine ox-ul? Nu`mi da vrajeala aia cum o spusesi in PM "daca se mutau amandoi deodata?", bun, se mutau amandoi deodata, o data, da' nu de enspe mii de ori. Nu vii tu cu alba-neagra, boss, ca-i urat ce-i facusi lu' [Dn]Marian. Si sa nu dai tu T/C !
► Dovada :https://imgur.com/gallery/sECHt5r
Image

User avatar
[SGA]Alduin
Posts: 396
Location: --------STAFF~M2S----------♛Coordonator HELPER !♛
Contact:

Re: [GM]Alduin

Post by [SGA]Alduin » Fri Mar 08, 2019 12:26 am

:evil: Deci 1 la mana nu este bun linkul...2 la mana ox-ul era activ de 30 de minute 3 la mana un organizator poate sa isi puna regulile lui 4 la mana nu vad unde i-am zis eu sa mearga el pe x insistent am spus inainte de intrebare ,, Unul pe O si unul pe X " ca sa terminam ox-ul si sa nu ne mai batem capul atat,deci nu e ,,alba&neagra" cum zici tu.Eu o sa iti las topicul activ pana cand raspunde unui superior si o sa ii dau si cele 4 filmari de 40 si ceva de minute de la ox.
Pana atunci ca sa evitam spamul:
:evil:
T/C !
♛Regulile sunt făcute pentru a fii respectate !♛
♛Cei ce nu le respecta vor avea de suferit consecințele.♛

Locked