Reclamatie [GM]Pinguin

Toate topicurile inchise se afla aici !
Locked
User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Reclamatie [GM]Pinguin

Post by [VIP]Kito » Fri Mar 15, 2019 10:15 am

► Numele tău de caracter: [VIP]Kito
► Nume vinovat : [GM]Alduin
► Motivul reclamaţiei: Sa ma *** pe regulile voastre de rahat. Bai baiatule, au trecut 10 secunde de cand ti-am zis "si daca merg mp2?" si m-am trezit cu jail 15 minute. Se vede clar in SS ca NU am refuzat sa merg mp1, am pus o intrebare dar cum pe tine te-a ajuns "functia" la nas, o dai in smecherie.
Reclamatia e facuta pentru jailul inutil + faptul ca NU l-ai trimis pe Alan in mp1 ca NU a respectat prima regula => FAVORIZARE.
► Dovada : Ai dovada de la mine cum ca nu am refuzat sa merg mp1 si ca nu l-ai trimis pe Alan mp1. Tu imi pui dovada video a evenimentului.
https://imgur.com/dp66f1F

De ce mama dracu` imi modifici tu posturile ma? Ce sula mea, nici pe forum nu mai putem scrie?

Nu ma intereseaza ca Alan a fost sanctionat dupa eveniment. Prin faptul ca l-ai sanctionat dupa jumate de ora de la event e inca o dovada ca ai incalcat regulamentul. El a vorbit la event si nu ai aplicat regula, avea o sansa sa castige pentru ca tu nu i-ai dat jail cand a trebuit => FAVORIZARE.

REPET, RECLAMATIE FACUTA PENTRU JAIL-UL PRIMIT DE MINE INUTIL (dupa ce am fost descalificat) + FAVORIZARE LA ALAN (Nu i-ai dat jail cand a vorbit pe chat) + MODIFICAREA POSTULUI MEU FARA ACORD + STERGERE POSTURI IN RECLAMATIE AICI: http://forum.metin2steel.in/viewtopic.php?f=56&t=29955

T/C DOAR UN SUPERIOR.

User avatar
[SGA]Alduin
Posts: 396
Location: --------STAFF~M2S----------♛Coordonator HELPER !♛
Contact:

Re: Reclamatie [GM]Pinguin

Post by [SGA]Alduin » Fri Mar 15, 2019 11:36 am

♛Regulile sunt făcute pentru a fii respectate !♛
♛Cei ce nu le respecta vor avea de suferit consecințele.♛

User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: Reclamatie [GM]Pinguin

Post by [VIP]Kito » Fri Mar 15, 2019 11:52 am

1. De ce nu i-ai dat jail la Alan la event?
2. Din moment ce am fost descalificat (am raspuns gresit) nu se mai punea problema sa-ti raspund tie regula.
3. De cand imi stergi tu posturi din reclamatie fara motiv ?
4. De cand imi modifici tu postul MEU la reclamatia MEA fara acceptul meu?

Nu ma intereseaza ca i-ai dat jail la Alan. Prin faptul ca i-ai dat jail dupa 30 minute nu ai facut nimic altceva decat sa incalci regulamentul de 2 ori.
Prima data nu i-ai dat jail cand a vorbit pe chat. A doua oara i-ai dat jail fara motiv.

Gandeste cu capu` nu mai fii tare-n gura mai ales cand stii ca ai gresit.

Locked

Return to “Cazuri rezolvate raport Staff”