Mod swat alearga dupa grad :W

Toate topicurile inchise se afla aici !
Locked
[VIP]AdiTbx
Posts: 6

Mod swat alearga dupa grad :W

Post by [VIP]AdiTbx » Fri Aug 30, 2019 5:21 pm

Numele tău de caracter:PokeKoi
Numele vinovatului: [MOD]Swat
spune ca eu o sa iau ban ca am prea multe moduri pe cont fara sa donez :) , m a intrebat de unde le am si i am spus din afaceri , i am spus adevaru prima data l am furat pe vip alcool si am luat ban de la fifty si ce a fost a lu alcool i a dat inapoi si ce a fost a meu mi a dat mie inapoi ! , dupa am fost furat de Dreamsss Iar hades mi a dat modurile inapoi , dupa i a picat la unu nul mai cunosc o bratara 115 pe jos si am luat o ca era agresiv, a venit unu in map1 de mi a dat cercei 110 stie hades ,
Dovada : https://imgur.com/a/xOzT9dz

User avatar
[Dn]Swat
Posts: 128

Re: Mod swat alearga dupa grad :W

Post by [Dn]Swat » Fri Aug 30, 2019 5:38 pm

1 La mana, nu ti-am zis ca iei ban,am zis ca o sa cer verificare de unde ai atatea moduri,ca player nedonator,
2 La mana, ceea ce spui tu acolo nu se coincide cu ceea ce e in screen,
3 La mana, am zis de verificare pentru ca tu ai furat mult pe serveru asta,cu diferite conturi si caractere
4 La mana, ca caracter nedonator e imposibil sa ai atatea iteme mod prin castig cinstit intr-un timp asa scurt
5 La mana, reclamatiile adresate mie ,nu se fac la reclamatii player ci la reclamatii Staff
Si nu alerg dupa grad,ci nu imi plac persoanele care Fura si Mint
Image

User avatar
[SGA]Ursu
Posts: 564

Re: Mod swat alearga dupa grad :W

Post by [SGA]Ursu » Fri Aug 30, 2019 7:00 pm

Nu te a amenintat nimeni cu ban din ce vad. In legatura cu modurile poate avea cate vrea chiar daca nu e donator.
PS: Sa ma cauti pe joc sa cumpar bratara aia cazuta. E din setul meu. T/C.
Image

Image

Locked