[SGA]Lucifer

Toate topicurile inchise se afla aici !
Locked
User avatar
[VIP]Alan
Posts: 463

[SGA]Lucifer

Post by [VIP]Alan » Tue Oct 01, 2019 10:00 pm

► Numele tău de caracter: ExaminePanic/[Dn]Alan
► Nume vinovat : [SGA]Lucifer
► Motivul reclamaţiei: Ti-l reclam pe bou asta pentru mai multe greseli repetate la ox. I-am castigat prima runda de OX de pe ExaminePanic, a intrat unul cu bugu' ala, stiti voi, de apari la ox dupa ce se termina. Din pacate, Lucica al meu nu i-a dat kick aluia de intra cu bugu, a inchis ox-ul, m-a dat castigator, nu mi-a dat nimic, bineinteles, apoi a refacut ox-ul. De ce cacat sa refaci ox-u ba tampitule, daca eu ti-l castigai? In fine, a refacut ox-ul, l-am castigat din nou de pe [Dn]Alan de data asta, dar bineinteles, ala de intra cu bugu' in prima tura de ox, a intrat si a 2-a tura la fel. Si ca sa vezi, Lucica a continuat ox-ul, in loc sa-i dea kick lu' pulicica ala intrat cu bugu.
► Dovada: Dovada ca a intrat ala n-am cum sa am, ca n-am stat de prost sa filmez ox-ul. Presupun ca tre' sa aiba Lucica filmarea, ca doar na.. exista si playeri care intra cu bugu si tre' sa vada pe filmare si sa sanctioneze, cum el n-a facut-o de altfel. Hai va pup, luati sanctiuni pentru incultii astia :lol: ;). Si apropo, mi se pare o favorizare si nu odata, de 2 ori. Eu te-nteleg ca ti-o fii ala prieten, da' lasa-ma-n durerea mea ca iti bati joc ba pulicica.
Image

Locked