Reclamatie [SGM]Mucifer

Toate topicurile inchise se afla aici !
Locked
Qaym
Posts: 3

Reclamatie [SGM]Mucifer

Post by Qaym » Sun Oct 27, 2019 7:49 pm

► Numele tău de caracter: [Dn]Qaym
► Nume vinovat : [SGM]Lucifer
► Motivul reclamaţiei: M-a scos de la eventul cu intrebari in runda a 2 desi i-am raspuns in pm in secunda 8 (astept dovada sa vad unde nu am raspuns, se vede clar in poze cum am raspuns in pm cu x in a 2 runda.)
► Dovada: https://imgur.com/a/xem0j2d

User avatar
[MOD]Lucifer
Posts: 46
Location: ❤ Lord of Hell ❤

Re: Reclamatie [SGM]Mucifer

Post by [MOD]Lucifer » Sun Oct 27, 2019 8:05 pm

Poftim aici iubirea mea eterna <3.
Dovada: https://imgur.com/a/J7ns21u
Image

User avatar
[VIP]Adinna
Posts: 5597
Location: » la dracu la Mereni
Contact:

Re: Reclamatie [SGM]Mucifer

Post by [VIP]Adinna » Sun Oct 27, 2019 8:09 pm

Lucifer, fără nicio supărare, n-am nimic cu tine băiatu meu, dar NU ARE CUM SĂ-ŢI APARĂ ÎN BARA DE CHAT că X ţi-a dat PM/ţi-a trimis un mesaj din moment ce tu aveai deja PM-ul cu el.. adică pentru a-ţi apărea ca la [VIP]Alan spre exemplu, trebuia să nu ai PM-ul cu el deschis sau în mesajele din dreapta.. să nu ai conversaţia deloc.
Chiar din printul tău ai dovedit că ai greşit, nu mai încerca să prosteşti pe aici că nu-i ok. Mai bine recunoaşte-ţi greşelile şi ascultă ce zic alţii.

Şi să ştii, îţi trebuie filmare, NU un print din moment ce nu poţi dovedi NIMIC cu el!
Image

Qaym
Posts: 3

Re: Reclamatie [SGM]Mucifer

Post by Qaym » Sun Oct 27, 2019 8:16 pm

Mai degraba la cat de atent e lucifer la evenimente a uitat sa imi inchida pm in prima runda si in a 2 runda nu am mai aparut pe chat ca avea pm deschis. Si nu cred ca daca imi pica netu se trimitea mesajul + ca nu mi-a picat nimic

User avatar
[MOD]Lucifer
Posts: 46
Location: ❤ Lord of Hell ❤

Re: Reclamatie [SGM]Mucifer

Post by [MOD]Lucifer » Sun Oct 27, 2019 8:20 pm

[DSG]Adinna wrote:
Sun Oct 27, 2019 8:09 pm
Lucifer, fără nicio supărare, n-am nimic cu tine băiatu meu, dar NU ARE CUM SĂ-ŢI APARĂ ÎN BARA DE CHAT că X ţi-a dat PM/ţi-a trimis un mesaj din moment ce tu aveai deja PM-ul cu el.. adică pentru a-ţi apărea ca la [VIP]Alan spre exemplu, trebuia să nu ai PM-ul cu el deschis sau în mesajele din dreapta.. să nu ai conversaţia deloc.
Chiar din printul tău ai dovedit că ai greşit, nu mai încerca să prosteşti pe aici că nu-i ok. Mai bine recunoaşte-ţi greşelile şi ascultă ce zic alţii.

Şi să ştii, îţi trebuie filmare, NU un print din moment ce nu poţi dovedi NIMIC cu el!
Daca tot faci asa guritza mare superioara mea si comentezi tu la reclamatia mea, dai T/C si inchide topicu , superioara mea draga, nu sunt obligat sa fac filmare niciunde la niciun eveniment, nu am obligatie fata de tine sau de Senzor sa va dau eu dovezi , si cum a zis si iRo, ce dracu cauti tu la reclamatia mea? Esti implicata? Ai vreun rol in peisaj? Sau doar dai reply sa se vada ca ai DSG?
Image

Qaym
Posts: 3

Re: Reclamatie [SGM]Mucifer

Post by Qaym » Sun Oct 27, 2019 8:21 pm

[MOD]iRo wrote:
Sun Oct 27, 2019 8:18 pm
Qaym wrote:
Sun Oct 27, 2019 8:16 pm
Mai degraba la cat de atent e lucifer la evenimente a uitat sa imi inchida pm in prima runda si in a 2 runda nu am mai aparut pe chat ca avea pm deschis. Si nu cred ca daca imi pica netu se trimitea mesajul + ca nu mi-a picat nimic
Pai ia zi ma prostu societatii, atunci de ce pda ma ti ai intrat si ai iesit daca nu ti-a picat netul ?
unde mi-a intrat si mi-a iesit ?
se mai si vede in poza ca a primit raspunsul meu dar el nu are notificare in chat

User avatar
[SGA]Alduin
Posts: 396
Location: --------STAFF~M2S----------♛Coordonator HELPER !♛
Contact:

Re: Reclamatie [SGM]Mucifer

Post by [SGA]Alduin » Sun Oct 27, 2019 11:14 pm

[MOD]iRo si [VIP]Haarp warn ca v-ati bagat intr-un topic in care nu aveti voie .
T/C. pana la raspunsul lui Fifty sau Hades .
♛Regulile sunt făcute pentru a fii respectate !♛
♛Cei ce nu le respecta vor avea de suferit consecințele.♛

Locked