--- Limbaj in shop ---

Aici se afla topicurile inchise !
Locked
Darky
Posts: 137

--- Limbaj in shop ---

Post by Darky » Sat Mar 10, 2018 7:33 pm

► Numele tău de caracter: [Dn]TheRealK
► Nume vinovat : Electr01
► Motivul reclamaţiei: Limbaj in shop
► Dovada : https://imgur.com/a/H6Vv3
★ I'm the DARKy. ★
★ NoLifeR. ★
★ [Dn]TheRealK ★
★ I`m a PRINCE of the EGYPT ★
" ★ Darkness really exists, but it is the place where light has managed to penetrate. ★"

[SGA]Caraza
Posts: 35

Re: --- Limbaj in shop ---

Post by [SGA]Caraza » Sat Mar 10, 2018 8:04 pm

aceasta reclamatie nu se i-a in considerare pentru ca o fost vina mea si a lui [MISS]Aysis noi am reparat greseala. Asa ca are tot motivu sa ne injure noi am fost de vine si el no stiut nimik eu i-am zis cum s-o intamplat si ne-am cerut scuze.Ne cerem mii de scuze pentru cele intamplate.

Darky
Posts: 137

Re: --- Limbaj in shop ---

Post by Darky » Sat Mar 10, 2018 8:06 pm

[SGA]Caraza wrote:aceasta reclamatie nu se i-a in considerare pentru ca o fost vina mea si a lui [MISS]Aysis noi am reparat greseala. Asa ca are tot motivu sa ne injure noi am fost de vine si el no stiut nimik eu i-am zis cum s-o intamplat si ne-am cerut scuze.Ne cerem mii de scuze pentru cele intamplate.
ce ai ma? vreau un raspuns de la altcineva, nu de la tine, sa nu dai T/C ca-l refac
★ I'm the DARKy. ★
★ NoLifeR. ★
★ [Dn]TheRealK ★
★ I`m a PRINCE of the EGYPT ★
" ★ Darkness really exists, but it is the place where light has managed to penetrate. ★"

[SGA]Caraza
Posts: 35

Re: --- Limbaj in shop ---

Post by [SGA]Caraza » Sat Mar 10, 2018 8:16 pm

refal ma frate refal chiar te rog ti-am explicat cum s-o intamplat ce pana mea mai vrei culcate daca te doare capu

User avatar
[S]Red
Posts: 459

Re: --- Limbaj in shop ---

Post by [S]Red » Sat Mar 10, 2018 8:23 pm

[SGA]Caraza wrote:aceasta reclamatie nu se i-a in considerare pentru ca o fost vina mea si a lui [MISS]Aysis noi am reparat greseala. Asa ca are tot motivu sa ne injure noi am fost de vine si el no stiut nimik eu i-am zis cum s-o intamplat si ne-am cerut scuze.Ne cerem mii de scuze pentru cele intamplate.
Aveti grija pe viitor ce faceti. T/C

Locked