.

Aici se afla topicurile inchise !
Locked
[VIP]AdiTbx
Posts: 6

.

Post by [VIP]AdiTbx » Wed Sep 04, 2019 12:17 pm

Numele tău de caracter PokeKoi
Numele vinovatului: Abyyy /
Salut , aseară pe la 1 eram pe sv cu Abyyy și am niste papuci 100 pe care aby ii voia , i am spus că nu îi dau și a spus că macar împrumut , i am spus că nu am încredere așa din prima in el , și mi a dat o frizura 50 parcă sau 55 pe care i am dat o înapoi el voia să îmi arate că e de încredere , i am spus că tot nu am încredere că m a furat și Zoro și dreams la fel , după spune la Swat că eu i am furat rubinul 115 , și Swat m a amenințat cu ban . App ani făcea d alea Ba îmi dai modu înapoi după spunea mi l șu.gi :))
Cer sa se verifice conversațiile , negoțurile etc

User avatar
[Dn]Swat
Posts: 128

Re: .

Post by [Dn]Swat » Wed Sep 04, 2019 5:02 pm

Prietene,nu am amenintat pe nimeni,daca ai vre-o dovada in care EU personal am spus chestia asta,te rog sa o postezi in topicul ăsta,să o pot vedea și eu
Cand Faci o reclamatie si spui că cineva te-a amenintat cu ceva,se pune si Dovada clara in care acea persoana a zis cu gura ei.
Și daca tot ai pomenit de asta,pot atasa Screen-urile de la Abyyy in care ti-a cerut Rubinul 115 si nu i l-ai mai dat.
Plus ca acel player nu zicea ca l-ai furat doar să se afle in discutie !
Pe viitor cand mai faci o reclamatie ,se pun si dovezile Clare !
Image

User avatar
[SGA]Ursu
Posts: 564

Re: .

Post by [SGA]Ursu » Thu Sep 05, 2019 9:40 pm

Nu se face reclamatie fara dovezi! Oricine poate spune orice povesti despre oricine. Revii cu dovezi daca ai, T/C.
Image

Image

Locked