Aici sunt topicurile inchise !
    • Admir

Admir
      • 11 Mar Aug 07, 2018 3:47 pm

Mesaj #11

Ce sa vanda ala de 3000 de lei, poate a mai pus un 0 lângă 300 sărăcia.
    • george0012

george0012
      • 14 Sâm Aug 04, 2018 1:24 pm

Mesaj #12

Habar nu am ,el stie ce ar fi putut vinde...presupun ca moduri ..ca altceva nu ar avea ce ...
      dar de unde ar face el rost de moduri in valoare de 3000 lei,ca la item proto sau sql doar bogdan cu who ar avea acces cred . Infine ,el stie ce a facut si ce nu ,
    • Admir

Admir
      • 11 Mar Aug 07, 2018 3:47 pm

Mesaj #13

george0012 scrie:Habar nu am ,el stie ce ar fi putut vinde...presupun ca moduri ..ca altceva nu ar avea ce ...
      dar de unde ar face el rost de moduri in valoare de 3000 lei,ca la item proto sau sql doar bogdan cu who ar avea acces cred . Infine ,el stie ce a facut si ce nu ,

Nu te mai uita în gura la toti prostii... mai ales pe Metin.
    • george0012

george0012
      • 14 Sâm Aug 04, 2018 1:24 pm

Mesaj #14

Sincer,nici nu ma intereseaza,dar doar voiam sa scot in relief faptul ca el a facut ''manevre'' cu acest server ,si abia dupa mult timp a patit ceva ,eu nu am avut nici warn ,nici nimic,direct ban . Cu toate ca nu este o scuza,nu stiu ,pentru reclama sau comert nu se debaneaza din cate am vazut ,dar chiar am muncit si am o gramada posturi de pe celalalt cont pe forum in care apare stafful si playeri cu greseli ,postam aproape zi de zi pe forum la raportari si sugestii ,dar nici macar un multumesc pentru activitate ,nimic , si cand am gresit si am facut o cerere acum cateva luni ,a fost respinsa imediat ....Nu stiu ce sa zic ... Macar sa se tina cont de activitate ...
    • [SGM]Hades

Site Admin
      [SGM]Hades
      • 1303 Joi Aug 03, 2017 6:42 pm

Mesaj #15

ai ban pt comert itm+reclame la alt sv deci nu se debaneaza t/c Succes

★Regulile sunt facute pt binele vostru,daca voi nu vreti sa le respectati★
      →Noi nu va obligam,dar suportati consecintele !

Cine este online?

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

Permisiunile mele aici:

Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Translation/Traducere: phpBB România