[PRO]Claudyu unban plss

Aici sunt topicurile inchise !
Locked
vandam1997
Posts: 1

[PRO]Claudyu unban plss

Post by vandam1997 » Wed Mar 02, 2022 11:38 pm

► Numele carcterului : [PRO]Claudyu
► Motivul banării: Fratele meu mai mic a intrat pe un cont si a cerut unui player (cu moduri) un mod, danduse drept unul Vali iar acesta ia dat 3 moduri 115(acestea fiind costum freza si skin) chiar culmea,iar el dupa a luat modurile si lea pus pe caracterul meu full mod aproape si lea pus pe el,dupa care la intrebat baiatul ce ia dat modurile de unde are costumul freza si skinul dupa care baietii lau amenintat ca ii da ban si astea si el sa panicat si si-a facut un cont de lv 1(KntHD) pe care a pus toate modurile inclusiv ale mele(stiu ca poate suna stupid dar asta e adevarul din cate mia spus el)P.S are 12 ani.
► De ce meriţi unban? : sunt un player vechi joc din 2012 acest sv si doresc sa joc acest joc in continuare plus de asta am si foarte multe moduri pe care le-am pierdut aiurea.Va multumesc!

User avatar
[ADM]Who
Site Admin
Posts: 110
Location: Metin2Steel
Contact:

Re: [PRO]Claudyu unban plss

Post by [ADM]Who » Fri Mar 11, 2022 11:42 pm

Ca scuza ta sa fie plauzibila , ti-am zis si pe joc, sa iei legatura cu Ownerul pe wapp , la numarul de telefon afisat la donatii , si sa-i dovedesti lui , ca chiar exista acel frate , ca chiar are 12 ani , ca chiar folositi acelasi IP si ce mai e nevoie .
Mult succes !
Image
Image
Nume in joc : [ADM]Who
Ocupatie : Administrare Donatii
Facebook : Robert Galatan

Locked