Printesa Kleine

Aici ajung topicurile ce nu sunt postate unde trebuie sau nu au respectat modelul dat !
User avatar
VIPLL
Posts: 20

Printesa Kleine

Post by VIPLL » Thu Jan 04, 2018 11:29 am

► Numele tău de caracter: [VIP]LL
► Nume vinovat : Kleine bubosul
► Motivul reclamaţiei: Da afara playeri de la OX din burtica lui
► Dovada : dovada ar trebuii sa o puna el , am mai facut o reclamatie si a inchiso dansul , mai jos aveti linkul unde probabil considera ca nu eu am facut reclamatia sau el stie ce :)


viewtopic.php?f=56&t=24872

Printeso , lasa te rog sa vada who postul asta :) sa vada cat de prost esti .. Sa nu ma apuc sa iti scriu aici un roman frumos cum prostia din capul tau da pe afara
„Să fii pe locul doi înseamnă a fi primul care pierde.”

User avatar
sSaturn
Posts: 21

Re: Printesa Kleine

Post by sSaturn » Thu Jan 04, 2018 11:45 am

Nu numa el da :lol: :lol: eu am luat ssi inca 3 playeri odata cu dany :lol: :lol:

:) Ai warn, nu e reclamatia ta by Kizev
Image

User avatar
VIPLL
Posts: 20

Re: Printesa Kleine

Post by VIPLL » Thu Jan 04, 2018 11:52 am

sSaturn wrote:Nu numa el da :lol: :lol: eu am luat ssi inca 3 playeri odata cu dany :lol: :lol:

Ideea e ca el a dat aiurea :) ca impun ei niste reguli si apoi nu iesiti e altceva :) Dar el a dat practic ca prostu'
„Să fii pe locul doi înseamnă a fi primul care pierde.”

User avatar
[SGA]Kleine
Posts: 84
Contact:

Re: Printesa Kleine

Post by [SGA]Kleine » Thu Jan 04, 2018 4:13 pm

3.Postarea la topicul cu reclamatii, fara sa fiti creatorul postarii, sau vinovati :
- Prima abatere: Warn
- La acumularea de 3 Warn : Ban 3 zile
- Daca se continua dupa ban 3z.: Ban 9 zile
- Daca se continua dupa ban 9z.: Ban Permanent


LL n-ai ce cauta aici T/C
Image

Kizev
Posts: 1177

Re: Printesa Kleine

Post by Kizev » Fri Jan 05, 2018 12:16 am

[SGA]Kleine wrote:
LL n-ai ce cauta aici T/C
Stai așa, de ce are LL avertisment emis când el a făcut reclamația?? Si de ce nu are sSaturn avertisment?
Cum adică n-are ce căuta aici? :lol: Păi el e cel care a întocmit reclamația.

De ce are t/c dacă el vrea dovada de la ox?

Pune mâna și pune-i filmare/print de la ce-ti cere, că e dreptul lui.
Si de cand se închid reclamațiile trântind un citat total paralel din regulament?

Warnul primit de LL a fost degeaba. Reclamația rămâne aici. Si vezi că fac ss la reply-ul meu, in caz că te mănâncă să il modifici sau să-l ștergi.

User avatar
[SGA]Kleine
Posts: 84
Contact:

Re: Printesa Kleine

Post by [SGA]Kleine » Fri Jan 05, 2018 1:15 am

[VIP]LL wrote:► Numele tău de caracter: [VIP]LL
► Nume vinovat : Kleine bubosul
► Motivul reclamaţiei: Da afara playeri de la OX din burtica lui
► Dovada : dovada ar trebuii sa o puna el , am mai facut o reclamatie si a inchiso dansul , mai jos aveti linkul unde probabil considera ca nu eu am facut reclamatia sau el stie ce :)


viewtopic.php?f=56&t=24872

Printeso , lasa te rog sa vada who postul asta :) sa vada cat de prost esti .. Sa nu ma apuc sa iti scriu aici un roman frumos cum prostia din capul tau da pe afara
Nu am dat nici o data afara pe nimeni de la ox never ...
nici nu stiu LL cum te bagi mereu : mereu ma jignesti mereu ma vorbesti pe la spate urat ... mereu cand fac evente vii la ele doar pentru face scandal / Caterinca / si mi-ai facut reclamatia asa ca nu ma suporti , plus dovada am aratat-o si asta nu era treaba ta LL ,


Si " Kizev in loc sa fim niste colegi de staff" tu mai mult cauti cearta peste tot si asta stiu toti din staff cat si playeri! ce fel de om esti

si i-am zis lu' LL ca nare cauta , ca nu are nici o treaba cu ox-u meu.
in fine o seara buna!


uite si cum ma injura LL in reclamatie poftim.
Image

User avatar
downhull
Posts: 58

Re: Printesa Kleine

Post by downhull » Fri Jan 05, 2018 9:27 pm

Are dreptate LL ma dai afara fara motiv avand in vedere ca Whitney era pe linie cand eu eram pe raspuns si mie mi-ai inchis 2 reclamatii ca prostu viewtopic.php?f=56&t=24867 + viewtopic.php?f=56&t=24866 tu meriti suspend negheobule n-ai ce cauta in staff

User avatar
WithStyle
Posts: 69

Re: Printesa Kleine

Post by WithStyle » Fri Jan 05, 2018 9:49 pm

[SGA]Kleine wrote:
[VIP]LL wrote:► Numele tău de caracter: [VIP]LL
► Nume vinovat : Kleine bubosul
► Motivul reclamaţiei: Da afara playeri de la OX din burtica lui
► Dovada : dovada ar trebuii sa o puna el , am mai facut o reclamatie si a inchiso dansul , mai jos aveti linkul unde probabil considera ca nu eu am facut reclamatia sau el stie ce :)


viewtopic.php?f=56&t=24872

Printeso , lasa te rog sa vada who postul asta :) sa vada cat de prost esti .. Sa nu ma apuc sa iti scriu aici un roman frumos cum prostia din capul tau da pe afara
Nu am dat nici o data afara pe nimeni de la ox never ...
nici nu stiu LL cum te bagi mereu : mereu ma jignesti mereu ma vorbesti pe la spate urat ... mereu cand fac evente vii la ele doar pentru face scandal / Caterinca / si mi-ai facut reclamatia asa ca nu ma suporti , plus dovada am aratat-o si asta nu era treaba ta LL ,


Si " Kizev in loc sa fim niste colegi de staff" tu mai mult cauti cearta peste tot si asta stiu toti din staff cat si playeri! ce fel de om esti

si i-am zis lu' LL ca nare cauta , ca nu are nici o treaba cu ox-u meu.
in fine o seara buna!


uite si cum ma injura LL in reclamatie poftim.
NU am cuvinte sa iti zic cat de prost esti Kleine... dupa ce ca nu esti in stare sa faci un amarat de OX... si eu am primit kick fix de la oxurile tale... nush cum dracu se nimesreste fix la oxurile tale iau oamenii KICK.
1)Sigur 100% sti tu ceva, dar ti-e frica sa recunosti.
2)Daca nu esti in stare sa faci ox, nu mai fa! e simplu.
3)Nush cum ai intrat si tu in Staff dar ar cam trebui Who sa se documenteze inainte sa bage specimene dastea in STAFF.
Image

Kizev
Posts: 1177

Re: Printesa Kleine

Post by Kizev » Fri Jan 05, 2018 11:31 pm

Down si Fix, aveti doua chestii in comun : Warn si dreptate :lol:

User avatar
VIPLL
Posts: 20

Re: Printesa Kleine

Post by VIPLL » Sat Jan 06, 2018 4:37 pm

cand iti zic ca esti bubos si # si # domnule kleine , ti se pare ca iti zic pe la spate ? nu , te fac bubos si toate cele in fata :)) Spre deosebire de tine papagal mic ce esti , ti s-a mai colorat o pana si gata te crezi vultur ?astept pe domnul who sa ia o decizie corecta cu reputurile ca tine , nu mai face pe victima ...
:D
Ai Edit + warn pentru limbaj. Ai adunat 5xwarn, dar unul este dat de Kleine degeaba, deci ai 4x, atentie - Kizev
„Să fii pe locul doi înseamnă a fi primul care pierde.”

Locked