Kleine

Aici ajung topicurile ce nu sunt postate unde trebuie sau nu au respectat modelul dat !
Locked
User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Kleine

Post by [VIP]Kito » Mon Feb 05, 2018 4:59 pm

Numele tau de caracter: [VIP]Kito
Numele vinovatului: [SGA]Kleine
Motivul reclamatiei: Deschide topicu` pentru a posta [VIP]Admir. Aparent topicu` era inchis de el dupa ce mi-a "trantit" cele doua link-uri in reclamatie. A deschis topicu` pentru a comenta Admir dupa care l-a inchis la loc.
Din cate stiu eu , eventul a fost sustinut de [VIP]Lorette, [SGA]Kleine, [SGA]Dream , nici vorba de [MISS]Admir.
Dovada: viewtopic.php?f=9&t=25339

User avatar
[SGA]Kleine
Posts: 84
Contact:

Re: Kleine

Post by [SGA]Kleine » Mon Feb 05, 2018 5:05 pm

intreab o pe [VIP]Lorette si pe restul playerilor care au participat la event plus la sfarsit de event era si Admir trecut +si pe Skype (si ca sa sti inainte sa incep eventul i-am dat pm lu Admir sa ma ajute la event)

pentru ce sunt vinovat?
pai avand in vedere ca si [VIP]Admir era organizator cu mine la event putea sa adauge ceva la accel subiect sper ca ai inteles.

sper ca te-am lamurit t/c



4.Postarea de 2 sau mai multe ori la acelasi topic :
- Prima abatere: Warn
- La acumularea de 3 Warn : Ban 3 zile
- Daca se continua dupa ban 3z.: Ban 9 zile
- Daca se continua dupa ban 9z.: Ban Permanent
Image

User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: Kleine

Post by [VIP]Kito » Mon Feb 05, 2018 5:08 pm

La sfarsitul eventului scria doar [VIP]Lorette, [SGA]Kleine, [SGA]Dream.

Vreau warn pentru Admir la amandoua postarile.
Iar de la tine vreau sa nu muti topicul.

Edit: La fel cum Admir are dreptul sa raspunda ca e "organizator", am si eu sa raspund pentru ca sunt RECLAMANT. Asa ca nu mai da T/C / muta reclamatiile aiurea si lasa-ti superiorii sa-ti decida soarta. (de pe metin ma refer)

User avatar
[SGA]Kleine
Posts: 84
Contact:

Re: Kleine

Post by [SGA]Kleine » Mon Feb 05, 2018 5:11 pm

https://i.imgur.com/xnVDfX3.jpg

tu ma minti pe fata?
Image

User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: Kleine

Post by [VIP]Kito » Mon Feb 05, 2018 5:14 pm

Nu te "mint pe fata" ca eu unul nu am acces la confa voastra de pe Skype. Eu vorbesc de ce a fost pe METIN. La sfarsitul eventului ai scris clar "Eveniment oferit de: [VIP]Lorette, [SGA]Kleine, [SGA]Dream."
Sa trecem la subiect, l-ai favorizat pe [MISS]Admir deschizandu-i topicu iar mie ca RECLAMANT mi l-ai inchis "pe fata".

User avatar
[SGA]Kleine
Posts: 84
Contact:

Re: Kleine

Post by [SGA]Kleine » Mon Feb 05, 2018 5:18 pm

n-am favorizat nimic domnule e organizator si intreaba pe cine vrei tu ca a fost trecut si Admir la inchiere de eveniment trecut.

tu daca erai ocupat sa faci reclamati aiurea de unde sa sti daca a fost trecut si el .. in fine.
Image

Locked