Un sobolan de birou

Aici ajung topicurile ce nu sunt postate unde trebuie sau nu au respectat modelul dat !
Locked
User avatar
*Type
Posts: 9

Un sobolan de birou

Post by *Type » Sat Feb 17, 2018 9:11 am

► Numele tău de caracter: [VIP]Admir - Forum
► Nume vinovat : Andrei baiatu care-si spune [DSG]Miley
► Motivul reclamaţiei: nu stiu de ce mi-a dat ban pe contul de pe forum
► Dovada : sa imi arate el.

Vreau ss' cu warn-urile mele pentru ca nu imi amintesc sa fi nici macar 2. Si vreau ss cu reply-ul pe care mi-a dat ban. Adica nu am inteles unde-i obscenitatea in " cand o sugi ".

User avatar
[SGA]3s3
Posts: 603

Re: Un sobolan de birou

Post by [SGA]3s3 » Sat Feb 17, 2018 9:17 am

Numele de utilizator [VIP]Admir a fost banat de [ADM]Who. Dacă observi nu mai ai nici gradul de [VIP] (numele albastru) ceea ce denotă că nu ai fost banat de Miley. Prin simpla banare a contului nu eşti exclus din lista [VIP]. Vorbește cu Who dacă vrei să aflii de ce ai ban.
#BigTits

User avatar
*Type
Posts: 9

Re: Un sobolan de birou

Post by *Type » Sat Feb 17, 2018 9:56 am

[SGA]3s3 wrote:Numele de utilizator [VIP]Admir a fost banat de [ADM]Who. Dacă observi nu mai ai nici gradul de [VIP] (numele albastru) ceea ce denotă că nu ai fost banat de Miley. Prin simpla banare a contului nu eşti exclus din lista [VIP]. Vorbește cu Who dacă vrei să aflii de ce ai ban.
Cum dracu vine asta, pe joc am gradul de [VIP] iar pe forum mi-a fost scos + ban permanent?
Cum am primit edit la acel mesaj e clar ca e vorba de niste limbi date adanc. Mie Miley mi-a spus ca am ban permanent deci sa imi arate si mie cate warn-uri valabile am avut. In cel mai rau caz la ce am spus eu in topicul ala trebuia sa primesc warn + edit. Dar ma indoiesc ca pentru *o sugi* se da ban permanent fara warn.

User avatar
[VIP]Miley
Posts: 707
Location: ❥°Designer° ✂️

Re: Un sobolan de birou

Post by [VIP]Miley » Sat Feb 17, 2018 1:30 pm

Who a văzut despre ce este vorba , de aceea nu ți am modificat nimic și nici nu ți am răspuns la ce ai scris ... iar cu acordul lui Fifty cerut din partea lui Who ai primit ban permanent pe VIP , iar dacă se mai repeta aceeași chestie de pe alt cont :) Primești ban Ip permanent ;) !
Răspuns primit + mutat la coșul de gunoi pentru ca numele “vinovatului” trebuie sa fie scris și in numele reclamației !
------------------------------
Image
------------------------------

https://www.youtube.com/watch?v=oHmBf4ExtZk

Locked