Reclamaţie Regulament

Aici ajung topicurile ce nu sunt postate unde trebuie sau nu au respectat modelul dat !
Locked
User avatar
[VIP]Br0k3n
Posts: 36

Reclamaţie Regulament

Post by [VIP]Br0k3n » Tue Feb 20, 2018 5:20 pm

► Numele tău de caracter: [Dn]SeekOne
► Nume vinovat : Regulamentul(de pe forum, nu e un nume)
► Motivul reclamaţiei: Vreau să menţionez că ori că dai fără armă cu tăiş/aura sabiei ori fără acestea tot acelaşi dmg îl dai, deci ar trebui să se considere bug zic eu... Chiar nu este nici o diferenţă, cer modificarea regulamentului. Dacă consideraţi că greşesc îmi cer scuze de topic.
► Dovada :Nu e necesară nici o dovadă, dacă doriţi fac chiar eu un test cu cineva cu şi fără tăiş/aură fără sabie.
O zi frumoasă

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: Reclamaţie Regulament

Post by [MOD]Lorena » Tue Feb 20, 2018 5:50 pm

Ținând cont că aici este doar Raportare staff doar membrii staff trebuiesc reclamați nu regulamentul, pentru regulament, sau bug cum ai spus tu ai secțiunea Raportare bug sau sugestii și sfaturi pentru noutăți t/c aici+coș, nu are ce căuta aici.
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

User avatar
[SGA]3s3
Posts: 603

Re: Reclamaţie Regulament

Post by [SGA]3s3 » Fri Feb 23, 2018 8:02 am

Ce faci Lorena? De ce muți reclamațiile? Mie mi se pare că e făcută bine raportarea.
De ce la Raportare Bug? E vreo eroare ce ține de rularea jocului?
De ce la sugestii și sfaturi? E o problemă reală și chiar are dreptate. Vreau să știu și eu, chiar au voie să facă pvp fără armă și să nu se considere bug?
Aici Who sau Fifty dau T/C .
#BigTits

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: Reclamaţie Regulament

Post by [MOD]Lorena » Fri Feb 23, 2018 1:34 pm

Am mutat-o la coş puiule, pentru că aici e zona de raportare staff nu de raportare bug sau de raportare altceva, daca vrea să modifice regulamentul sau altceva are sectiunea de raportare bug ca el a spus ca e bug sau altele plus că pentru asta trebuie să vorbesca cu who/fifty de regulament . Aici nu e zona de raportare regulament . Dacă era vorba de aşa , nu crezi că raportau mulţi regulamentul? Dar csf hai să ne băgăm in seama.
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Reclamaţie Regulament

Post by [VIP]Admir » Fri Feb 23, 2018 3:25 pm

*Sugestii si Sfaturi* Dar oricum n-ai cum sa interzici celor ce folosesc Sura sa dea skill fara tais si fara arma. Exagerati...

[MOD]Zohan
Posts: 92

Re: Reclamaţie Regulament

Post by [MOD]Zohan » Fri Feb 23, 2018 9:23 pm

Ramne aici inchisa si o sa raspunda [Owner]Fifty/[ADM]Who

Locked