All inclusive

Aici ajung topicurile ce nu sunt postate unde trebuie sau nu au respectat modelul dat !
Locked
Şăpcuţă
Posts: 33

All inclusive

Post by Şăpcuţă » Mon Apr 30, 2018 5:49 pm

Salut celor rămaşi în această comunitate extraordinară pe care o strică încă de câţiva ani oamenii importanţi, spun importanţi pentru că ei ar trebui să se ocupe de buna funcţionare a serverului. Bun, acum că v-am introdus în subiect hai să îi dăm drumu.
Nu credeam să zic asta dar respect pentru Fifty că a reuşit să ne ia cumva banii, bani pe care insinuează că îi foloseste pentru creşterea serverului. Într-adevăr, bani s-au dat, de făcut s-a făcut şi pe la server câte ceva. În mare parte el e omu' cu cap care mai gândeşte pe serveru' ăsta şi care a reuşit cumva să ridice serveru' cu vechiul staff care erau doar nişte copii foarte capabili să menţină un server cu 2500 playeri on pe zi pentru că da, steel avea o populaţie de 2500 de playeri, să nu vină acum ăştia care joacă de 1 an să îşi dea păreri greşite. Odată ce timpul a trecut, banii s-au adunat şi când aduni o sumă, nu te opreşti, vrei mai mult aşa că a început să ofere grade pentru donaţii. La început toată lumea îşi lua [VIP] că era la îndemână şi era chiar ok dat fiind că un VIP îşi făcea treaba ca să avanseze însă aici intervine altă problemă, ai ales să dai grade de [SGA] pe bani, exemplu staff-u de azi: o adunătură de inculţi şi incompetenţi. De ce? Uite d-aia!


Nu ştiu cu cine să încep, dai hai să îi luăm în ordinea din calendar.
[ADM]Who (Preia Donatiile), [DSG]Miley (Designer Costume), [GA]Red, [SGM]Hades, [MISS]Aysis, [MISS]Diabla, [MISS]Ioana, [MISS]Lorena, [SGA]Angel, [SGA]Dany, [SGA]Dream, [SGA]HWK, [SGA]Marius, [SGA]Haze, [SGA]Mistic,[SGA]Senzor, [SGA]Zohan

1. [ADM]Who, cel care se ocupă de donaţii, atenţie! DE DONAŢII !!! În mare parte este omul căruia îi spui ce bonusuri vrei pe itemele mod iar el le pune, dar treaba se schimbă în timpul liber, atunci se transformă (nu, nu în vârcolac) în şeful staff-ului şi ia decizii chiar dacă regulamentul este cu totul în contradictoriu cu el. Are aptitudini speciale: şterge reclamaţii, conturi, iar când sunt cazuri care îl depăşesc psihic, ei bine nu apelează la ajutor, le găseşte soluţie înţelegând altceva sau dând vina pe reclamant că a scris altceva :roll:

2. [GA]Red - omu căruia ar trebui să i se acorde mai multă atenţie deoarece e singurul capabil să aibă grijă de staff.



3.[DSG]Miley. Ei bine, [DSG]Miley e una dintre acei membrii staff care chiar face activitate prin design. Mulţumită ei avem costume personalizate. Face totul moka, adică nu are nici un beneficiu cu toate că aduce bani serverului, dacă greşeşte este banată dar tot la ea ajunge Who când vine vorba de ''perso''. Are un talent specific la a fi misterioasă, pretinde că este fată dar nimeni nu este sigur de această afirmaţie.


4. [SGM]Hades. Păi el este preferatul meu, îmi place când ţine discursuri pentru că se înţelege perfect ce zice. El are o aptitudine specială, ştie să dea cu limba acolo unde nu bate soarele şi de asta Who îl apără de rele (reclamaţii). El cu limba lui face rugăciuni în posterioru lui Who seară de seară, e un sentiment reciproc între cei doi ca să dea bine în faţa lui Fifty.


5. [MISS]Aysis - O bunăciune, aş foote-o.


6. [MISS]Diabla - aka fata care de 4 ani încoace încearcă din răsputeri să avanseze în grad. Are o activitate prelungită atât pe joc, dar şi pe forum. O găsim adesea în topicurile ajutătoare cum ar fii "Joc simplu", "Hai cu Fazanul." şi altele. Ca toţi ceilalţi, acest membru staff are o abilitate specifică, poate sta afk pe joc chiar si 72 de ore. Renumită pentru evenimentele de pe forum dar şi pentru petrecerile cu băieţii (ştim cu toţii).
Obiceiuri: Post-Hunt



7. [MISS]Ioana - Păi, ce mi-e Ioana, ce mi-e Aysis? Merg amândouă.


8. [MISS]Lorena - La fel ca şi colega ei Diabla, Lorena are aceleaşi obiceiuri cea mai activă fiind în topicurile ajutătoare cum ar fii "Joc simplu", "Hai cu Fazanul." şi altele... Lorena este renumită pentru inteligenţa ei dat fiind că este singura din staff care a făcut facultate (la distanţă, dar a făcut). Este singura femeie din staff care ştie exact ce vrea de la viaţă: să se mărite cu Zohan pe metin.
Obiceiuri: Post-Hunt



9. [SGA]Angel - papagalu cu cercei vorsit în cap, sau cum îi mai spun unii "mai spală-te-n plm", este un personaj foarte important în acest peisaj pentru că reflectă exact omul obişnuit care se vede mare şi prinde arfe, cam la fel cum prinde un borcan de dulceaţă mucegai pe deasupra.



10. [SGA]Dany - un băiat de nota 10. Respect pentru ironia cu care îi tratează pe unii.



11. [SGA]Dream - Nu e omu' care să se implice dar nici nu afectează. El e exact modelul de staff care îşi vede de treaba lui. Nu caută atenţie cu golanii, el e golanul suprem.



12, 13, 14: [SGA]HWK, [SGA]Marius, [SGA]Haze (prostu' care a scris topu' nu ştie că H e înaintea lui M) - despre ei...nu îi cunosc, dar am un sfat pentru Haze, învaţă să scrii fratele meu.




15. [SGA]Mistic - mult respect pentru că datorită lui serverul are o protecţie foare bună, de aia poţi bagă FishBot, KickHack, şi multe alte prostii. În opinia lui de cunoscător, KickHack-ul este normal să te scoată atâta vreme cât ai protecţie la server. Nu frate, e total greşit, atâta timp cât ai băgat un alt fişier în client pur şi simplu nu se mai deschide clientu. Atunci şi doar atunci poţi spune că funcţionează protecţia.




16. [SGA]Senzor - ţine-o tot aşa şi nu-i lăsa pe ăştia să facă ce vor. Dacă reuşeşti cumva să cumperi clientu vorbim.




17. [SGA]Zohan - Cel pe care îl doare în pl de tot ce se întâmplă. Visează la nunta cu Lorena pe metin.

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: All inclusive

Post by [MOD]Lorena » Mon Apr 30, 2018 5:59 pm

Data viitoare fă topicuri despre tine , nu despre alţii nu e secţiune pentru insulte, cum ţi-a spus şi who . Ştim cu toţii din staff cine eşti tu şi ce ai făcut, aşa ca nu ii mai judeca pe alţii.T/c şi coş.
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

Locked