[ADM]Who

Aici ajung topicurile ce nu sunt postate unde trebuie sau nu au respectat modelul dat !
Locked
Şăpcuţă
Posts: 33

[ADM]Who

Post by Şăpcuţă » Fri May 04, 2018 1:10 am

Model : Numele topicului trebuie sa fie numele vinovatului !


► Numele tău de caracter: Şăpcuţă (forum)
► Nume vinovat : [ADM]Who (forum)
► Motivul reclamaţiei: S-a întâmplat ca prin miracol să iasă la suprafaţă două inapte: Lorena şi Ioana. Ei bine, în urma acţiunilor lor necugetate au fost sancţionate cu suspend 3 zile. Întrebarea care se pune este: DE CE NU LE SCOŢI GRADU DE PE FORUM ÎN ASTEA 3 ZILE? DACĂ SE APUCĂ VREO NEBUNĂ ŞI ŞTERGE FORUMU? CHIAR AR FII FRUMOS SĂ ŞTEARGĂ SECŢIUNEA AIA CU DONAŢIILE, SĂ FACĂ O MODIFICARE ACOLO, NU?
► Dovada : Pe forum



Toate campurile sunt obligatorii , altfel reclamatia nu va fi luata in considerare !

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: [ADM]Who

Post by [MOD]Lorena » Fri May 04, 2018 9:15 am

stai liniştit in privinţa asta, nu mă cheamā ca pe tine să vreau sā fac asta. Numai o minte bolnavā gândeşte aşa. Daca who, doreşte poate să mi-l scoată 3 zile.
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

jake
Posts: 338

Re: [ADM]Who

Post by jake » Fri May 04, 2018 9:37 am

[MISS]Lorena wrote:stai liniştit in privinţa asta, nu mă cheamā ca pe tine să vreau sā fac asta. Numai o minte bolnavā gândeşte aşa. Daca who, doreşte poate să mi-l scoată 3 zile.

ai suspend acum lorena, pentru 3 zile nu esti staff asta te face player obisnuit si nici nu iti vad numele la vinovat

un warn ceva?

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: [ADM]Who

Post by [MOD]Lorena » Fri May 04, 2018 10:00 am

am suspend pe joc nu pe forum, la staff nu se da warn si apare numele meu in reclamatie . Warn primesti tu ca nu ai ce cauta aici.
jake wrote:
[MISS]Lorena wrote:stai liniştit in privinţa asta, nu mă cheamā ca pe tine să vreau sā fac asta. Numai o minte bolnavā gândeşte aşa. Daca who, doreşte poate să mi-l scoată 3 zile.

ai suspend acum lorena, pentru 3 zile nu esti staff asta te face player obisnuit si nici nu iti vad numele la vinovat

un warn ceva?
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

Şăpcuţă
Posts: 33

Re: [ADM]Who

Post by Şăpcuţă » Fri May 04, 2018 5:55 pm

Rog un membru Staff să îi dea warn celebrei femei care are suspend dar continuă să facă post-hunt pe forum, şi pe altu' să îi spună lu Who să arunce un ochi aici până nu e prea târziu. Nu dau multe sarcini doar unuia că vă pierd în detalii. Mulţumesc anticipat!

Locked