Hai sa facem activitate by Lorena

Aici ajung topicurile ce nu sunt postate unde trebuie sau nu au respectat modelul dat !
User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: Hai sa facem activitate by Lorena

Post by [VIP]Kito » Thu Jun 21, 2018 12:41 am

Eu iti inteleg punctul de vedere. Problema e alta.
Nu toata lumea gandeste ca tine la faza cu donatul. Sunt copii de 13-14-15 ani care daca ar primi un mod de la un eveniment (spre exemplu) s-ar bucura enorm si l-ar trage inima sa joace in continuare.
Ori daca tu faci evenimente la care isi permite sa participe doar veteranii, atunci e clar de ce nu sunt playeri pe Steel. (Asta pe langa faptul ca nu se investeste deloc in reclama).
Evenimentul putea fi gandit spre exemplu fara trandafiri, sau si daca se cereau, sa fie intr-un numar mai mic. Sa se fi cerut Florii, anumite bonusuri pe itemele respective. Lucruri pe care playerii vechi nu le au "rezerva" (vorbesc de bonusuri) si sansele erau egale pentru fiecare in parte, indiferent de vechime.

Un exemplu recent e evenimentu` lu` Diabla. Toate sansele au fost egale, indiferent ca joci de 6 ani pe Steel sau joci de 1 zi.

Villa
Posts: 25

Re: Hai sa facem activitate by Lorena

Post by Villa » Mon Jul 23, 2018 1:59 am

o sa incerc sa-mi spun si eu parerea daca am voie.
ce sa zic ... multa drama,actiune,comedie s.a.m.d
cred ca toti aveti 18 + iar voi ce faceti aici?
cand x ii prieten cu Diabla sunt de partea ei chiar daca a facut o greseala sa zic asa la fel si cu Lorena.
totusi cap de porc cum zice ll asta eu zic ca e ofticat maxim ca si-a pierdut gradu` :lol: domle lasa lumea sa faca evente cum stiu ei nu toata lumea e perfecta ca tine ... deasemenea nici toata lumea nu poate plange dupa pixie ... cum a spus ll.
oricum s-a ajuns rau ... numai laudatori pe aici si terminati.
CUMPAR PORC DE CAP PM ME

User avatar
[VIP]Andru
Posts: 523
Location: Voi fi cel mai bun tată vitreg

Re: Hai sa facem activitate by Lorena

Post by [VIP]Andru » Mon Jul 23, 2018 2:28 am

Angel, ia nu mai vorbi tu in absenta, suge-mi-ai p*la de pervers mic ce esti. Ce treaba ai tu cu mine? Uiti conversatiile cand iti cereai scuze ca te-ai comportat urat, si ca imi urezi un joc cat mai placut etc. ?
"Și-și freacă fofoloanca live pe chat de zici că-i balalaică, pentru un căcat de like, bă, mai că v-aș duce pă toți la Bălăceanca, bă taică." - Maestrul Cedry2k

User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: Hai sa facem activitate by Lorena

Post by [VIP]Kito » Mon Jul 23, 2018 4:44 am

T/C + Cos cineva
Merci.

User avatar
[VIP]Celesty
Posts: 45

Re: Hai sa facem activitate by Lorena

Post by [VIP]Celesty » Mon Jul 23, 2018 5:44 am

[VIP]Kito wrote:T/C + Cos cineva
Merci.
T/C + mutat

Locked