Dany, singura sora dintre frati!

Aici ajung topicurile ce nu sunt postate unde trebuie sau nu au respectat modelul dat !
jake
Posts: 338

Re: Dany, singura sora dintre frati!

Post by jake » Mon Jul 02, 2018 11:03 pm

ala2123456789 wrote:
jake wrote:
ala2123456789 wrote:we sa spunem ca tu esti o cwrva independenta da? si na imi sugi pl si mie si lu dany si deodata eu te pun sa alegi. nu ti sar parea cam ilogic ca tu esti o cwrva independenta ???? poti sa faci cvr...

wa handicapatule sa zicem ca esti sef la un ziar si dany e reporter si la tine si la o firma concurenta in loc sa pastreze stirile doar pt ziaru el le da si la concurenta
asta ar fi gen reclama sau recrutare ceea ce dany na facut
nici nu trebe sa faca unii prietenii de ai lui au aflat ca el joaca acolo, si na din vorba in vorba afla toata ljmea ca dany e gm si acolo si ce zic " hai ca ma apuc si eu acolo si poatemi da iteme si o sa fiu cel mai tare" wtf ua gandeste ca ai creier folosestel

User avatar
[MOD]Gambit
Posts: 373

Re: Dany, singura sora dintre frati!

Post by [MOD]Gambit » Tue Jul 03, 2018 12:21 am

Da bă proștilor, problema e că Dany NU face nimic pe server. El face un mic event săptămânal și unul pe forum la nu știu cât timp, și se scoate. In rest se mai dă on INUTIL, și intră pe [Dn]Bia sau [Dn]Adinna și se bate pe sura. Csz, pula mea, poate are mai mult timp să se ocupe de alt server, și d aia are așa puțin timp pentru steel. ;)
Image

ala2123456789
Posts: 275

Re: Dany, singura sora dintre frati!

Post by ala2123456789 » Tue Jul 03, 2018 1:08 am

Rechinas wrote:Da bă proștilor, problema e că Dany NU face nimic pe server. El face un mic event săptămânal și unul pe forum la nu știu cât timp, și se scoate. In rest se mai dă on INUTIL, și intră pe [Dn]Bia sau [Dn]Adinna și se bate pe sura. Csz, pula mea, poate are mai mult timp să se ocupe de alt server, și d aia are așa puțin timp pentru steel. ;)
prostule dany a fost cel mai activ mb staff in ultimile saptamani, poti sa te uiti si la canalu lui de yt ca a postat eventele pe care leo facut.
Image

Image

Locked