despre duoa specimene

Aici ajung topicurile ce nu sunt postate unde trebuie sau nu au respectat modelul dat !
Locked
AmSaFacDouaZiare
Posts: 99

despre duoa specimene

Post by AmSaFacDouaZiare » Mon Aug 06, 2018 7:30 pm

bai nuj, stiu si yo ca de la un timp is cam multi retardasion pe metin, inteleg, inteleg, nu trb sa plangeti ariel si arahide..e naspa sa fii asa, nu? Bai c***ie, la ce pana mea santeti asa prosti ca nici la armata nu va primeste a da va primeste ca sa va duceti in bombe sa nu le explodeze tancurili, as ba, ba ce plm comentati atata ma, sa incepem cu ariel.
Ariele, mancatias gurita ta, esti smecher?Dar stai coiemiu, tu bagi glume dupa net si injuraturi la programele, ca nu ai suficienti neuroni in tertecuta aia sa compui 3 cuvinte csz...hai ca cu tn am terminat
bai arahide, tu la ce natia ta injuri in pm-uri ma ca un retardat si cand iti zic sa intram pe conferinta zici ca nu ai ce cauta cu astia de injura ?a, stai mane ca tot yo injur cum injura maica-ta cand si-o dat tiristu ala drumu in ea, nu? Si sa nu zicem, ca esti stramb ca asta baiete, hai sa nu zicem ca mai si ne faci anonimi, dar tu esti singurul anonim baiete, si asa vei ramane ca esti un sarac cu cos pe casa, du-te dica la pompe funebre, poate-ti gasesti un pat
Attachments
the-leaning-tower-of-pisa.jpg
the-leaning-tower-of-pisa.jpg (62.46 KiB) Viewed 2486 times

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: despre duoa specimene

Post by [VIP]Thor » Mon Aug 06, 2018 7:37 pm

Învață in rasa mătii să scrii, după te apuci tu să-i cataloghezipe alții. Om de nimic ce ești. Râzi de ăla că nu știe lega trei cuvinte. Dar nici tu nu știi să legi două fraze.

AmSaFacDouaZiare
Posts: 99

Re: despre duoa specimene

Post by AmSaFacDouaZiare » Mon Aug 06, 2018 7:39 pm

[VIP]Thor wrote:Învață in rasa mătii să scrii, după te apuci tu să-i cataloghezipe alții. Om de nimic ce ești. Râzi de ăla că nu știe lega trei cuvinte. Dar nici tu nu știi să legi două fraze.

da stiu sa leg o remorca siun tractor pla mea si pida lu mata nabule, ii sji pl lu fifty prin telefon dmnnnnnnnnnnnnn pleangeai sa iei unban retardatule

User avatar
[Dn]Anemic
Posts: 161
Location: Bucuresti
Contact:

Re: despre duoa specimene

Post by [Dn]Anemic » Mon Aug 06, 2018 7:41 pm

Draga plod de 14ani , de ce injur in pm , a da u dc ma injuri in pm si faci gura pe stop la mn in pl , vb frate , ai minte de copil cu faze din astea , Hai pe skp daca esti jmk , pai "coaiemiu" ce mentalitate ai , ce sa ceri de la un om care daca ii pui o intrebare ori te injura ori face ceva ce nu are logica , pt ca da ,in ziua de azi lumea se i-a de tn si tot ei fac reclamatie tot ei sunt aia mai sus , eu iti spun sa o termini ,nu ti am facut nmk , nu mi ai facut "nimic, pur si simplu ai o gandire de om handicapat,stai si te certi pe un amarat de joc ,ca asa ti s-a sculat tie,lasa drq metinu daca nu stii sa vb frumos,cauta alt joc ca asta nu e de tn!
Key to my life is moduletze
Image
Image

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: despre duoa specimene

Post by [VIP]Thor » Mon Aug 06, 2018 7:47 pm

AmSaFacDouaZiare wrote:
[VIP]Thor wrote:Învață in rasa mătii să scrii, după te apuci tu să-i cataloghezipe alții. Om de nimic ce ești. Râzi de ăla că nu știe lega trei cuvinte. Dar nici tu nu știi să legi două fraze.

da stiu sa leg o remorca siun tractor pla mea si pida lu mata nabule, ii sji pl lu fifty prin telefon dmnnnnnnnnnnnnn pleangeai sa iei unban retardatule
Repet: Învață să scrii tuți paștele mă-tii de agramat.

User avatar
AriehBaws
Posts: 156

Re: despre duoa specimene

Post by AriehBaws » Mon Aug 06, 2018 7:50 pm

[VIP]Thor wrote:
AmSaFacDouaZiare wrote:
[VIP]Thor wrote:Învață in rasa mătii să scrii, după te apuci tu să-i cataloghezipe alții. Om de nimic ce ești. Râzi de ăla că nu știe lega trei cuvinte. Dar nici tu nu știi să legi două fraze.

da stiu sa leg o remorca siun tractor pla mea si pida lu mata nabule, ii sji pl lu fifty prin telefon dmnnnnnnnnnnnnn pleangeai sa iei unban retardatule
Repet: Învață să scrii tuți paștele mă-tii de agramat.
ARe si ei5 neuroni nu vrea sa ii spraincalzeasca.
Image
Image

AmSaFacDouaZiare
Posts: 99

Re: despre duoa specimene

Post by AmSaFacDouaZiare » Mon Aug 06, 2018 9:35 pm

[VIP]Thor wrote:
AmSaFacDouaZiare wrote:
[VIP]Thor wrote:Învață in rasa mătii să scrii, după te apuci tu să-i cataloghezipe alții. Om de nimic ce ești. Râzi de ăla că nu știe lega trei cuvinte. Dar nici tu nu știi să legi două fraze.

da stiu sa leg o remorca siun tractor pla mea si pida lu mata nabule, ii sji pl lu fifty prin telefon dmnnnnnnnnnnnnn pleangeai sa iei unban retardatule
Repet: Învață să scrii tuți paștele mă-tii de agramat.

Alo nu mai traii viata din metin mane ?Ca toti te fu****m in curu ala de poponar, cacatule, credeai ca nu stiu sa scriu ? Milogule, esti doar o zd***, o zdre*** pe care o poarta toti, esti un pupincurist, si asta vei ramane, ti-o dam la m*** tot Steelu'

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: despre duoa specimene

Post by [MOD]Lorena » Mon Aug 06, 2018 9:44 pm

warn tuturor celor care au injurat+ edit şi t/c aici sunt discuţii libere nu topic de injurii.
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

Locked